Kremy na zmarszczki – co sądzicie o Buatic?

  • Autor
    Odp.
  • DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Piszę w sprawie zmarszczek a dokładniej kremu który reklamowany jest jako ten który potrafi sobie z nimi poradzić. Czy jest tutaj jakaś osoba, która miała możliwość przetestować buatic? Szukałam czegoś naturalnego do nakładania na twarz i dość sporo osób polecało własnie te firmę. Wolę się jednak upewnić czy faktycznie jest on taki dobry jak głoszą tamte opinie i  się zapytać co i jak osób, które mogłyby mi też przybliżyć to jest za krem.  Nie jest on jakiś tani, więc wolę sie upewnić kilka razy zanim coś kupię. Prosze o pomoc i pozdrawiam :*

    P.S.: nie interesują mnie zabiegi… więc prosze sobie odpuścić jakieś informacje o różnych tego typu rzeczach

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    no słucham. w sumie nie wiem dokońca co chcesz wiedzieć.. działanie tez zależy od tego jaką masz głębokość zmarszczek. jeżeli to sa takie małe kratery to lepiej jednak mysleć o zabiegach. jak nie sa jakieś bardzo głębokie to warto spóbować bo cena faktycznie jest jest najmniejsza ale kremu starcza ci na 2-3 miesiace. nie trzeba go wiele wypompowac żeby pokryć całą twarz. mi pomógł i to bardzo ale jednak dodaj jeszcze ćwiczenia i masaże twarzy żeby efekt był lepszy.

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    No właśnie ja nie mam jakiś głębokich tych zmarszczek bo one mi sie pojawiły nie tak jakos dano po tym jak miałam dość sporo pracy i robiłam wszystko też nocami także przez niewyspanie mi sie pojawiło tego przy oczach full. Tylko to jest to jeszcze że ja raczej mam dość alergiczną skórę i nie mogę żadnych chemicznych dodatków nakładać. Wiesz może co tam jest w tym kremie?

    fenneco
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    koenzym q10, topola czarna, żeń-szeń, ruszczyk kolczasty, lawenda.. dużo tego jest, ale bez zbędnych dodatków 🙂

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Koenzym kojarzę, bo było o nim głośno juz pare lat temu, ale zupełnie nie kojarzę pozostałych składników. No może jeszcze lawendę, ale ruszczyk i żeń-szeń to czarna magia 😀

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    no tu się akurat zgadzam :d mało kto kojarzy ruszczyk a jest mega dobrzy przy problemach ze zmarszczkami :p co jak co ale ładnie poprawia mikokrażenie. poza tym dobrze działa na naczynka krwionośne, nawilża i zmiękcza skórę 🙂 żeń-szeń też ma swoje fajne strony bo pobudza cerę do regeneracji, wzmacnia ja i chroni przed uszkodzeniami 🙂

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    No i widzicie ja o tym np. nic nie wiedziałam :< Tak z ciekawości skoro on ma takie naturalne rzeczy to trzeba gdzieś go specjalnie trzymać? Lodówka czy coś takiego? Zauważyłyście może też jak się on zachowuje pod podkładem albo czy zapycha? 😀 Proszę o jak najwięcej szczegółów 😀

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    1. akurat buatic można w temperaturze pokojowej

    2. z podkładem to różnie bywa. jeżeli nałożysz normalną ilość kremu to nic mi powinno się dziać. kiedyś wycisnęłam za dużo i faktycznie gdzieniegdzie podkład nie krył mi zbyt mocno. przy jednej pompce nigdy nie mam problemu z niczym jeżeli chodzi o fluid.

    3. mnie nie zapycha.

    4. szczegóły: pachnie lekko lawendowo – zielono, także mam nadzieję, że lubisz ten zapach. konsystencje ma raczej serum, wchłania się szybko, nie zostawia tłustych plam ani nic takiego.

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dodam od siebie ze jest to polski produkt bo sie dowiadywalam czy jest on cruelty free itp i jest wszystko spoko bo robiony jest recznie z tego co Panie mowily i nie ma problemu z testowaniem na zwierzetach. Co do dzialania to widze ze te zmarszczki ktore nie sa jakies glebokie to sie powoli wypelniaja i zanikaja.

    DobroJutro
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Ok, no to chyba nie ma co przedłużać dyskusji. Zamówię i się sama przekonam 😀 Mam nadzieję, że będzie w porządku 😀

    IggyIga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    na płytkie zmarszczki na pewno się sprawdzi, według mnie lepiej niż jakieś inne kremy czy serum co stosowałam wcześniej, też w nim jest to fajne że ma całkiem naturalny skład, ekstrakty z lawendy czy topoli 😉

    Ninijka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    Mnie i moje serce na pewno podbiło to, że jest to produkt na bazie naturalnych składników, co dla mojej wybrednej skóry okazuje się bardzo ważne. To, że to krem CF to również bardzo duży plus. Efekty trzeba sprawdzić na własnej skórze. Ja jestem zadowoloną użytkowniczką już od dłuższego czasu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kremy na zmarszczki – co sądzicie o Buatic?"

Przewiń na górę