Kobieta też złotaRączka!pochwal sie co potrafisz zrobic sama

  • Autor
    Odp.
  • modelinka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    😆 Ciekawi mnie wszystko, to co dotyczy tego tematu!!
    Bardziej precyzując ,pochwalcie się co potraficie same zrobić w domu bez pomocy męzyczyzn.Lub w czym jesteżcie specjalistkami-w jakiej dziedzinie czujecie sie jak ryby w wodzie-
    może macie jakież fajne pomysły na zdobienie domu, możliwożci dodatkowego zarobku lub zupełnie inne mysli, które Was w tym temacie nachodza 😈

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    ja chciałabym nauczyć się szyć tak dla siebie żeby samej szyć sobie ciuszki jakie mi odpowiadają
    a tak bez pomocy faceta to duzo potrafie zrobić[mieszkam w domu jednorodzinnym i umię się nim zając – nie mówie tylko o sprzataniu]

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    jak ryba w wodzie… kurcze nie ma takiej rzeczy 😳
    robie wszystko sama i jestem tym znudzona. a dopiero od kilka lat jestem gospodynia domowa, zona i matka. to co bedzie za nastepnych kilka ? ? ?

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    juz chyba wiem za co sie wezme. najwyzej naraze nasz budzet na straty.
    zdejme drzwi od kabiny prysznicowej. wyszoruje te zakatki porzadnie i sprobuje je tak zalozyc, zeby sie domykaly jednoczesnie na dole jak i na gorze 🙄

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    ja sama pale w piecu 😀 …niekiedy

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Potrafię wymienić żarówkę 8) ,przybić gwoździe do żciany 8) ,zaszyć dziurkę w ubraniu 8) ,przyszyć guzik 8) Czyli jestem żwietnym materiałem na złotą rączkę 😆

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    ja raz naprwiłam telefon komorkowy ;d
    ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobiłam haahh otworzyłam go podotykałam wszystkiego i… zaczał działać 😀

    haj to ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    no a ja w domu mam dwoch doroslych mezczyzn plus jednego maluszka a defakto to jak urodzilam maz wiecznie zapracowany po robocie musi sie wyspac i tak w kolko wiec tuz po urdzeniu dziecka jednoczesnie karmiac piersia robilam obiadek mezusiowi i jednoczesnie malowalam i tapetowalam pokoj hmmm….zreszta jedynie moge liczyc na siebie no moze opjciec naprawia zawsze pralke jak skarpetka mojego synka wpadnie gdzies i sie zaklinuje hehe a tak to wszytsko ja…..wogole gdyby nie ja to nadal w domu byly by brudne sciany i podlogi jakies nietegens a tak to kasia zawsze pomysli i kupi a to lozko a to podloge i ajkos wyglada ten dom:) a ostatnuio malowalam toalete i lazienke 🙂 nie ma to jak dwoch chlopow miec w domku i robic wszytsko za nich…. 🙄 🙄 a i tak dostaje za cos opieprz ze z czyms niezdarzylam albo cos…i tak dopada czlowiek adepresja wiec zmykam do innego pokoju pt depresja albo totalna rozpacz 😉 🙄 🙄

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    ja sobie w tamte wakacje sama żciany w pokoju pomalowałam 😆 bo nie mogłam się doczekać aż ktoż to zrobi za mnie, a nudziło mi się troche 😛 i nie powiem… dużo zabawy przy tym miałam 😀

    morela
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wymienię żarówkę, w tym halogenową 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    hmm ja moge sie „pochwalic” tym ze naprawilam lampki na choinkę, umiem cos prostego przylutowac, wymiana zarowki to banal, lubie tez rozkrecac wszytsko co nie dziala i probowac zrobic cos aby dzialalo 🙂 i tak np. naprawilam dziadkowi cisnieniomierz…

    ale dosyc chwalenia sie 🙂

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Ja przybije gwóźdź, pomaluje żciany, ubrania poceruje i guzik przyszyje.
    Poza tym lubię sie bawić w odnawianie i zdobienie mebli 😉
    Jak mam wene to sobie jakis obraz namaluje. Najczeżciej pejzaż 🙂

    e-fabryka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja wymienię sama syfon-mało przyjemne ale praktyczne; pomaluje żciany; powiercę dziury w żcianach
    i wiercę dziurę w brzuchu mężowi żeby mi pomagał 🙂
    😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    za największe „osiągnięcie” uważam samodzielną wymianę spłuczki w wc… i nie jestem zadowolona, że to ja musiałam biec do obi żeby kupić, a następnie wymienić… cóż… faceta pod ręką parę dni nie było, a z kibelka się korzystać chialo… umiem malować, szpachlować, wykańczać, przybijać gwoździe, itp… glazurę też kladłam… komputer też poskładać umiem… w ogóle to chyba tylko elektryki w żcianie i kanalizacji nie ruszę. do większożci spraw potrzeba tylko troszkę rozumu i instrukcja obsługi (np. młotka 😉 )

    cocalola
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    generalnie caly remont jestem w stanie przeprowadzic nie ruszajac elektryki i kanalizacji tak jak napisala tygrysek poza tym kilka razy robilam prototyp mebla 1:1, szlifierka, pila, tokarka tez nie sa mi obce. ale jak mam w poblizu faceta to nie umiem nic :), raczki slabe…. na dodatek dwie lewe. generalnie tylko leze i pachne bo to strasznie mile jak on jest taki „zaradny” i „od wszystkiego” 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobieta też złotaRączka!pochwal sie co potrafisz zrobic sama"

Przewiń na górę