kaszel "od zawsze"..czy to może być alergia?

  • Autor
    Odp.
  • tupetjaktaran
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    „Kaszel” powinnam mieć chyba na drugie imię…:twisted:
    suchy kaszel mnie przeżladuje czy to zima czy lato..jeden lekarz-raz dwa-antybiotyk, że coż tam w gardle, potem jakiż lek na niby astmę…przeżwietlenie płuc-czyste płuca (na szczężcie), inny lekarz (po jakimż roku)-znowu podobna historia z tym,że bez rtg (szkoda mnie tak nażwietlać)…Tylko dlaczego ja ciągle kaszlę?Nigdy mi nie przechodzi i zero innych objawów…Może coż wiecie?Tak bez nadziei większej pytam..Pewnie nie ma tu lekarki na forum…(wiem, że są te od umysłu:))Ale może jakiż tok rozumowania podsuniecie..

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    sadze ze to moze byc alergia. moja kolezanka zawsze ma suchy kaszel,kiedy sie denerwuje, np. przed egzaminami, albo nawet jak ktos ja w busie opieprzy

    Sylvia28
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    mam ten sam problem.Ostatnio pani doktor powiedziala mi ze to na tle alergicznym.Zamiast antybiotyku dostalam tabletki odczulajace i o dziwo pomogly 🙂

    Olisa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    mnie przez pół roku leczono z zapalenia oskrzeli zanim ktoż wpadł na to, zeby zrobić testy alergiczne… zmieniono leki i pomogło:D

    tupetjaktaran
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Mam chyba pecha do lekarzy…W końcu dostałam skierowanie do pulmunologa. Poszłam do tej kobiety pierwszy i chyba ostatni raz. To nie była dr Quinn. To był dowódca plutonu.
    Chciała w 3 minuty poznać historię mojego życia. Kiedy kaszlę? Ile razy w ciągu dnia?O której godzinie?W jakie dni? Ile razy zakaszlę w nocy? I jeszcze 150 pytań tego typu. Dała mi zadanie domowe: mam się dowiedzieć kiedy kaszlę…..

    Oooo jest 15.22…zakaszlałam. Muszę w kajecie zapisać.

    lelevell
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    jeżli ma wiedzieć co ci jest to musisz powiedzieć wszystko bo czasami nieistotny fakt dla ciebie może zmienić stan rzeczy.!!!

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    najłatwiej sprawdzić u lekarza.. nieleczona alergia może ponoć doprowadzić nawet do astmy..

    felllllllla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jesteż tego pewny?

    Gazkon19
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Tak kaszel może być od alergii i tak można się nabawić przez to astmy.
    Alergie trzeba leczyć niestety

    KarlaK
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Polecam wykonać [usunięto_link]. Wyniki okreżlą czy Twój kaszel ma związek z alergią.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kaszel "od zawsze"..czy to może być alergia?"

Przewiń na górę