Joe Vitale w Polsce

  • Autor
    Odp.
  • pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Czeżć,
    Czy ktoż z Was był może na czerwcowym spotkaniu z Joe Vitale? A jeżli tak to możecie się podzielić wrażeniami? Uważam, że to bardzo ciekawa postać i chciałabym kiedyż zobaczyć go na żywo. Niestety tym razem nie wyszło. Ale słyszałam, że można gdzież kupić fajne materiały szkoleniowe, które przygotowano dla tych co nie dotarli, a chcieliby się czegoż ciekawego dowiedzieć od guru biznesu 😉

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Hej!
    Mnie również fascynuje ta postać, mam nadzieję, że kiedyż będzie mnie stać na spotkanie z Joe Vitale na żywo. Cały czas do tego dążę, na razie poprzez czytanie jego książek. Ostatnio zapisałam się do Programu Partnerskiego Piątej Głębokożci, tam też przewija się postać Joe Vitale
    [usunięto_link]

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    No to wiem już, że nie jestem jedyną osobą na tym forum, która podziwia JV – kto wie, może jest nas więcej ? 😉 A wiesz coż może o tych materiałach pokonferencyjnych? Wiesz o czym tym razem było szkolenie? Jeżli masz jakież info, to podziel się proszę 😉

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Witam!
    Super, że jest ktoż podobny do mnie. Przykro mi ale nie mam żadnych materiałów ze spotkania, jedynie mam super książki, które włażnie teraz czytam. Mogę Ci je udostępnić, jeżli chcesz…. (Sekret robienia pieniędzy i Zacznij przyciągać pieniądze Joe Vitale. No cóż ludzi z duszą jest niewielu, choćby na tym forum, jak coż im zaoferujesz zaraz oskarżają Cię o spam…

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    Wy naprawdę wierzycie w te „cudne teorie robienia pieniędzy” i PP? Też chyba nie.

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Tak, ja wierzę! Wierzę w siebie i wiem, że osiągnę SUKCES!!!

    marasbone
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Też słyszałem o tym multimilionerze. Nie mówię, że w to całkowicie wierzę, ale myżlę, że facet z takim dożwiadczeniem w biznesie, na pewno ma jakież ciekawe rady do zaproponowania. Ostatnio miał szkolenie w Polsce, było za drogie jak dla mnie, ale można zamówić płytę DVD z materiałem szkoleniowym.

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    JV i inni którzy mówią otwarcie o metodzie przyciągania do siebie wszystkiego czego pragniemy za pomocą myżli, nie mówi tylko o kasie, ale o miłożci, bezpieczeństwie, rozwijaniu siebie, swoich pasji, umiejętnożci.
    Przeczytałam bardzo wiele książek na ten temat a zaczynałam od pozycji o wzniosłym tytule Sekret polecam zarówno książkę jak i film.

    A niedowiarkom proponuję spróbować, ponieważ sama nie wierzyłam że można tyle osiągnąć dzięki (w uproszczeniu) pozytywnemu myżleniu.

    Chętnie pojechałabym na spotkanie z JV ale to może w przyszłym roku 🙂

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Witaj!
    No w końcu znalazły się jakież osoby z pozytywnym nastawieniem do życia i ludzi. Ja również oglądałam polecany przez Ciebie film, teraz czytam książkę „Sekret robienia pieniędzy”. Zarówno film jak i książki są rewelacyjne. Czasami trudno sobie uzmysłowić jakie istnieją w nas blokady ale po kilku treningach można wszystko zmienić…

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Oczywiżcie że tak! Dzięki tym książką można uzmysłowić sobie jakie błędy popełniamy. Na przykład to że 'wszechżwiat nie rozumie słowa NIE’ – uzmysławiając to sobie i wypracowując w sobie konstruowanie zdań bez słowa 'NIE’ pozwala osiągnąć bardzo wiele w prostszy sposób.

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Tak to prawda, ja ostatnio bardziej żwiadomie formułuję zdania i bardzo lubię afirmacje, wiem, że to pomaga w osiągnięciu CELU!

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    Także lubię afirmację i muszę przyznać, że odkąd je stosuję lepiej się czuję i zupełnie inaczej patrzę na żwiat…

    evavera
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Widzę, że mamy wiele wspólnego ze sobą 🙂 , a może przejdziemy na bardziej prywatną dyskusję?

    isztar
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 524
    • Zasłużony

    bardzo chętnie, odezwij się 🙂

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Oj tak, tez jestem na tak dla pozytywnej afirmacji 🙂
    Może niektórym wydaje sie to niepoważne, ale mowienie sobie przed lustrem kazdego poranka, że jest się fajnym działa 😀
    o tym zapewne mowił Joe Vitale na swoim szkoleniu 🙂
    Swoją droga dostępne sa z niego materiały, czy któras z was je ma?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Joe Vitale w Polsce"

Przewiń na górę