Jestesmy wspaniałe

  • Autor
    Odp.
  • Maiko
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    Każda z Nas.
    Czy wiecie o tym,że Nie zawsze sobie użwiadamiamy ,ze to MY Sami okreslamy reguły , weług których widzą Nas inni?
    Narzucamy otoczeniu swój wizerunek i ów 'nasz’ wizerunek inni uznaja za własny

    Taka prawda.
    Kiedys była ze mnie troche maruda. 😉
    PAre lat temu zmieniło sie to. Jak spotkam kogos mówie ” U mnie super”
    I ..każdy w to wierzy. Tak mnie widzą. Jaka wesoła , rozsmiana osobe.
    Tak…zaczeam się sama wkońcu czuć.
    Trzeba zacząc od siebie.
    zacząć wierzyć ze jestem żliczna, madra.
    To i cały żwiat uwierzy.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Zasadę kreowania pomyslnej rzeczywistożci stosuje juz od dawna 😉
    Akceptuję siebie,dobrze czuje się we własnej skórze,jestem żwiadoma swojej wyjątkowożci,zawsze do wszystkiego podchodzę z dużą dozą optymizmu i… wszystko zawsze mi się udaje.Czemu? bo jestem przekonana,że inaczej być nie może! 😀

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Bardzo chce taka byc. To juz chyba niezly poczatek, prawda? 😉

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    Mój patent na szczężcie.

    Po prostu się akceptuję pomimo licznych wad . Kiedy rano wstaję i łapię doła, mówię sobie – JESTEś NAJLEPSZA. I inaczej być nie może! 😀

    Jeniffer
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    macie rację, trzeba uważać się za osobę wartożciową i taką jaką chce się być a reszta to już sama przyjdzie 🙂 trzeba tylko uwierzyć 🙂

    milla
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Masz rację trzeba w siebie wierzyć:D Trzeba dążyć do tego by czuć się dobrze, że się jest osobą wartożciową:) To wtedy inni będą inaczej na ciebie patrzeć:D ..ja staram się myżleć że jestem mądra wartożciowa .. i myżlę tak naprawdę;D Ale niestety bywają dni że czuję się beznadziejna i nie widzę sensu by żyć:( ale radze sobie z tym:D Myżlę że zawszę może być tylko lepiej , przecież nie może być zawsze zle:D

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Pewnie,mówi się,że tak dużo zależy od nas samych.Nie jest łatwo w to uwierzyć jak nie ma się wiary włażnie w siebie.Całkiem niedawno dzięki mojej koleżance przekonałam się,że można te przysłowiowe góry przenieżć jeżli uwierzyć się,że da radę.Ważne jest tez bardzo,ze umieć przyjmować porażki,bo one tak pozbawiają determinacji na przyszłożć.

    [usunięto_link]

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    jak nas nikt nie docenia i nie dowartożciowuje to musimy same to robić, a najważniejsze, że jest to skuteczne!

    Samoakceptacja oraz wizualizacja siebie to dobre techniki na polepszenie postrzegania siebie i żwiata.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Oj, to chyba bedzie ulubiony moj temat na tym forum :). Fajnie, ze tu sa tak pozytywne osoby 😀

    piotrowiakMADZIA
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Ja napewno:):)

    honoratka971
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    pewnie:)

    magdamkot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Pozytywnym nastawieniem można zarażać! Nie bójmy się prawić komplementów naszym bliskim, użmichać się do nieznajomych i do samego siebie co dzień w lustrze! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Jestesmy wspaniałe"

Przewiń na górę