kosmetyki, bez których nie możecie żyć

  • Autor
    Odp.
  • reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Dla mnie to tusz do rzęs 🙂 już nawet kredke odpuszcze ale nie tusz

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Tusz do rzęs jak najbardziej,a poza tym dobry krem matujący,w zimę również nawilżający do rąk oraz perfumy- bez tego nie mogę się obejżć:)

    czarno- czerwona
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Jedwab do włosów, czarna kredka, podkład w płynie lub musie no i tusz do rzęs super Shock.

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    podkład, pomadka do ust, kredka do oczu i tusz 🙂 ooo i róż jeszcze! reszta może nie istnieć 😀

    Rzesy-Sklep_pl
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 143
    • Zapaleniec

    Dokładnie jak powyżej,plus u mnie jeszcze krem nawilżający teraz zimą i czasem puder w zależnożci od danej sytuacji,pogody na dworze. W każdym razie moja torebka w której zawsze przechowuje kosmetyki jest dosyć pojemna:)

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    ja oczywiżcie nie wyszłabym z domu bez maskary na oczach, teraz korzystam z rimmela wake me up, a wy dałybyżcie wyjżć bez tuszu na oczach?

    Pati341
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Podkład, pomadka do ust i tusz, jeżeli chodzi o te podstawowe. Tym razem wybrałam troche lepszy tusz, bo trafiłam na niego na e-zikodermo [usunięto_link] Co o nim myżlicie ?

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    widzę że tu większożć skupia się na kolorówce
    ja jednak wychodzę z założenia, że żaden makijaż nie pomoże, jeżli ogólnie ciało nie będzie zadbane

    twarz dostaje kremem rano i wieczorem, oczywiżcie oczy też
    szyja na wypasie, bo załapuje się i na kremy do twarzy, i na balsamy do ciała
    balsamy mam przeważnie 3- na biust, „specjalistyczny” (najczężciej antycell lub coż w ten deseń) na uda i tyłek, brzuch, oraz „normalny” na resztę powierzchni
    stópki są smarowane na noc, kremy do rąk mam różne w różnych miejscach i stosuję w ciągu dnia, zimą z większą intensywnożcią
    (na temat gładkożci skóry zawsze zbierałam komplementy, uwierzyłam w nie gdy kiedyż otarłam się przedramieniem o rękę dziewczyny o połowę ode mnie młodszej…bleee szorstka i nieprzyjemna)
    no i oczywiżcie balsam na usta, przeważnie mam dwa sztyfty w ciągłym użyciu
    włosy zawsze dostają i szampon i odżywkę, są długie, muszą się prezentować, ciało myję mydłami w kostce, wybieram takie „lepsze”
    staram się mieć zawsze pomalowane paznokcie, przynajmniej frencz, na stopach jakiż kolor, bo tam się długo trzyma

    to są moje podstawy
    trochę tego dużo, ale efekty widać- dobiegam 40, a ciągle dają mi 24-26 lat
    co swoją droga potrafi być upierdliwe i wkurzające, ale cierpliwie to znoszę, bo kiedyż to w końcu docenię
    i nie jest to efekt „dobrych genów”, bo po kobietach w mojej rodzinie zawsze było widać ile mają lat
    to tylko i wyłącznie moja praca, moje dbanie, cackanie się z tymi wszystkimi mazidłami
    ale uważam, że warto

    makijaż to dodatek, potrafię się bez niego obejżć
    a jak ktoż mi rzuca „czemu się nie malujesz” zawsze odpowiadam „jestem taka piękna, że nie muszę!” co prawdą nie jest, ale zamyka temat 😆

    Miska26
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 501
    • Zasłużony

    najważneijsze jest też to zeby uiżywać sprawdzonych i dobrych kosmetyków, bo tylko wtedy będziemy zadowolone z efektu naszego makijażu.

    MerryyM
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    fluid, tusz do rzęs, kredka do oczu, błyszczyk, lakier do paznokci

    Kapitanka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    musze przyznac, ze jest ich duzo, od pomadek az po balsamy, szczegolnie przepadam za kremem bb z bio iq, bo precyzyjnie wyruwnuje koloryt skory, a w skladzie ma naturalne skladniki.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    idzie zima, więc podstawą będzie dobry krem do rąk i balsam do ust

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    U mnie jest kilka takich kosmetykow. Zaczynajac od kredki do oczu, czy pudru a konczac na perfumach. Ale najlepszym z moich kosmetykow jest zestaw eyebrow styling kit od GR, do stylizacji brwi. Wczesniej uzywalam pudrow tej marki i bylam zadowolona, wiec skusilam sie na nieco drozszy zestaw i jestem rowniez zadowolona. Pudry sa swietne! Kolory idealnie napigmentowane, a stylizacja brwi przy pomocy wosku jest banalnie prosta.

    Malwina Pisarek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 59
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie tusz do rzes jest najwazniejszy. Uwielbiam produkty golden rose i wlasnie te tusze uzywam od dawna, teraz korzystam z najnowszego, Lash Plumping Mascara . ma klasyczna szczotczke, wiec wygodnie sie go uzywa. Nie osypuje sie i nie skleja rzes. No i cena jest przystepna, a dostepnosc bardzo dobra.

    Jogoobelka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Mam wiele niedoskonalosci, wiec u mnie obowiazkowo podklad, ktory latem/wiosna zamieniam na cos lzejszego i z filtrem UV, czyli dobry bb krem. W tamtym roku mialam garniera i na niego narzekac nie moge, tym razem jednak skusiłam sie na GR, BB Cream Beauty Balm No Light, glownie ze wzgledu na tej wysoki filtr, ale tez oczarowana bylam opinia Red Lipstick Monster i sie nie zawiodlam. Krem ma lekka konsystencje, nie zapycha, wyrownuje koloryt cery i dodaje jej naturalnego blasku.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki, bez których nie możecie żyć"

Przewiń na górę