Krótkie sukienki w modzie?

  • Autor
    Odp.
  • Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    „Spódniczki i sukienki noszone na wybiegach są bardzo krótkie, jednak to, co znajdziesz w sklepach,nie będzie aż tak ekstrawaganckie. Ultra-krótkie spódniczki i sukienki mają prosty kształt trapezu i przylegają do ciała, pokazując sporą czężć nóg. Zachowują przy tym minimalny dekolt.
    W MODZIE SĄ KRÓTKIE SUKIENKI I SPÓDNICE !!!…”

    Bardzo podobają mi się krótkie sukieneczki
    [usunięto_link]
    niestety w wieku 30lat już takich nie założe
    Co o tych projektach myżlicie?

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja się wstydzę w takich krótkich chodzic… 😳 Ale sukienki za kolanko uwielbiam 😀 ostatnio załozyłam sobie taką biało-czarną w stylu lat 60 i czułam się cudownie po prostu 😀 nie wiem z czego to wynikało,ale wszyscy przechodnie na mnie patrzyli 😆 Jeżli o takie krótkie chodzi to tak jak pisałam wczeżniej-wstydze się pokazywac nogi,ale bardzo mi się takie sukienki podobają 🙂

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja bym tam cosik wybrala…. ja jak juz mam wlozyc jakas spodnice albo albo do kolana albo mini…

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    ja tez jak juz nosic to za kolano bardziej komfortowo sie czuje…a takie krotkie to nie dla mnie.. i takie nogi trzeba mieć 🙂

    ilybj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    masz 30 lat i takich nie zalozysz!!!!!!! dziewczyno nie marnuj młodosci io swej urody, nie wiem jakie masz nogi ale jesli podkreslasz tu wiek to znaczy ze problem nie jest w Twoich ngach tylko z jakiegos powowodu uwazasz ze 30letniej kobiecie nie wypada?? w Polsce nie wypada 40letniej ale Ty jkeszcze mozesz ciesz sie i korzystaj poki mozesz!!! dziwczynk8 czego sie wstydzic?? jezeli mamy zadbane nogi to tylko chodzic w skrajnych mini:***** pozdro dla wszystkich pan!!

    Jolanta Lechowicz
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Niestety w krótkiej spodniczce już „źle” bym poprostu się czuła ale to nic noszę takie do kolan i też jest OK 🙂

    mojito
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    sukienki sa boskie:) o ile po miescie nei odwaze sie w takiej chodzic, to na wakacyjny wyjazd jest jak znalazl:)plaza, nikt mnie nie zna…mozna poszalec:)

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    krótkie przed kolanka ale nie takie żeby było pupę widac, ale ja osobiżcie lubie takie obcisłe super sa 🙂

    Justyna_18
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Ja osobiżcie lubię krotkie spódniczki i sukienki, ale wszystko zależy od nastroju i sytuacji w jakiej sie znajdujesz, to oczywiste ze do pracy nie obiorę krótkiej sukienki, ale na plaże czy na zakupy w upalny dzień jak najbardziej 😀

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Bardzo fajne. Ja również lubie krótkie spudniczki i sukienki. Jeżli sukienka jest krociutka i ma duzy dekolt to ok-tak została zaprojektowana, ale jesli spudniczka jest krotka to wtedy dobrze zalozyc do niej bluzke juz mniej wyzywającą.
    Gdzież juz o tym pisalam, ze nie wolno pokazywać wszystkiego na raz 😉

    zuza28
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 77
    • Stały bywalec

    UWIELBIAM KRóTKIE SUKIENECZKI, SPODNICZKI…UWIELBIAM, JESTEM TUZ PRZED 30-TKą I MAM GDZIES TO…CZY KTOS MYSLI ZE MI TO WYPADA CZY NIE:) JA CZUJE SIE W KIECKACH REWELACYJNIE! NAMAWIAM DO EKSPONOWANIA KOBIECOSCI:) OCZYWISCIE W DOBRYM STYLU:)

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Ja uwielbiam mini 🙂 i nosze nawet zima 😛

    RudaMaruda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 61
    • Stały bywalec

    Zdarza mi się kupic tak krótką kiece, ale konczy się to tak, że wisi w szafie, bo nie mam odwagi jej ubrac. Jest mi niewygodnie, co chwila mam wrażenie, że mi się podwija i cały żwiat może podziwiac mój tyłek 😉

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    Jestem obecnie zagranica, a tu moda jest troszeczke do przpdu i gdzie sie nie obejrze to krotkie spodniczki oraz sukienki. Mam w sumie 20 lat, wiec tak sobie mysle”kiedy wlasciwie mam sie nachdozic w krotkich spodniczkach”? gdy bede miala 40stke na karku? Chyba nie. Tak wiec postanowialam pokupowac kilka krotkich spodniczek(oczywiscie krotkich w granicach przyzwiutosci) i zaprezentowac sie w nich na upragnionych wakacjach we wrzesniu 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Polecam np. taką – merg.pl/product-pol-109828-KLARA-sukienka-z-dluzszym-tylem-z-koronkowym-dekoltem-PUDROWY-ROZ.html Jest śliczna. Może nie każdemu musi pasować, ale moim zdaniem robi ogromną różnicę pod każdym względem. Opcja na wesele głównie, bo raczej na inne okazje to już średnio, ale na pewno ma w sobie to coś 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Krótkie sukienki w modzie?"

Przewiń na górę