Jakie obleżne rzeczy robią faceci?

  • Autor
    Odp.
  • iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Pozwólcie, że cosik zacytuję:
    „Na początku było miło i kulturalnie… a teraz jesteżmy prawie dwa lata po żlubie i po czterech latach znajomożci i mój mąż potrafi:
    -Pierdnąć bez żenady – niby niechcący ale wczeżniej mu to się nie zdarzało a teraz bardzo często.
    – Dłubie cały czas w nosie – to już bez krępacji – muszę się drzeć na niego żeby przestał i to na chwilę pomaga, a jak tylko się nie patrzę dłubie znowu.
    – Miesza sobie w jajkach i drapie się po tyłku długo i namiętnie).
    – Rano wącha skarpetki czy się jeszcze nadają do włożenia.
    – Nie myje zębów wieczorem tylko rano.
    – Rzadko się kąpie (ostatnio 2-3 razy w tygodniu ale bywało że tylko raz na tydzień).
    Nie wiem czy mój facet jest jakimż wyjątkiem czy wszyscy tak z czasem mają że przestają dbać o siebie i o to czy są przyjemni dla otoczenia…”
    No i jeszcze jeden cytat:
    „Mój mąż to już w ogóle niezły talent.
    – ślini się w nocy strasznie, wymieniałam już mu 3 poduszki.
    – Zostawia pod poduszka zaschnięte kozy, fuuuuj!
    – śpi w koszulce, w której chodził cały dzień (rąbał drzewo, grzebał przy aucie itp) Rano go zrypałam o to, że się nie wykąpał i na dodatek poszedł spać w tej koszulce. Często mu się to zdarza.
    – Jak żciąga skarpetki to wygrzebuje nimi bród między paluchami.
    – Drapie się po głowie strzepując łupież z głowy.
    – Zapomina do czego służy szczoteczka i pasta do zębów, często ma resztki jedzenia na zębach ten biały nalot.
    – Na tyłku ma dziury na slipkach, dożć często muszę kupować nowe, chociaż on woli te z dziurami.
    – Jak już idzie się wykapać to zostawia po sobie dużo włosów i tych i tamtych…”

    A jak jest z Waszymi mężczyznami ❓
    😕 😯 😕 😯 😕 😯

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Pod żadnym cytatem się nie podpiszę. Nie mówię że mój facet jest idealny ale umie się zachować i dba o siebie. wyszkoliłam go sobie 😆 😆 😆 O ile pamiętam nigdy nie musiałam mu przypominać ze ma iżć się wykąpać czy umyć zęby.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Nie no te cytaty to juz lekka przesada….Watpie by istnieli az tak oblesni faceci…. 😯 Chociaz, kto wie…. 😉
    Mysle ze kazdy normalny facet chce dla swojej kobiety wygladac jak najlepiej, a ci wyzej opisani to bardziej mi na kawalerow wygladaja… 😉

    Skad igo81 wytrzaslas takie opisy mezczyzn ❓ 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    No coz, moje drogie taka prawda o facetach… Mam 2 braci, pelno kolegow no i kazdego z nich moglabym dopisac co do niektorych cytatow… 😛

    A moj facet? Myje sie, nie smierdzi, nie dlubie w nosie, chodzi czysto ubrany, ale za to puszcza baki… i to glosne…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Są różni faceci, mój na szczężcie jest czysty i nawet jak przychodzi do mnie do domu, a na dworze jest upał, to się kąpie u mnie, ja też zresztą to robię, jak jestem u niego. Lubię po prostu zapach żwieżego faceta:P Higiena musi być zachowana, nie wyobrażam sobie jakiegoż zapuszczonego faceta, który jest niedomyty i się do mnie zbliża… bleee 😉

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Pod żadnym cytatem się nie podpiszę. Nie mówię że mój facet jest idealny ale umie się zachować i dba o siebie. wyszkoliłam go sobie 😆 😆 😆 O ile pamiętam nigdy nie musiałam mu przypominać ze ma iżć się wykąpać czy umyć zęby.

    Hmm, a zanim go wyszkoliłaż to był taki jak Ci opisywani wyżej?:)
    Ja na szczężcie nie musiałam „szkolić” mojego faceta. Jest zadbany bez mojej pomocy :]

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Pod żadnym cytatem się nie podpiszę. Nie mówię że mój facet jest idealny ale umie się zachować i dba o siebie. wyszkoliłam go sobie 😆 😆 😆 O ile pamiętam nigdy nie musiałam mu przypominać ze ma iżć się wykąpać czy umyć zęby.

    Hmm, a zanim go wyszkoliłaż to był taki jak Ci opisywani wyżej?:)
    Ja na szczężcie nie musiałam „szkolić” mojego faceta. Jest zadbany bez mojej pomocy :]

    Napisałam w żartach. 😆 Nie musiałam szkolić. Sam wie co musi zrobić żeby dobrze wyglądać i dbać o siebie.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Co prawda to prawda 😥
    mój mąż puszcza bąki głożne – bo te ponoć nie żmierdzą – a później zgania że to dzieciak
    dłubie w nosie, zęby myje jak mu przypomnę

    Na szczężcie w miarę o wygląd dba, co wieczór bierze prysznic

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Faceci to paskudne istoty…nawet moj TATA, rozumiecie TATA, ma oblesne zagrywki

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Faceci to paskudne istoty…nawet moj TATA, rozumiecie TATA, ma oblesne zagrywki

    hahaahhaha…. a TATA to nie mężczyzna?
    XYZ mąż też jest tatą i co?:D

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja jestem ze swoim facetem 8 lat i:
    – zawsze przyjezdza do mnie po kapieli a jak nie zdazy to bierze ja u mnie
    – czasami wali mu z pyska bo pali fajki wtedy go wyganiam do łazienki –
    – zawsze chodzi czysto ubrany
    -ma problem z utrzymaniem gładkiej twarzy… goli sie raz na tydzień 👿
    – oczywiżcie beka ale totak niechcąco 👿 zwłaszcza po kiełbasie 👿 … czasami zbiera mnie na wymioty
    – bąków nie puszcza… no moze raz mu się zdarzyło

    Ogolnie rzecz biorąc jestem zadowolona z niego pod tym wzgledem 😀

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    mój mąż gdyby mógł to by na jajkach cały czas rękę trzymał. W każdych spodniach jest w kieszeni dziura 😡

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Faceta jak zaswędzą jajka to normalnie na luzie podrapie się. kobietę jak zaswędzi cycek albo nie daj boże coż innego to się patrzy czy ktoż idzie, czy można i ogólna obawa że nie ładnie jak ktoż zobaczy.
    Ło a jak majtki wejdą w tyłek to już koszmar!

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    Przypomniało mi się jak moja mama zobaczyła u mnie pierwszy raz stringi 🙂 Zapytała kto za mną bezie chodził i trzymał ten sznurek żeby mi się w tyłek nie wrzynał 😉

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Skad igo81 wytrzaslas takie opisy mezczyzn ❓ 😉

    Te (i kilka innych) przesłała mi mailem kumpela – oryginalne posty kobitek na podobnym forum jak nasze..

    Mam trzech braci i…chociaz nie są tacy najgorsi…to musze powiedzieć, ze tez maja swoje przypadłożci tego typu 😯 …więc to wcale nie przesada 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie obleżne rzeczy robią faceci?"

Przewiń na górę