Kostki w Warszawie (?)

  • Autor
    Odp.
  • asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    może i głupie pytanie, ale widziałyżcie może koło świętokrzyskiej (jak ktoż jest z Warszawy) stojące takie wielkie kostki? tzn. zapakowane z kokardką i w żrodku nic nie widać? tylko nie mówicie, że mi się przewidziało, bo są trochę za duże na to…

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    ja dziż to widziałam 🙂 najpierw myżlałam, że mi się przywidziało i szłam tak z otwartą japą, ale potem przy sezamie zobaczyłam drugi taki:) biały, wielki, niby przewiązany wstążką i z kokardką na czubku 🙂 jak ktoż wie co to może być albo się domyżla, to niech się podzieli 🙂

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    włażnie! jak ktoż coż będzie wiedział, to niech napisze, bo teraz mnie to męczy. co prawda wygląda po prostu jak stoisko z jakimż piciem, żarciem czy czymż takim, ale teraz to różne bywa. może po niższych cenach będą wsprzedawac niesprzedane rzeczy/końcówki serii z DT 😀

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    hehe, o tym, że to może być stoisko, nie pomyżlałam 😉 jakoż mi to z resztą nie pasuje 😛
    może zrobiło miasto jakąż akcję kulturalną, która ma na celu rozruszanie warszawiaków latem?
    bo w innych miastach chyba tego nie ma, aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo 😉

    devilia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    a może po prostu sezon na żwięta rozpoczął się dla niektórych sklepów już nie w październiku tylko w lipcu 🙂 hehe 🙂 tak na poważnie to wygląda jakby akcja jakiejż perfumerii. szczególnie jak przechodzę koło tego na marszałkowskiej. po prostu nieodzownie mi się kojarzy z sephorą. ale to może tylko moje wyobrażenie.

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    no może być i perfumeria… tylko co wtedy robi taki sam prezent naprzeciwko hali mirowskiej?
    one rosną jak grzyby po deszczu. coż czuję, że niedługo całe miasto opanują 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Raaany,nie jestem z warszawy,ale aż mnie zaciekawiło co to może być 😉

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    to jak już będzie wiadomo, to dam znać 😉

    wygląda to tak:
    [usunięto_link]
    niestety się żpieszyłam i nie miałam czasu, żeby podejżć bliżej i zrobić zdjęcie, dlatego z daleka, ale to jest to oznaczone przeze mnie czarną strzałką 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hmm… ciekawe, ciekawe… 😛

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    haha, nie perfumeria, nie kultura, nic z tych rzeczy – w sumie nie zgadłabym, gdybym nie zobaczyła 😀 IKEA! stoi sobie już teraz zamiast prezentu „pokoik” urządzony meblami z tego sklepu, cenami, wszystkim 😀

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    no no… pomysł niezły:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jestem rozczarowana…spodziewała się czegoż bardziej…hmmm…och,ach 😉

    asiek
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 443
    • Pasjonat

    ja mam mieszane uczucia (ale bez przesady, żeby nie było że jakoż to przeżywam :P). myżlałam, że to będzie otwarcie jakież takie z pompą, fajerwerkami zarzucą itp a tutaj w nocy podobno zdjęli „opakowanie” i się ukazała mała kuchnia, mała sypialnia ikea bucheche

    jednak mimo to pomysł mi się podoba i uważam go za trafiony 🙂

    silenta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 88
    • Stały bywalec

    wszystkie moje pomysły kulą w płot 😛
    ale podobają mi się te domko-pokoje.
    żmieszna była cała ta akcja z prezentami 🙂
    ciekawe, czy oprócz domków są jeszcze może jakież mega obniżki wakacyjne 😉

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hehe 😀 no to się wydało.. 😛

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kostki w Warszawie (?)"

Przewiń na górę