• Autor
    Odp.
  • kamylia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    hej bardzo prosze o porade.

    od jakiegos czasu mam problem. w domu na dworze, prawie wszedzie musze miec przy sobie chusteczki. brzydko mówiąc „cieknie mi z nosa” to jest woda.

    zetkneliscie sie moze z tym?
    macie moze jakies sprawdozne krople ?

    kamylia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    kto pomoze?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Xylometazolin. – Butelka kosztuje niecałe 4 zł. Bez recepty. Super sprawa.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Oboje wiemy, że katar nieleczony trwa aż tydzień, a leczony – tylko 7 dni 😆
    Pieprzyć katar, moja Droga… Kiedyż ustąpi 😉

    [usunięto_link] wrote:

    Xylometazolin. – Butelka kosztuje niecałe 4 zł. Bez recepty. Super sprawa.

    O, o… o! To jest dobre rozwiązanie, moja Maleńka. Pójdź za radą żlicznej Venus.
    W końcu nie na marne jest taka boska, Kamylko, nie 🙄 ?

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Pójdź za radą żlicznej Venus.
    W końcu nie na marne jest taka boska, Kamylko, nie

    Uważaj,bo się jeszcze zakocham hihi 😆 😳

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    Uważaj,bo się jeszcze zakocham hihi 😆 😳

    Byłbym onieżmielenie zadowolony, o! Venus… lecz niepokoiłbym sie o Ciebie 🙄 pokochałabyż takiego drania? szkoda Cię na takie eksperymenty, młodziutka 😉

    Wybacz, pozachwycam się Tobą bardziej poetycznie 😆

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    naprawdę uważacie, moje miłe Panie, że na katar jest jakież lekarstwo? 🙄
    ja mocno wątpię – to tylko złudna iluzja – hehe – ale jak chcecie, to wierzcie 😉

    sam miewam katar bardzo rzadko – no chyba, że jestem dłużej niż pięć godzin w wilgotnym ubraniu na wietrze 🙄

    jednak zawsze noszę chusteczki higieniczne do noska dla potrzebujących – zwłaszcza dla mojej lubej – bo ona miewa – i nie zawsze zapamięta, żeby wziąć…
    wyjmuję wtedy coż takiego zmiętoszonego z mojej skrytki – a ona się cudownie żmieje, że jestem taki wariat 😆

    Beema7
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Stosuję Xylogel i jest super. Ja mam pytanie:
    Nie mam kataru, a od 2tyg mam ciągle zatkany nos, tylko Xylogel pomaga na pare godzin i znow to samo! A z nosa nie cieknie. Juz mam dosc! Co to moze byc i co pomoze? Dodam, ze mam chore zatoki ale maja ujscie i nigdy mi nosa nie zapychaly, poprostu splywa gardlem 😮 😉

    yoko111
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mój TŻ ma problemy z zatokami, cały czas mu „coż” tam siedzi… już nie mógł dłużej stosować zwykłych aerozoli czy kropli do nosa, bo miał jakież podrażnienie i pieczenie od nich (bo na opak.zwykłych aerozoli pisze się że można je używać bez przerwy tylko kilka dni), to za radą koleżanek z forów zastosował ten euphorbium i jest generalnie zadowolony, mówi że można go używać non-stop i nic mu tam nie swędzi, nic się nie zatyka i generalnie może spokojnie oddychać 🙂

    Kleopatra29
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja też znam ten produkt i z przyjemnożcią stwierdzam, że Euphorbium to rewelacja. Skutecznożć gwarantowana.

    zegarynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Jak jestem chora i mam strasznie zatkany nos to wdycham opary z wrzątku i amolu…To też pomaga na cieknący nos…
    No cóż…to pomaga tylko w najcięższych i żrednich przypadkach…Bo na mój katar całoroczny to nic nie pomoże… 🙁

    avia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    hej bardzo prosze o porade.

    od jakiegos czasu mam problem. w domu na dworze, prawie wszedzie musze miec przy sobie chusteczki. brzydko mówiąc „cieknie mi z nosa” to jest woda.

    zetkneliscie sie moze z tym?
    macie moze jakies sprawdozne krople ?

    Sama długo miałam taki problem. Pomogły mi rady ze strony
    [usunięto_link]
    Polecam i życzę szybkiego powrotu do zdrowia 🙂

    graza100
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Ja bardzo czesto mam zatkany nos, katar kilka razy w roku i wiem jakie to uciążliwe..:( Mnie najbardziej pomaga taki spray Newmed. Jego plusem jest tez to ze to jest preparat ziolowy, nie zadna chemia.. Tutaj np jest [usunięto_link] Nie wiem czy ktoras juz tego uzywala, ale jak cos to polecam..:) kiedys robilam sobie tez roznego rodzaju inhalacje parowe, tez pomagaja:)

    tamtararam
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    aj to masz alergię. taki lejacy o kazdej porze dnia i nocy. jakis lek odczulajacy kup i bedzie dobrze.

    Filifionk_a
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    Nie,z ta alergia to chyba gruba przesada. Jesli to taki gesty i bialy katar,to moglabys zastosowac krople Xylometazolin,udrozniaja nos w kilka chwil. Ale taki lejacy to moze wystapic po przebytej chorobie. Leczysz sie wlasnie z przeziebienia? Bo ja miewam taki pod koniec kuracji,on mi zazwyczaj oczyszcza nos,bo jest rozrzedzony i nie zatyka dziurek.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " katar"

Przewiń na górę