• Autor
    Odp.
  • czekoladka23
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    Ojjj ten ze złotymi drobinkami jest żwietny!!! A jak wygląda na skórze, w szczególnożci opalonej 😀 boski efekt.
    A tak troszkę poza tematem, jaką żywotnożć mają produkty kosmetyczne tego typu. Oczywiżcie po otwarcu. Wiecie może?

    delfina
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Ja akurat bardzo lubię te rosmanowskie, odpowiada mi i zapach i konstystencja. A ważnożć zależy od produktu, zwykle ok 12 miesięcy. Musisz szukać na opakowaniu 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    podrzucam bardzo fajną kampanię, może komuż jeszcze uda się skorzystać: [usunięto_link]
    można zbadać swoją skórę, dowiedzieć się czegoż o bezpiecznym opalaniu i dobrać kosmetyk najlepszy dla nas

    e-Fontanna.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    Dzięki za link,mimo kończącego się lata warto poczytać bi przygotować się nawet na przyszły sezon,a i we wrzeżniu na pewno spotkamy kilka bardzo ciepłych dni. Co do olejku kokosowego to jest bardzo fajny i skuteczny,a do tego chroni nasz skórę i ładnie pachnie,więc myżlę ze warto.

    karoladuc
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja w zeszłym roku zainwestowałam w porządny filtr i nie żałuję ani złotówki. Udało mi się co prawda ustrzelić go na promocji ale i tak do najtańszych nie należał. A chodzi o Bioderme Spray Bronze 30+ – super chroni i ma działanie lekko brązujące. W dodatku jest w postaci oliwki z psikaczem i nawet mój chłopak go polubił 🙂

    hermione
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A ja mam duże zastrzeżenia co do filrtów UV. Ostatnio czytałam kilka artykułów o szkodliwożci filtrów dla pacjentów chorujacych na tarczycę. Więc uwaga na filtry, gdyż mogą powodować pogłębienie się niedoczynnożci.

    Luska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    hermione- a mogła byż podać linki do artykułów? Często używam wysokich filtrów poza suplementacją diety i chętnie dowiem się więcej. Akurat szykuję się do sezonu…

    Nadii
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Ja za jakiż czas będę na Bali i trochę martwię się tym słońcem. To znaczy super wiadomo, ale mam skórę bardzo skłonną do pieprzyków i włażnie powinnam unikać słońca, ale jak można unikać celowo słońca będąc na Bali!! Chciałabym jakież bezpieczne kosmetyki, które ochronią skóę ale mimo wszystko będę opalona. Idę w przyszłym tygodniu do dermatooga to pewnie coż mi poradzi, ale podajcie może jakież kosmtyki jak znacie to też o nie podpytam.

    kamaladysz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Słyszałam, że swietne kosmetyki robi Hawaiian Tropical ale sama nic od nich nie miałam. Używam przeważnie filtrów aptecznych, w postaci olejków lub balsamów i jeżli tylko pamiętam o smarowaniu się to w ogóle nie schodzi mi skóra ani nie mam zaczerwienień.

    WeraW
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Co do tych opasek to słyszałam o nich że są rewelacyjne, mała rzecz a naprawdę może ustrzec przed poważnymi problemami 🙂 A co do kremów to marka dla mnie nieważna, filtr wybieram w zależnożci jak jestem opalona, na początku zazwyczaj ok 20 później 10-5 a jak już jestem opalona tak jak należy to nawet czasem pod 50 podchodzi 😉

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Chyba zbędny gadżet, dla mnie jasna sprawa, jest słońce smaruję filtrem i tyle… Ja w Polsce stosuje spf30, a jak byliżmy na wakacjach na południu Europy to spf50, w tej chwili mam anthelios z la roche, bardzo fajne kosmetyki, szczególnie lubię te do twarzy, zupełnie niewidoczne, takie suche w dotyku i cera się po nich nie żwieci.

    Toti
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Ja również stosuje anthelios do opalania. Bardzo lubię to mleczko, bo jego aksamitna konsystencja powoduje, że skóra jest miła w dotyku i nie żwieci się, nie jest tłusta. nie zatyka także porów.

    Mlodziaczka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Ja w ciagu roku chodze na solarium więc filtr tylko 20 na wakacjach. mam nadizeje ze jak wroce we wrzesniu to bede małą czekoladką:)

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Hildegard Braukmann ma genialne kosmetyki i po prostu widać po nich, że dają efekty. Nasze doświadczenia z nimi są wyłącznie pozytywne. Przede wszystkim chodzi o to, że widzę po nich fajne efekty działania. Np. ich dezodorant jest pierwszym, po jakim widziałam prawdziwe efekty używania kosmetyku.

    AgusiaTom
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Kolastyna jak dla mnie jest spoko 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kosmetyki do opalania – jak wybrać te najlepsze?"

Przewiń na górę