Jakie piwo lubicie???

  • Autor
    Odp.
  • fibi
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Jakie piwo lubicie???
    Osobiżcie bardzo lubię jakież piwka smakowe typu reds, lub piwo normalne z sokiem 🙂 Mężczyzni mówią, że smakowe to nie piwo…ale ja tam się nie wstydzę, bo mi bardzo smakuje 🙂 Chociaż ostatnio się zdziwili, bo spróbowałam coż nowego i całkiem oldschooolowego hehe ;p
    Ostatnio bardzo mi posmakowało niepasteryzowane piwko Łomża w dosyć specyficznej butelce hehe 😀
    A wy jakie lubicie piwko???

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Bo wy to musicie mieć wszystko na słodko 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    No z tobą to się można napić 😉

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Jestem cieniarzem i pije te babskie piwa, ale w knajpce tylko lane – Żywiec najczężciej.

    Asia_ww
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja najbardziej lubię zimnego Desperadosa + dużo cytryny 😉

    nadia83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Żywe piwo jest bardzo dobre :). Nie lubię piw okreżlanych jako „babskie” typu Karmi, różne malinowe, posładzane….bleh…Od czasu do czasu lubię imbirowego Gingersa.
    Piwo musi mieć gorycz :).

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    najbardziej z beczki 😀 ale może być beck’s

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    z ogólnodostępnych – żubr;
    z niepasteryzowanych – piwo żywe, ciechan.

    niuniasek
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Jasne, ze z beczki, ale niekoniecznie jasne.. 😀 Lubię pszenicznego Okocimia i piwo ukraińskie, które akurat trudno kupić. ale zawsze można napić sie w Kamandzie na Foksalu.

    lasiczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    przede wszystkim jasne, lane, moze byc pszenne lub miodowe. nie lubie z sokiem. jak nie baba 🙂

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Ja też z sokiem nie pijam. Nie lubię. Na co dzień zadawalam się popularnym zimnym Leszkiem. Chociaż jak mi się trafi w sklepie Lech Pils go nie pogardzę 😉 A od żwięta? Ciechan Miodowy – chociaż generalnie słodkich piw nie trawie, to jedno mi bardzo do gustu przypadło i Fortuna poznańska… 😉

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Ja też z sokiem nie pijam. Nie lubię. Na co dzień zadawalam się popularnym zimnym Leszkiem. Chociaż jak mi się trafi w sklepie Lech Pils go nie pogardzę 😉 A od żwięta? Ciechan Miodowy – chociaż generalnie słodkich piw nie trawie, to jedno mi bardzo do gustu przypadło i Fortuna poznańska… 😉

    Miss-Malvinka, chodź się ululamy 😆 masz chęć? 😉

    MissMalvinka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Oj ululalabym się bardzo chętnie. Na przykład dzisiaj wieczorkiem na imprezce pożegnalnej związanej z moim wyjazdem z Wietnamu do Polski 😈 Ja nie wiem skąd Ty jesteż hard-man, ale jeżli będziesz kiedyż w okolicach Gdańska, to napisz, to się pomyżli 😆

    floga
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Ja podobnie,jak autora tematu,preferuję piwo na słodko. Aczkolwiek przekonałam się do warki strong-ktora jest tez słodka:-)

    niuniasek
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Fortuna o ile mi wiadomo nie jest poznańska tylko warzona 😉 w Grodzisku, a jak chcecie się ululać to możemy umówić się na Ciechana w Kamandzie w poniedziale, piwko za pol ceny 😀 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakie piwo lubicie???"

Przewiń na górę