• Autor
    Odp.
  • 1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Justak mam nadzieję, że nie jest to seria limitowana słodkich chwil, bo smaki rozgrzewające są pyszne 🙂
    Ja też uwielbiam czekoladę 🙂 najbardziej lubię nadziewaną, z orzechami oraz czekoladę na gorąco z bitą żmietaną 🙂

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Również lubię pic kawę. Chociaż nie piję jej tak dużo jak w przeszłóści kiedy to nie wyobrażałam sobie dnia bez kilku czarnych filiżanek tej ambrozji. OBecnie jednak ograniczam się do jednego cappuccino o godzinie 10 w pracy ( kiedy mam pierwszy spadek formy).

    Czekoladę uwielbiam. Głównie mleczną od Wedla. Chociaż ostatnio powoli przekonuje się do gorzkiej. Szczególnie,ze jestem na diecie i jednak gorzka jest bardziej wskazana w takiej sytuacji 🙂
    http://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s480x480/e35/c236.0.608.608/1515056_830396710405171_2049694692_n.jpg

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Ja ostatnio ograniczyłam kawę z 3 do jednej, i wiecie co? wcale mi jej nie brakuje. Dodatkowo przestało mi się kręcić w głowie.
    A co do uzależnień… to batoniki i krówki.
    Nie mogę się oprzeć im 🙁

    Jowita Kubiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    My ostatnio na galerialucznik.pl kupiliśmy dzieciakom urządzenie do waty cukrowej i to jest obecnie uzależnienie waty cukrowe, ale przyznajcie kto mając w domu coś takiego nie skusi się na taką słodycz 😀

    JolkaD
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja do kawki lubię sobie zawsze coś słodkiego skubnąć, przeważnie jest to jakaś czekoladka albo ciasteczko:) ostatnio natomiast odkryłam pyszne orzechy w karmelu, które są chrupiące i słodkie. Widziałam, że tylko firma DeliDeli je produkuje, są spotykane na półkach obok zdrowej żywności 🙂

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Kilka dni temu odkryłam nowe desery słodka chwila – pudding na zimno, mmm są pyszne, na lato idealne 😀

    Martuna 30
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja natomiast jestem wielką kawoszką i miłośniczką pierogów. Chciałabym jednak włączyć do diety coś zdrowego, takiego jak olej kokosowy z Laboratorium Biooil. Z tego co wiem, jest on tłoczony na zimno, nierafinowany, a jednocześnie produkowany u nas na miejscu w kraju. Czy może stosowałyście go u siebie w kuchni i możecie mi powiedzieć, w jaki sposób, do jakich potraw?

    Sweet Coffee
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    podobno olej kokosowy jest niezdrwy jak samlec… polubiam go w kuchni i jako kosmetyk, teraz nie wiem czy jeść czy już tylko smarować

    asia92
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Kawa i wino, to zdecydowanie moje dwie słabości. ( I woda, ale to akurat dobrze)

    Monika
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ostatnio co wieczór sięgam po rodzynki w czekoladzie… heh

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Uwielbiam używać dużej ilości różnorodnych ziół i przypraw w kuchni i uwielbiam eksperymentować. Zazwyczaj pierwszy raz z przepisu robię dokładnie ale potem już często zmieniam i zamieniam. Co do przypraw, lubię kiedy są intensywne i aromatyczne, i dlatego lubię serię mono z knorr.

    leksis02
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    chyba nie  mam uzależnień, w lecie nie wyobrażam sobie posiłku bez czegoś orzeźwiającego, bardzo lubimy tymbarki bo mają sporo fajnych smaków i są orzeźwiające

    celestialkitty
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    chyba nie jestem uzależniona od żadnego konkretnego produktu (nooo wyłączając czekoladę oreo haha), za to z sokami i napojami już inna śpiewka, np. taki drwitt pomarańczowy to moja miłość <3

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    Tymbark jabłko-mięta. Mój ulubiony napój od lat, nawet od liceum zbieram kapselki z napisami 😉

    uula
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Chili. Ostatnio już nawet znalazłam na sklepowych półkach korniszony z chili od Krakusa 😉 Pychota!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kuchniowe uzależnienia? :)"

Przewiń na górę