KTG, kiedy miałyście robione?

  • Autor
    Odp.
  • Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Dziewczyny jak było z wami i badaniem KTG? Czy lekarz zlecał je wam bez problemu? To jedno z najwazniejszych badań, a niestety robione jest tylko raz lub dwa w razie konieczności. Ostatni trymastr ciąży jest bardzo ważny. Jestem teraz w drugiej ciązy, ale to dopiero 12 tydzień. Zastanawiam się czy znów o KTG będę prosiła i czy nie zostanie wpuszczony mój mąż. Też chciałby posłuchać bicia serca maleństwa.

    Morka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Spokojnie Monika. Świat idzie z duchem nowoczesności , na szczęście medycyna również. Teraz przyszłe mamy mają do dyspozycji dużo więcej możliwości. Np. domowe ktg – w domu możesz w każdej chwili zbadać skurcze oraz stan dzidziusia. Mówię Ci:) nic tak nie poprawia zestresowanej mamie nastroju, jak bicie serduszka maluszka 🙂 Masz jeszcze trochę czasu , ale dobrze wiedzieć że jest takie domowe ktg. Dla mnie mega sprawa.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Bliżej terminu to się zgłaszałam do położnej co dwa dni na ktg, takie miałam zalecenia od mojej gin

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Morka ale gdzie można takie domowe KTG dostać?

    Reddragon u mnie nie było takich zaleceń, ale też nie wiem czy wytrzymałabym podróże do spzitala i kolejki co dwa dni. Tak źle i tak nie dobrze ;(

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Monika ja do szpitala mam kawałek, chodziłam do położnej w mojej przychodni
    Ale z tego co wiem, większość osób ma zalecane częstsze wizyty..
    Poza tym, co Ci da domowe KTG ? Skoro lekarz lub połozna muszą zobaczyć wynik

    Morka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Monika, numer na infolinie:) 12 376 3134 od godz 13 – 15 dostępna jest położna. (pon., śr., pt.). Daj znać jak wrażenia. 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " KTG, kiedy miałyście robione?"

Przewiń na górę