Jesień idzie…jakie buty?

  • Autor
    Odp.
  • chilli
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Hej dziewczyny,
    jesień już tuż-tuż (niestety…) I tak sobie myżlę, żeby utrzymać pogodny nastrój na te szare dni, to może kupić jakież weselsze buty?;) W zasadzie zawsze kupuję czarne, ewentualnie brązowe…Jakoż nigdy nie mogłam się przekonać do kolorowych, wzorzystych etc;)
    Ale chcę się w końcu przełamać… i znalazłam nawet parę fajnych modeli: [usunięto_link] ten jest w ogóle, nie dożć, że kolorowy to w te koła;) Ale podoba mi się ten model;) i tutaj spokojniejsze, bo jednolite: [usunięto_link] i [usunięto_link] .
    A wy jakie buty preferujecie? Klasyczne, w takim zachowawczym stylu, czy bardziej zwariowane?

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Pamar – Plus wzór 1560 kolor fioletowy- te są normalnie żliczne 😈

    Ja w sumie nosze różne butki, w zależnożci od okazji, raz to są bardziej stonowane, raz zwariowane;)
    Zasada jest jedna- musza być ładne;) Bardzo lubie buty marki Love Label

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    E tam nie znacie się 😈

    Kolekcja wiosenno letnia

    kolekcja jesienno zimowa

    Można chwytać stopami dodatkowe zakupy
    😆

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ale w palce cieplej jak sa wszystkie razem 😆

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Nie pomyżlałem o tym 😆

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    zeby troszke wrzucic orginalnosci takie szpileczki sa rowniez w mojej szafie..

    [usunięto_link]

    sultanka
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 283
    • Zapaleniec

    super modne kalosze! Idealne na teraz 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    super modne kalosze! Idealne na teraz 🙂

    Doklanie. Ja tez w tym roku sobie kupilam 😀

    A jesli chodzi o kozaki, to ja jednak nie lubie eksperymentowac z kolorami. Wszystkie mam czarne prawie. Do tego jedna para brazowych i kawa z mlekiem.

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    ja nosze zwykle czarne skorzane botki.sa z dobrej skory, zaimpregnowane, wiec nie przemakaja.

    kalosze tez mam, ale caly dzien w takich butach to srednia przyjemnosc, a nie zawsze chce mi sie do pracy nosic zmienne. szczegolnie przy malej torebce.

    mam tez dwie pary zamszakow. strasznie je lubie, ale aktualna pogoda je wykluczaz uzytku. a szkoda, bo zamszowe dlugie kozaki bardzo pasuja do mojego jesiennego looku.

    carriebradshaw
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    No to a propos weselszych butów, nie czarnych i nie brązowych to znalazłam takie: [usunięto_link] fioletowe i w kropki 🙂 Trochę zwariowane, przyznaję i raczej nie do biura, ale fajne są. Co o nich myżlicie?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    No to a propos weselszych butów, nie czarnych i nie brązowych to znalazłam takie: [usunięto_link] fioletowe i w kropki 🙂 Trochę zwariowane, przyznaję i raczej nie do biura, ale fajne są. Co o nich myżlicie?

    za-je-bis-te! 😆

    no pokaż w nich swe nóżki 😉 Carrie :}}

    rose
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 141
    • Zapaleniec

    Ja lubię baletki wszelakiego rodzaju. Póki jest łądna pogoda zakładam sukienki lub spódniczki, wzorzyste rajstopki i jednokolorowe buty:)

    moniulka08
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja fajne botki znalazłam na [usunięto_link][/img]

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    O Boże jakie cuda tu pokazujecie 🙂 Ja w swojej szafie mam parę butów na jezień i zimę. I nie tylko czarnych bo oprócz takowych sa jeszcze szare, brązowe i granatowe. Chociaż te z pierwszego linka mi się podobają. A poza tym to w ziemie i jesienią ja często chodzę w adidasach i okrutnie kocham się w takich modelach
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Teraz jest niesamowity wybór.kupiłam niedawno(oszczędzałam;)ecco,takie do kostki.Jak znajdę pokażę:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jesień idzie…jakie buty?"

Przewiń na górę