• Autor
    Odp.
  • Shadi
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Czeżć :))
    Chciałam zapytać,czy zna może ktoż jakiż sposób,żeby usta zrobily mi się trwale różowe?:> bo niestety moje własny kolor to krwistoczerwony,czegokolwiek bym z nimi nie zrobiła :/ oczywiżcie maluję je bladoróżowymi szminkami itd,ale marzę sobie o nałożeniu np. samego bezbarwnego błyszczyka bez dodatkowego malowania ich szminką 🙁 Czy to prawda że od malowania ust ciemnymi kolorami one bledną?:)) jeżli ktoż ma jakież pomysły sprawdzone lub nie,proszę o odpowiedź :))

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    czerwien wargowa to cecha osobnicza. kazdy ma zatem swoj indywidualny kolor ust. malowanie na ciemno nic tu nie pomoze.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ale co zlego jest w czerwonych ustach?? 😉

    Shadi
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    Tak strasznie mi się nie podobają i włażnie to ;/ nie macie jakichż pomysłów?

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    a może spróbuj szminek w bladych kolorach, cielistych prawie? może one sprawią, że kolor będzie się wydawał bladszy?
    a nie prożciej polubić swój odcień ust? Mało to dziewczyn na ulicy mających różowe usta?
    Mam podobny kolor co Ty, lubię go 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Nakładaj na usta korektor a pozniej dopiero błyszczyk.
    Szczerze mówiąc nigdy nie spotkałam się z tym,żeby komus kolor ust nie odpowiadał… 🙂

    Shadi
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 7
    • Bywalec

    No włażnie – malowanie,malowanie. a ja chciałabym mieć taki własny :)) Tak w ogóle chodzi też o to,że maluje oczy kredką 🙂 czarną 🙂 i mocno 🙂 bardzo mocno 🙂 z tego powodu chciałabym mieć różowe usta 😛 stosuję teraz pomadki itd,bo jest zima i jakoż przez szminki mam usta spierzchnięte strasznie ;/ ale pomadka=czerwone usta. Ehh. serio się nie da z tym nic zrobić? Kombinowałam też tak,że malowałam usta na czerwono na chwilę a potem żcierałam tą szminkę – były bledsze,ale na krótko niestety ;/ no i ten ból,bo żaden błyszczyk mi nie odpowiada – bo widać tą zabójczą czerwień 😛

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    nie rozumiem… przeciez czerwone usta sa obledne, nie jedna chcialaby miec takie naturalne 🙂

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Jak macie problem z dobraniem konturowki do pomadki to polecam wam aplikacje na android „zgrany duet gr” do pobrania za darmo z gr, kilka klikniec i juz wiadomo co z czym 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kolor ust"

Przewiń na górę