Kiedy przestajesz imponować kobiecie ,jesteż skończony…

  • Autor
    Odp.
  • gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Czy to prawda ?? … kobiety często mówią , bo facet musi wiedzieć

    czego chce …

    Co to włażciwie znaczy ??[/b]

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Chyba oznacza to,ze lubimy zdecydowanych facetow.Facet powinien umiec podejmowac trafne decyzje,miec swoje zdanie,powinien byc takim fundamentem w zwiazku,zeby kobieta czula sie bezbiecznie.Jesli mezczyzna ciagle odpowiada na nasze pytania:”jak chcesz..”,”jak wolisz”,etc.,to wtedy pokazuje nam swoja obojetnosc,a my tego nie lubimy.

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    … jasne, czyli kobieta nie może się zdecydować i pyta

    swojego faceta , ”kochanie jaką mam włożyć sukienke,

    biłą czy czrną , facet zdecydowanym głosem odpowiada -CZARNĄ !!!!

    na to ona – a dlaczego ?

    – BO BĘDZIE CI ŁADNIEJ !!!

    na to ona – a nie dla tego że czrny wyszczupla ,

    a w białej wyglądam grubo ??

    – NIE KOCHANIE , CHOĆ TO PRAWDA CZARNE WSZCZUPLA !!!

    na to ona – TY CHAMIE !!!

    ooooo i tak oto lepiej żeby facet chyba nie wiedział czego chce….

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Dlatego nigdy nie pytam sie faceta czy ladnie wygladam,bo i tak mi odpowie,ze dobrze.Sama wiem w jakich rzeczach on mnie lubi.Wracajac do tematu,chodzi tu chyba o bardziej powazne decyzje,niezwiazane z odwiecznym problemem kobiet-ciuchami.Bo wiadomo,ze kobiecie ciagle cos jest,a tu przytyla,a tu schudla etc.Facet czasami juz nie wie jak ma zapewniac kobiete,ze jest piekna itd,no ale takie juz jestesmy:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Mężczyzna powinien byc oparciem dla kobiety,zapewniac jej bezpieczeństwo… a kiedy facet jest niezdecydowany,nie wie czego chce i ciągle marudzi to nawet najbardziej cierpliwa kobieta z takim nie wytrzyma.Myslę,że to działa tez w drugą strone-niezdecydowana kobieta równiez jest uciązliwa i mecząca.Ale z racji tego iz to mężczyzna jest głową rodziny to on powinien wykazywac sie zdecydowaniem i pewnoscia w działaniu 😀 Mówi sie nawet”podejmowac męską decyzję”…i coż w tym musi byc 😉

    gagat12
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    …wydaje mi sie że , chodzi tu bardziej o to żeby to facet ,

    brał na siebie odpowiedzialnożć za wspólnie podięte decyzjie …

    bo gdy facet decyduje za kobiete – ta ma do niego pretęsjie,

    że jej nic nie powiedział , że się z nią nie skonsultował najpierw …

    🙂 a jak podejmują razem decyzjie , to kobieta mówi ,-

    – kochanie mi się podoba , ale Ty zdecyduj , a potem

    – kochanie to Ty podiołeż decyzjie , nie miej do mnie pretęsji…

    Wrrrr!!!!! i tak oto facet ma przerobane

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie. chodzi włażnie o to, żeby facet pokazał jaki jest silny (psychicznie) i odpowiedzialny. miło kiedy spyta o zdanie: kochanie, a jak sądzisz…?a potem sam podejmie decyzję. fajnie, kiedy wie, czego chcemy i to włażnie wybierze. wierz mi, kobieta, która wie czego chce nie wytrzyma długo z nicniewiedzącym facetem. kobieta nicniewiedząca+facet nicniewiedzący zginą żmiercią naturalną już na etapie wybierania tapety do sypialni, nie mówiąc już jak miałoby wyglądać ich całe życie.

    moim zdaniem Panowie, Wy po prostu nie macie wyboru. musicie być twardzi i już! 😀

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Weźcie się ludziska moje drogie ogarnijcie bo tematy coraz to ciekawsze zakładacie.

    Ja zawsze myżlałem tak:
    Prawdziwa kobieta ma w d**e to co ma facet i ile ma kasy
    Zaznaczam – parawdziwa kobieta nie leci na jakież „sztuczki” faceta.

    [usunięto_link] wrote:

    Jesli mezczyzna ciagle odpowiada na nasze pytania:”jak chcesz..”,”jak wolisz”,etc.,to wtedy pokazuje nam swoja obojetnosc,a my tego nie lubimy.

    Nie lubicie?
    Administrator jest we w szoku 😯 😯 😯 😯 😯 😯 😯
    (Specjalnie napisałem „we w” – tak się nie pisze)

    Od admYnYstratora………który ma tylko taki nick 😀

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Heh, jasne, ze nie lubimy…a Ty lubisz jak ktos jest wobec Ciebie obojetny?

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Heh, jasne, ze nie lubimy…a Ty lubisz jak ktos jest wobec Ciebie obojetny?

    Jak obojętny?

    Kiedy pozwalam kobiecie na wszystko, to jest to obojętnożć?

    Jeżli zapyta jaki ma kupić chlebek, to co? mam się unieżć inicjatywą i powiedzieć, że zwykły tylko dlatego, że ja taki lubię, choć wiem, że ona chciałaby razowy?

    Niech kobieta decyduje.

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Poniekąd jest to obojętnożć. Dlaczego? A no dlatego, ze mezczyzna pozostawiając ciagle podejmowanie jakies decyzji kobiecie nie wykazuje zainteresowania stanem rzeczy. I to nie jest wytlumaczenie”Niech kobieta decyduje”…To jest jak dla mnie brak zaangażowania. Mezczyzna tez powinien chociaz sporadycznie umiec decydowac, a nie wykazywac sie brakiem zdania i rzucac jakas formulke typu „jak chcesz”…nie sadzisz?

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Nie rozumiem gdzie tu jest obojętnożć????

    Po prostu chcę, aby było to czego chce kobieta.

    Czy to jest obojętnożć jeżli myżlę o niej i chcę, żeby miała to czego ona chce?

    Naprawdę wolicie chama, który kompletnie się nie liczy z kobietą?

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Kobiety wolą brutali…tak mówi pewne powiedzonko…Ale do rzeczy. Chodzi o pewna bardzo wazną kwestię. Jest nam milutko wręcz jak mezczyzni sie z nami zgadzają, są ugodowi etc. ,ale czasami, kiedy przychodzi moment podjecia waznej decyzji czesto potrzebujemy Waszego wsparcia, chemy poznac Wasze zdanie i nawet czasem abyscie to Wy podjeli decyzję. Robienie wszystkiego czego chce kobieta jest dosc nudne. Kobiety nie lubią kiedy facet nie ma swojego zdania. Wyobraz sobie, ze idziesz z kolezanka na zakupy i poprosiles ja, aby pomogla Ci wybrac jakis fajny ciuszek, bo idziesz gdzies i chcesz dobrze wygladac…a ona na kazda twoja propozycje odpowiada: „jak chesz”, „jak Ci wygodnie”..itd a Ty oczekujesz od niej jakies rady. To nie jest miłe, gdy oczekujesz od kogos bliskiego aby wyraził swoją opinie, a ten zbywa Cie wręcz półsłówkami…O to chodzi.

    Robert Miles
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1524
    • Maniak

    Ale mi nie chodzi o zbywanie półsłówkami, no bo gdy kobieta zapyta jaki ciuszek wybrać to jej doradzę bardzo chętnie.

    Ale, gdy zapyta co kupić na obiad to zawsze wybiorę to co ona lubi, czy to źle?

    Chodzi o taktownożć, której brakuje większożci … 😕 facetów 😕

    Zawsze po chamsku stawiają na swoim……….ile ja już razy widziałem takiego chama na mieżcie…….miałem ochotę podejżć i mu przyp********.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    moim zadaniem facet powinien miec wlasne zdanie ale TEZ powinien powiedziec jej o tym… tzn nie podoba mi sie w tym… a w tym mi sie podoba… ALE KOBIETA POWINNA PODJAC SAMA DECYZJE! tzn. jak ona sie w ty czuje…
    imponowac nie znaczy Przytakiwac…. moze znaczyc wiele… 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy przestajesz imponować kobiecie ,jesteż skończony…"

Przewiń na górę