• Autor
    Odp.
  • brunetko_oka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    … no włażnie panowie jaka wg was jest kobieta idealna ? Nie chodzi mi tu o wygląd , ale o charakter – z jaką kobietą pragnelibyżcie spędzić całe życie, budzić sie codziennie i zasypiać ? Jak powinna zachowywać się wasza idealna ukochana ? Jak o siebie dbać (ciuchy, bielizna, makijaż) ? Kwestie urody zostawmy z boku bo chyba każdy lubi co innego … 😉 dzięki z góry za wypowiedzi.

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    ja tez sie chetnie dowiem co panowie lubia
    ostatnio mialam randke wedlug mnie idealna
    ja bylam „fajna” 🙂 on byl „fajny” 🙂 i mialam wrazenie ze obydwoje czulismy sie ze soba wspaniale
    a wiecej od tego pana nie uslyszalam beczy
    wiec powiedzcie wprost czego oczekujecie od kobiet

    Specter
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 361
    • Pasjonat

    Wydaje mi się, że oczekiwania mężczyzn w stosunku do kobiet nie odbiegają za bardzo od oczekiwań kobiet względem mężczyzn 😉 …
    … jaka powinna być? – takie oceny każdy facet powinien chyba wystawić indywidualnie.
    W mojej skromnej opinii takimi „uniwersalnymi” 😉 sprawami jest to żeby potrafiła dochować wiernożci, była szczera, miała poczucie humoru, oraz żeby potrafiła rozmawiać (tak o wszystkim i o niczym).
    Judy Niektórzy faceci nie mówią wprost. Bądź cierpliwa. Skoro było fajnie to napewno to powtórzycie 😉

    brunetko_oka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    miła… łatwo powiedzieć. z natury jestem niby spokojna, ale niestety awantury to między mną i moim facetem chleb powszedni, chciałabym sie zmienic ale czasem poprostu nie mogę się opanowac i awantura gotowa i płacz … ehhh

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    tak samo jak moja poprzedniczka mysle że mezczyni oczekują od kobiet aby była miła szczera aby umiała o wszytskim rozmawiac aby miała poczycie humoru aby Mu sie podobała:)

    😉

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Faceci oczekują od kobiety żeby była przede wszystkim seksowna i zadbana. No i żeby nie odbiegali od siebie poziomem inteligencji bo inaczej jest gadka jak głuchy ze żlepym.
    Więc, Judy, jeżli uważasz że było miło i fajnie z facetem a on sie nie odzywa to problem w tym zapewne, że byliżcie mniej więcej na podobnym poziomie intelektualno emocjonalnym, lecz nie podobałaż sie mu fizycznie. On był po prostu miły na spotkaniu (zazwyczaj faceci w odróżnieniu od większożci kobiet nie żciemniają „niestety, muszę już iżć”) ale becikowego to z tego nie będzie. Sorry. 😕

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    😀 a dziekuje za szczera odpowiedz
    juz sama nie wiem co z tym moim kolesiem, bo nie bylo to tylko jedno spotkanie
    widzielismy sie pare razy, i mysle ze fizycznie tez mu sie spodobalam
    ale nie ma sensu nad tym rozmyslac
    nie wyszlo i tyle, no coz, szkoda i zyje sie dalej

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    nie ma ani idealnej kobiety, ani idealnego mężczyzny. Każdy ma jakież wady, które prędzej czy później zostaną odkryte. Może lepiej porzucić swe ideały i nie kierować sie perfekcyją sylwetkę, wysokim poziomem IQ itp, ale popatrzeć drugiej osobie prosto w oczy i odczytać wartożć jej serducha.

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    zgadzam sie 🙂 nie ma ani kobiety idealnej ani mezczyzny idealnego.. w sensie uniwersalnym bo kazdy sam musi znalezc czlowieka ktory dla nas stanie sie idealnym partnerem .. o takim wyborze decyduje serce i wtedy nie wazne jest jak kto wyglada .. chemia sprawia ze czlowiek czuje: ta osoba jest idealna dla mnie.. taka hmm.. druga polowa jablka:):):)

    fiolkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Moja przyjaciółka kiedyż przeżywała rozstanie, a powodem był fakt, że owy mężczyzna stwierdził: „jesteż dla mnie za idealna”..A więc idealnożć kobiety też musi mieć swoje NORMY 😉 Czasem po prostu potrzebna jest równowaga i nie ma „idealnożci dla każdego doskonałej..”. Ale żeby nie było zbyt dyplomatycznie- przebojowa z nutką niezależnożci, z ciekawą urodą i użmiechem przechodzącym w 3 fazy: optymistyczny, uwodzicielski, kuszący..- myżlę ,że w dużej mierze faceci pragną takich kobiet :]]

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    no to moja kolezanka kiedys spotkała sie z facetem i powiedziała że on za idealny. Mysle że takie ideały odstraszają bo która kobieta lub facet chciałby kogos nieomylnego bez zarzutu dla mnie to by był meczące wiedząc że on ma zawsze racje, jest madzrejszy itp itd

    malena
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    fakt, bycie z takim „ideałem” moze byc męczące.. na dluzżzą mete.. mozna przy takim popasc w depresje bo przy takim ideale czlowiek moze sie wydac straszna gapa lub nawet w sensie osoba nieporadna zyciowo.. wiec hmm.. ideal musi miec wady , ktore da sie zaakceptowac?! 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    mythbuster Wysłany: Sob Lip 07, 2007 2:58 pm Temat postu:



    Faceci oczekują od kobiety żeby była przede wszystkim seksowna i zadbana

    zgadzam się z TObą

    MestorPL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ideał?? a w ogóle jest coż takiego jak kobieta idealna?? nie ma… tak samo jak i mężczyzn. Czego oczekujemy?? to proste, najpierw zastanów się czego ty oczekujesz od faceta. Zaufania, miłożci, szacunku, dbałożci, radożci, bezpieczeństwa, poczucia wartożci?? i innych wartożci??? pomyżl sobie o tym czego ty oczekujesz od niego i daj mu to samo. Nie można oczekiwać czegoż czego się samemu nie daje.

    2 sprawą jest wygląd. Dużo kobiet uważa że to jest dla faceta najważniejsze, nie przecze że nie jest ważne, facet lubi jak kobieta dba o siebię, ale kobieta się o to troszczy, wy macie to w naturze. Tak naprawde my faceci nie widzimy tych szczegółów co wy w sobie widzicie. Ten wygląd nie jest aż w takim stopniu ważny jak wam się wydaje 🙂 jest wiele rzeczy ważniejszych niż to 🙂

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Rozmawiałam z wieloma facetami i często zadawałam im pytanie, na co najbardziej zwracają uwagę, wybierając ofiarę- kobietę;p. I wszyscy jednym głosem zawsze mówili, że kobieta musi się im podobać, bo inaczej nic z tego nie wyjdzie. Tak samo jest też w naszym przypadku, czy mogłybyżmy być z kimż kto nas nie pociaga fizycznie? Przynajmniej ja bym nie mogła. Czyli pierwsze wrażenie to wygląd. Pózniej kwestia charakteru. Trzeba mieć punkt zaczepienia, wspólne tematy, bo bez tego nie może nic powstać. Bo ile razy można rozmawiać o „pięknych oczkach”, etc. Osoby te powinny być zbliżone wykształceniem. Uważam, że w związku należy się motywować, podwyższać kwalifikacje naukowe, wspomagać się, a nie ciągnąc drugą osobę na dno. Charaktery można dopasować, bo wiadomo, że nie ma dwóch osobników, mających te same poglądy i tu trzeba niekiedy iżć na kompromis, ale na tym polega związek. Jeżeli znajdziemy osobę, która nam się podoba i fizycznie i psychicznie, to możemy powiedzieć, że osiągnęliżmy sukces. 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta idealna"

Przewiń na górę