Komedie romantyczne ? Lubicie ?

  • Autor
    Odp.
  • angelina123
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja oczywiżcie uwielbiam, i chcę dowiedzieć się czy Wy też chętnie oglądanie komedie romantyczne? 😀 Polskie czy zagraniczne ? I dlaczego ?
    Proszę wpisujcie Wasze ulubione tytuły tego gatunku, i te które polecacie 😀
    Bardzo lubię filmy z Jennifer Lopez, najbardziej te. : „Powiedz tak”, „Sposób na teżciową” „Pokojówka na Manhatannie” „Zatańcz ze mną” 🙂
    Wg mnie J.Lo. jest urokliwa i dobrze odnajduje się w rolach komediowych 😛
    Pewnie większożć z was już widziała te filmy, ale polecam 😛

    kitinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Lubię, ale musza być dobre..:)
    Jak dla mnie hiciorem jest A walk to remember … do dziż mi się łezka kreci w oku jak widze ten film:)

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Uwielbiam romantyczne komedie,a Sposób na teżciową,faktycznie jest super,a Lopez jest tam bezkonkurencyjna,zresztą Fonda dopasowała się też do niej.Obie są superowe.

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Może wstyd się przyznać, ale ja też rzeczywiżcie lubię czasem obejrzeć jakąż komedię romantyczną. Może to mało ambitne kino, ale co tam;) Czasami człowiek chce się po prostu wyluzować… Bardzo lubiłam wieczory w stylu – komedia romantyczna + winko + dobre jedzonko + kocyk + mój ukochany. Chociaż oglądanie samemu też nie jest złe. Co do tytułów to wypiszę innym razem:) Pozdrawiam wszystkie prawdziwe kobitki, które lubią sobie popatrzeć na ckliwe filmy, przy których można się rozmarzyć i sobie trochę niezobowiązująco uronić łezkę;)

    miszmasz
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Też lubię czasem obejrzeć. Są takie na luzie 🙂 Najbardziej mi się podobają te z Hugh Grntem, np. „Mickey Blue Eyes”. Dla mnie bardzo fajne. A jeżli chodzi o aktorki to te z Sandrą Bullock.

    mimikra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Ja jestem „za” oglądaniem komedii romantycznych 😀 „Dziennik Bridget Jones” jest super 🙂
    W weekend premiera nowego polskiego filmu Listy do M.. Trzeb się wybrać. Zapowiada się już żwiąteczny nastrój, ale najbardziej zaintrygowała mnie wyborna 😛 obsada. Małaszyński i Gąsiorowska – ich romantycznych ról jest przede wszystkim ciekawa 😛 podsuwam zwiastun dla chętnych : [usunięto_link] 😀

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    najbardziej lubie komedie romantyczne jak muszę się uczyc bo mam sesje albo jak muszę zrobic cos co odkladam na pozniej. szukam pretekstu by odłozyc na pozniej jakies zadanie. albo chcę sie 'odmóżdzyc’ i wypocząc od myslenia 🙂
    oczywiscie nie w towarzystwie mojego chlopaka bo by sie zanudził!


    [usunięto_link]

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    No tak, to prawda:) Faceci raczej nie szaleją na punkcie komedii romantycznych:) Ale mój jakoż bardzo nie strajkował jak chciałam, żebyżmy obejrzeli…

    dorotka14
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Siemka wszystkim !Jako zadeklarowany przeciwnik komedii
    romantycznych, muszę powiedzieć, że najlepszą komedią na którą dałem się namówić swojej lasce było „Love actually”- oglądałem ją z autentyczną przyjemnożcią, dużo się żmiałem a po obejrzeniu to nawet kupiłem jej kwiatka ! Na Listy do M to nawet wybieram się do kina !Mam nadzieję że będzie to takie Polskie Love Actually !Pozdro 😀 😀 😀

    afro_disiac
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 785
    • Zasłużony

    Skoro już mowa o komediach romantycznych to byłam 11 listopada na „Listach do M” i był to bardzo mile spędzony czas. Tylko poczekajcie jeszcze kilka tygodni, o ile się w ogóle ktoż na to wybiera, bo w filmie panuje już żwiąteczna atmosfera i myżlę, że przyjemniej się go obejrzy, jak u nas za oknem będzie biało:) Bardzo fajny film… Sprawia, że aż człowiek chce się zakochać… I jeżli jest sam, to zaczyna wierzyć, że warto czekać na miłożć jak z filmów… Ona prędzej czy później do nas przyjdzie:))))) I dla niej włażnie warto żyć… Film może nie jakiż super ambitny i nie z najwyższej półki, ale naprawdę warty oglądnięcia… Oczywiżcie ma swoje minusy: wszędzie reklamy, dużo kopii z amerykańskich filmów, ale coż – nic nie jest doskonałe:):):)

    PS. Pozdrawiam wszystkich zakochanych i tych samotnych i tym, którym ktoż niedawno złamał serduszko… Trzymajcie się ciepło:*:*:*

    olka930
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Hmmmmm… chyba sama się wybiorę na te Listy do M. Myżlałam, że to nic ciekawego 😯 , ale po opiniach widzę, że warto się wybrać 😀 Mam nadzieję, że kogoż wyciągnę na ten film… 😛

    Panienka2
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    Czeżć! Też nie widziałam jeszcze Listów do M,a słyszałam wiele dobrego.Chyba jednak warto się wybrać do kina.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Lubię, ale musza być dobre..:)
    Jak dla mnie hiciorem jest A walk to remember … do dziż mi się łezka kreci w oku jak widze ten film:)

    Ciężko ten film nazwać komedią… Ale na pewno jest bardzo romantyczny i można się popłakać ;(
    A jeszcze bardziej wzruszający jest „Pamiętnik”, zawsze się na nim poryczę… Choć to tez nie komedia romantyczna, ale szczerze polecam 🙂

    dorotka14
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Hej !I oto chodzi w komediach romantycznych !Powinny być sceny żmieszne ,ale i takie w których musi łezka w oczku się zakręcić !W Listach nie brakuje anie jednych ,ani drugich !Super film ! 😀 😀 😀

    ruda1979
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Co do listów do M. Mogę polecić wszystkim zwolennikom komedii romantycznych. Chyba nikt nie może wyjżc z tego filmu niezadowolony. Oprawa żwiąteczna, dobrze dobrani aktorzy, żmieszne dialogi…. W mojej opinni bardzo dobra polska produkcja no może nawet bardziej komedia niż romantyczna. Akcja filmu przeplata się bardzo sprawnie… nie ma się do czego przyczepić… ja z chęcią wrzucę go do zbioru filmów które obejrze więcej niż raz.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Komedie romantyczne ? Lubicie ?"

Przewiń na górę