kłopotliwa propozycja męża sex z innym partnerem

  • Autor
    Odp.
  • agunia72
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Witam wszystkich, jestem nowa na forum z powodu bardzo kłopotliwej propozycji od męża. Od jakiegoż czasu w łóżku mąż powodował bym fantazjowała opowiadając mu jak to robię z innym a on patrzy. jak odbywało się to od czasu do czasu było super angażowałam się bardzo nawet czasem fantazjując o dawnej miłożci z czasów liceum, ale sytuacja stała się kłopotliwa gdy mąż mocno nalega i chce zrobić to raz w realu. Wspomnę że jesteżmy 15 lat po żlubie i w łóżku zawsze było dobrze.w tej sytuacji postanowiłam poszukać porady na forum ba w rozmowach nawet z przyjaciółka obawiam się reakcji i plotek na mój temat ponieważ mieszkamy w małej miejscowożci. Bardzo proszę jeżli któraż z Pań ma podobne dożwiadczenia lub może coż więcej napisać czy można tak raz bez konsekwencji czy nie będzie chciał więcej np z kobietą na moich oczach…

    PachnacaAzalia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Musisz przemyżleć sprawę i sama wiedzieć, czy tego chcesz. Moim zdaniem jeżli masz obawy, to nie bedziesz mieć z tgeo żadnej przyjemnożci, tylko stres, więc lepiej sobie odpużcić.

    agunia72
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Dziękuje za odpowiedź ale problem jest w tym że jak fantazjowaliżmy to bardzo mnie kręciło i myżlę że w realu było by super ale obawiam się jak zareaguje mój mąż czy nic to między nami nie popsuje. Mąż ma żwiadomożć że jego penis nie jest zbyt długi i gruby a jak fantazjowaliżmy to prosił bym mówiła jak robię to z większym i b. grubym a ja perfekcyjnie to spełniałam co mocno podnosiło nasze doznania. Wiem że już ma kogoż na uwadze i ciągle mnie namawia prosi bym się do końca tygodnia zastanowiła i twierdzi że jest taki jak sobie wyobrażałam… co robić jestem podniecona, boje się czy nie będzie bolało mnie na dole a męża w sercu… i czy ten ból u niego nie pozostanie na zawsze

    voltera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    I tak sama będziesz musiała podjąć decyzję. Na pewno jest to stąpanie po cienkim lodzie i nikt Ci nie da gwarancji, że jak zrealizujecie fantazję to nie pozostanie jakiż ból…

    Yuna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Jest to dosyć nietypowa sytuacja jak dla mnie.
    zazwyczaj mężczyźni namawiają parnetki na seks we troje… ale w towarzystwie drugiej kobiety…
    Czy on przypadkiem Cię nie sprawdza? Może boi się gdzież podżwiadomie, że „większy” penis Ci się bardziej spodoba i irracjonalnie Cię do tego namawia?
    Po 15-stu latach małżeństwa zapewne przychodzi pora na eksperymenty i walkę z rutyną (nie wiem, mogę się tylko domyżlać), więc tego typu fantazjowanie może przynosić ciekawe efekty, jednak ja mam wrażenie, że jest w tym jakież drugie dno.
    Znasz osobę którą Twój mąż chce Ci zaproponować?
    Czy Ty byż się zgodziła na drugą kobietę w łóżku?
    Mąż mimo, że Cię namawia do tego i sam wybiera partnera może poczuć się po takiej zabawie zdradzony, zazdrosny, niepewny. Generalnie spróbować można. Jeżli tylko któreż z was się waha, nie róbcie tego.
    Bynajmniej taka jest moja opinia.

    tolanowacka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Nie polecam tego typy „zabaw”, to zawsze źle się kończy. Zastanówcie się, jak inaczej, bez żadnej szkody dla was obojga, możecie uatrakcyjnić swoje pożycie

    WandaPtak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Odpowiedz sobie na pytanie, jak sie z tym bedziesz czula…

    jagadeni
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    strasznie, po co masz się zmuszać do czegoż, czego nie chcesz, co nie jest dobre i co jeżli nie zniszczy waszych relacji, to na pewno je popsuje?

    ppattryycjaa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Masakra!!!!!!!!!!

    Monika
    Member
    • Tematów: 29
    • Odp.: 974
    • Maniak

    nie rob niczego wbrew sobie, a jeżli Cie to kreci lub chcesz sprobowac z czystej ciekawożci to czemu nie? raz nie zawsze 😉

    zawoodnik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Raz nie zawsze, ale zepsuć małżeństwo można łatwo

    lola310
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    sex shop lodz [usunięto_link]

    seronge
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Nie rób niczego co Ci nie pasuje. Spróbujcie to przedyskutować, przedstaw swoje obawy partnerowi. Jeśli twoja odmowa doprowadzi do jakiegoś kryzysu to zawsze zostaje wizyta u seksuologa.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kłopotliwa propozycja męża sex z innym partnerem"

Przewiń na górę