krostki na pożladkach

  • Autor
    Odp.
  • maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Dziewczynki -MASAKRA
    mam krostki na pożladkach nigdy przenidgy nie miałam takiego kłopotu.
    Nie wiem czy to od proszku,czy to takie potówki czy od czegoż innego
    czym to moge posmarować jak myżlicie?
    Mażcią cynkową?
    Spirytusem?
    Mój tyłeczkek słabo wygląda słucham waszych rad co zrobić?

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    O chętnie też poczytam jakież rady na ten temat, bo mam podobny problem 😕

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    ja wiem po sobie ze takie krostki pojawialy mi sie na pupci kiedy mialam na sobie stringi i spodnie (dzinsy). caly dzien w takim zestawie robi swoje.

    ale jakos nie dociekalam sie glebiej jak sie ich pozbyc czy skad one wogole sa.
    teraz bardzo czesto chodze w zwyklych majtuniach i krostek juz kawal czasu nie zauwazylam

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    u mnie też ten problem sie czasami pojawia ale ja zostawiamj to czasowi i one jakos pozniej same znikaja tylko boje sie blizn :/;/;/;/;/ bo juz malutkie mam :/:/ chyba zaczne je smarowac spirytusem jak koleznka wyzej napisała

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Te krosti mi sie też robią od wkładek higienicznych typu string
    Ja chodze tylko i wyłącznie w sringach i jensach.
    Jak sie ich pozbyżć to mnie nurtuje

    Monia694
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    No ja też mam ten problem…

    Kiedyż kupiłam sobie mydło siarkowe, ale jakoż nie wierzę w jego działanie, być może dlatego że nie chce mi sie za bardzo go używać 😳

    Ja również zwykle chodzę w jeansach ( ze strechem) i stringach, możliwe, ze to wpływa znacznie na stan mojej pupy…

    Latem chyba mam krostki sporadycznie…

    No i pojawianie się krostek nasila się, gdy jestem przed okresem.

    Ale i tak uważam, że to wina stringów i jeansów, bo skóra pupy nie oddycha 🙂

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Może masz racje dziż dostałam periot więc może rzeczywiżcie ma jakiż wpływ….
    Wiesz co to mydełko to nie jest zły pomysł,myżlałam o nim.
    Smaruje sobie pupke sudocremem odrobike pomogło

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Ja też używam sudokremu jest bardzo dobry 🙂 do tego szoruję pupę szorstką gąbeczką i jakoż schodzą 🙂

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    warto spróbować mydełka protex, pomaga na takie rożne wyskoki natury. mnie się takie pojawiają ale w bardzo małej ilożci i w czasie okresu i to bardzo dużo zalezy od zachowania higieny. to u mnie, nie wiem jak dokładnie u was ma sie sprawa

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ja sie ciesze,ze takiego problemu nie mam.Wiecie co mi sie tez wyddaje,ze to przez wasze stringi.Dla mnie sa nie wygodne.Bleee.Lepiej zmiencie na damskie bokserki,zwykle majteczki czy sorty. 🙂 Sa znacznie wygodniejsze.A strinki tylko do spudniczki czy bialych spodny lub spodenek. 🙂 Dobrze radze.Ja w zyciu to mialam 1 chrosteczke na pupie ale szybciutko zeszla. 🙂 Pa,pa Pozdrawam i zycze zebyscie juz nie mialy tych chrosteczek na pupci 🙂 😆

    Pola13
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Ja sie ciesze,ze takiego problemu nie mam.Wiecie co mi sie tez wyddaje,ze to przez wasze stringi.Dla mnie sa nie wygodne.Bleee.Lepiej zmiencie na damskie bokserki,zwykle majteczki czy sorty. 🙂 Sa znacznie wygodniejsze.A strinki tylko do spudniczki czy bialych spodny lub spodenek. 🙂 Dobrze radze.Ja w zyciu to mialam 1 chrosteczke na pupie ale szybciutko zeszla. 🙂 Pa,pa Pozdrawam i zycze zebyscie juz nie mialy tych chrosteczek na pupci 🙂 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " krostki na pożladkach"

Przewiń na górę