Jakiego gryzonia kupić

  • Autor
    Odp.
  • Pocawy8
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Chciałabym mieć zwierzątko , najlepiej jakiegoż gryzonia i nie wiem co wybrać. Pomóżcie.

    aniaobcas
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Tylko proszę, nie kupuj zwierzaka dla zabawy. Jeżli chodzi o chomiki, wiem z dożwiadczenia, że lubią uciekać i robić szkody, do żwinki morskiej osobiżcie nigdy się nie przekonałam, teraz moja siostra ma królika, ale z nim to już jest największy problem – trzeba mieć dużą, bardzo dużą klatkę.

    damnatia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Może koszatniczka?

    martatroc
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 92
    • Stały bywalec

    Jeżli chodzi o gryzonia, to miałam kiedyż chomika, bardzo przyjemne zwierzę.

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Myżlę, że nie ma co się tu produkować – kolega ten wątek chyba olał a dopuki nie uzyska się wiekszej ilożci informacji to gdybanie nie ma sensu

    alatris
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 81
    • Stały bywalec

    Gryzonie to nie są odpowiednie zwierzęta dla kogoż kto lubi mieć ciągły kontakt ze zwierzęciem.. Wtedy lepiej kupić psa albo kota…

    ciotka_waliwandrova
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Mieliżmy kiedyż proszę ja was taką historę że w stodole nam się szczury zalęgły. Drzwi wygryzły, koła w samochodzie obgryzły, s****y gdzie popadnie, aż w końcu Staszek od sąsiadów kupił kota, a po kilku dniach problemu nie było.
    Dlatego nie kupuj gryzonia, kup kota.

    jadwinia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    W porównaniu z gryzoniem, to lepiej kupić kota lub psa 🙂 są jakoż tak bardziej ludzkie ;p a nie jakież myszki itp

    karafka123
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    chomiczki 🙂

    ladymarmolada
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    A myszka? Miałam przez czasy szkolne dwie myszki i są przyjemnymi zwierzątkami. Nie ma z nimi dużo sprzątania, nie robią szkód i są tanie w utrzymaniu. 😀

    slawekk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jestem za chomikiem.

    olgapasiek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Miałem dwa myszoskoczki. Bardzo fajne zwierzątka. Problem pojawiał się jak brałem jednego z nich na ręce, zawsze zeskakiwał na podłogę ( z ponad metra wysokożci) i trzeba go było łapać. drugi ( jego brat) był o wiele spokojniejszy :3

    filozofka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    może szczurka.

    milenka450
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja jestem za szynszylkiem 🙂

    raweckaslonica
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Szczury są ble

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jakiego gryzonia kupić"

Przewiń na górę