Korekta wady wzroku laserem – miała któraś z was?

  • Autor
    Odp.
  • Bretonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 0
    • Początkujący

    Cześć. Jestem okularnicą i szczerze powiedziawszy, nie lubię szkieł. Po soczewkach mam natomiast nieprzyjemne doznania oczu, tak więc to nie dla mnie. Ostatnio koleżanka która też całe życie nosiła szkła poddała się zabiegowi w szczecińskiej Optegrze i teraz chodzi bez okularów i bardzo sobie chwali tę decyzję, twierdzi, że odzyskała dzięki niej pełną sprawność narządu wzroku. I tak bardzo chwali bezbolesność zabiegu i profesjonalizm kadry, że też chcę się poddać korekcie, ale wcześniej zapytać: jakie wy macie doświadczenia z tą metodą?

    stonnka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja się poddałam zabiegowi laserowej korekcji. Mieszkam w Lublinie, niedaleko kliniki Optegry i w końcu się zdecydowałam, z przyczyn prestiżowych, wiele osób mi mówiło, że bez okularów wyglądam młodziej. No i doszły do tego względy praktyczne. A sama kadra – fachowa – najpierw przeprowadzili rozmowę i badania wstępne, warto dodać, że po zabiegu też nie zostałam pozostawiona samemu sobie, a monitorowali mój stan na wizytach kontrolnych. Sam zabieg krótki, bezbolesny i skuteczny. Odzyskałam pełną sprawność widzenia, a wszystko szybko i bez kolejek!

    wicia
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Jaki jest dyskomfort przy takim zabiegu? Bo domyślam się, że oko trzeba mieć cały czas otwarte, a laser tam nam świeci po gałach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Korekta wady wzroku laserem – miała któraś z was?"

Przewiń na górę