Kampania Dove… może zakończymy wreszcie te diety….

  • Autor
    Odp.
  • ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Zwróciłyżcie uwagę na kobiety na bilbordach Dove ? Dla mnie to kolejne
    przełamanie stwierdzenia ,ze tylko szczupłe jest ładne. Wreszcie stawiamy na
    naturalnożć , piękno i bądz co bądz fakty. Ponieważ większożć kobiet pokroju
    piegowatej blondynki, korpulentnej brunetki nie zdaje sobie sprawy , że są
    piękne. Dla mnie takie obrazki przemawiają na plus.

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    To kwestia gustu, jedni mężczyźni wolą kobiety szczuplejsze bo one wydają im się bardziej sexi a inni kardziej rubensowskie i kurpulentne….
    Z resztą Dove ruszył z ciekawą dożć kampania, użwiadamiającą, przede wszystkim nam kobietom, że każde piękno jest indywidualne i względne.
    Ważne zeby dbać o siebie i mieć to coż.

    nadia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Kampania dove była przede wszystkim dobrym zagraniem marketingowym. Jej celem nie jest użwiadamianie nikomu, że hmm „normalne” kształty są piękne tylko złamanie pewnego przekonania, że wszytkie kobiety chca się utożsamiać z blond pięknożciami z reklam. Okazało się, że wolimy jednak oglądać kobiety takie jak my, które gdzie niegdzie maja za duzo a gdzie niegdzie za mało. Koncern dove zanotował siedmiokrotny wzrost sprzedaży swoich produktów po tej kampanii. Dzięki temu zauważalna jest tez tendencja innych firm, a nawet domów mody pokazywania kobiet z krwi i kożci:)

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja po zapoznaniu sie z ta kamania poprzez wspomniane forum zrozumiałam ze nie nalezy przekładac wygladu ponad wszystko. Co z tego ze ktos jest sliczny wrecz idealny jak po rozmowie z ta osoba mam wrazenie jabym rozmawiała z kims kto dopiero wyszedł z przedszkola. Wyglad to naprawde nie wszystko

    estranea
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    kampania super bo nie cierpie ogladac tych patykow ktore wpedzaja mnie w kompleksy.teraz dove robi ankiete i mozna kosmetyki wygrac, ja juz probowalam:Dpodsylam linka gdybyscie mialy ochote:) [usunięto_link]
    swoja droga jakis czas temu chodzila po youtube reklama evolution o tym jak naturalne sa panie z bilbordow:)warto ogladnac:Dsie rozgadalam…

    maluchna
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 51
    • Stały bywalec

    i wygrałas jakież kosmetyki?

    Ciekawe jak na zachodze faceci odbieraja te kampanie, czy byla robiona tylko pod klientki?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kampania Dove… może zakończymy wreszcie te diety…."

Przewiń na górę