Kto płaci za żrodki antykoncepcyjne?

  • Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Interesuje mnie to, kto w Waszym związku zajmuje się kupnem zabezpieczeń. Czy dzielicie koszty, czy jedna strona tylko kupuje?
    Co z tabletkami antykoncepcyjnymi? Czy to Wy kobiety same kupujecie? Jak u Was to wygląda?

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    My składamy się po połowie. Najczężciej to jest tak, że ja kupuję u siebie, a On u siebie. Zabezpieczamy się prezerwatywami…

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    srednia przywiazujemy do tego wage szczerze mowiac…i tak mamy wspolne konto, wiec co to za roznica.

    zanim jeszcze zamieszkalismy razem, tez jakos nie bylo to problemem. kupowal ten, kto mial podrodze. bez jakiejs sapecjalnego umawiania sie. jesli nie kupuje wszystkich opakowan, to zosyawiam recepte w tej samej aptece. od dawna tak robie. wiec zaden problem pojsc i kupic jak trzeba.

    a jesli chodzi o prezerwatywy…tez bez cisnien. kupujemy wtedy, gdy jakies nam sie spodobaja. komu sie spodobaja, ten kupuje.

    w ogole…problem kupowania srodkow antykoncepcyjnych, skladanie sie, rozwazanie tego…kojarzy mi sie z mlodszymi licealistami:))) nie wiedzialam, ze u doroslych ludzi tez wystepuje:)))

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    na początku po połowie płaciliżmy za tabletki.. teraz już jakoż mi nie daje tej połowy.. 😕 no cóż..

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    tabsy.. czasem dawał on na nie… ale raczej ja… gumki ja może z 2 razy takto on… ale nie ma jakiegoż problemu z tym 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    U nas nie bylo nigdy problemu kto ma wydac pieniadze. Kupował ten kto miał po drodze. Nigdy nie liczyliżmy kto stracił więcej pieniędzy.

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a mi kupuje mama 😛

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a mi kupuje mama 😛

    mi również kiedyż mama kupiła parę razy ale to nie ze wzgledu ze nie mialam pieniedzy. Szla to apteki to bylo jej po drodze. Czasami nawet sama mowila ze jestem mloda na dziecko i jak nie bedziemy mieli pieniedzy na zabezpieczenia to ona nam da lub kupi bo to jest koszt 15 zloty a dziecko ponosi wieksze koszty. I nie uwazam to za cos smiesznego. Zaraz ktos moze napisac ze jak bylam mloda to dlaczego uprawialam seks albo wymysli jeszcze cos innego. Dla mnie to rzecz normalna, a przed matka nigdy nie mialam tajemnic.

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    a mi kupuje mama 😛

    mi również kiedyż mama kupiła parę razy ale to nie ze wzgledu ze nie mialam pieniedzy. Szla to apteki to bylo jej po drodze. Czasami nawet sama mowila ze jestem mloda na dziecko i jak nie bedziemy mieli pieniedzy na zabezpieczenia to ona nam da lub kupi bo to jest koszt 15 zloty a dziecko ponosi wieksze koszty. I nie uwazam to za cos smiesznego. Zaraz ktos moze napisac ze jak bylam mloda to dlaczego uprawialam seks albo wymysli jeszcze cos innego. Dla mnie to rzecz normalna, a przed matka nigdy nie mialam tajemnic.

    Oo kurcze…. szkoda, że ja nie mam dobrego kontaktu z mamą 🙁

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    No coz u mnie to nie jest koszt 15 zl tylko 60 zl niestety 🙁 no i ja jeszcze nie pracuje,wiec mama narazie funduje 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    No coz u mnie to nie jest koszt 15 zl tylko 60 zl niestety 🙁 no i ja jeszcze nie pracuje,wiec mama narazie funduje 🙂

    60 zł? Co bierzesz?

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Nosze plastry 🙂
    Bralam wczesniej Harmonet ale mialam po nich zaparcia 😳 wolalam nie ryzykowac z innymi tabletkami,wiec lekarz zaproponowal plastry i wszystko jest dobrze 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja sie kiedys zastanawiałam nad plastrami ale nie mam jakoż do nich przekonania.

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Od kiedy razem mieszkamy to mamy wspólne pieniądze i tym samym dzielimy się tymi kosztami, a wczeżniej płacił ten kto miał akurat pieniądze 🙂

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    kajdaaa ja tez nie mialam, zastanawialam sie jak takie cos na skorze moze mnie zabezpieczyc 😛 ale przekonalam sie do nich, przekonalam sie ze sa skuteczne i wygodne 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kto płaci za żrodki antykoncepcyjne?"

Przewiń na górę