• Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    dzis dowiedzialam sie ze mam kamice nerkowa,dziewczyny jesli wiecie cos na ten temat napiszcie cos,bo strasznie sie martwie.a moze ktoras z was coz takiego miala to tymbardzije napiszcie

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    mam do zrobienia usg brzucha i mocz do badania.jestem praktycznie cay czas na ketonalu wiem ze to uzaleznia ale doktor mowila ze jak bedzie bolec to brac no i zreszta nospe tez biore.mnie prawie caly czas mdli na wymioty mnie bierze,czytalam ze tak sie ona objawia.troche mnie to wkurza ale przeciez nic na to nie poradze.czasami nawet mam czarno przed oczami.tylko nieiwem za bardzo czego mam niejadac.masakra jestem uzalezniona od wody niegazowanej a tu taki numer niemoge pic……….:(:(

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    akurat lekarz zalecil mi diete powiedzial co mam omijac.ze mam pic wode taka jak jan czy dabrowke,natomiast ja pije zywca,yyy pilam.teraz mi trudno jest sie odzwyczaic.a czy ty mialas zabieg?bo ztego co slyszalam to leczy sie to laserowo.przeszlam juz 3 operacje i na sama mysl az rece mi sie trzesa.jak ty wogule radzisz sobie ztaka choroba.bo nawet nieiwem czy mi wszystko wolno.dobrze ze ktos wogule znalazl sie na ytym forum z tym problemem

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    twoj tata mial zabieg wpolanicy zdroj?ja mialam tam trzy zabiegi plastyczne na ucho……to mowisz ze lepiej tego nie zaniedbywac,a ile lat sie juz ztyym meczysz?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kamica nerkowa :("

Przewiń na górę