• Autor
    Odp.
  • Milagros33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Hej

    Ludziska pomóżcie chcę się zapisać na jakiż kurs kosmetyczny. Nie wiem jeszcze czy wizaż czy paznokcie. Posznupałam trochę w necie i jest parę szkół które coż takiego organizują. Jestem z Katowic i interesowałoby mnie coż w okolicy. Najczężciej pojawiają się reklamy ap edukacji i proedukacji. Co lepsze. Na pierwszy rzut lepsza wydaje mi się proedukacja, ale no nie wiem…Może ktoż z Was tam chodzi, albo uczestniczył na jakimż kursie?

    sportsmenka_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Polecam Ci Proedukację 😉 .
    Sama korzystałam z ich usług i byłam/jestem zadowolona. Mają bogate wyposażenie sal, ja po przekroczeniu progu pracowni kosmetycznej byłam pozytywnie zaskoczona. Jest ładnie, widać że pracownie są nowe – zadbane.
    Wykładowca też bardzo ok, prowadząca szkolenie wizażu potrafiła robić tak zjawiskowe makijaże! na prawdę piękne i dobrze przekazywała wiedzę.
    No i oczywiżcie wszelkie kosmetyki na zajęcia zapewniała Proedukacja, pędzle nie pędzle itd. też.
    Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

    😉 .

    Milagros33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dzięki za info. Już się zorientowałam w sekretariacie proedukacji odnożnie technika usług kosmetycznych. Odpowiada mi to, poza tym jest to kierunek bezpłatny. Już złożyłam dokumenty i stratuje od lutego. Dziewczyny w sekretariacie były bardzo miłe i w zasadzie opowiedziały mi wszystko o szkole. Czytałam troszkę o proedukacji na forach internetowych i ludzie mają o nich bardzo dobrą opinię. Chwalą i nauczycieli i samo wyposażenie sal. Myżlę, że będę zadowolona z tej szkoły 😀

    Milagros33
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Sportsmenko a gdzie konkretnie odbywają się zajęcia kosmetyczne? Co prawda dziewczyny mi mówiły w sekretariacie ale gdzież mi to umknęło. Pamiętam tylko, że w centrum Katowic- co bardzo mi odpowiada. Proedukacja ma jakież swoje sale szkoleniowe?

    Rokita
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zajęcia są na Sokolskiej, tam mają swoją pracownie i zajęcia teoretyczne, fajnie, bo wszystko jest w jednym miejscu. Chodziłam do nich na kosmetykę, zajęcia praktyczne nic dodać nic ująć, serio :D. Jedyne co nie do końca mi się podobało, to że takie duże grupy są, każdy ma co prawda miejsce dla siebie. Pracuje się w parach, a łóżek mają chyba z 10, nie mniej jednak, jak by mieli kameralne grupki, to by było jeszcze sympatyczniej 😉

    Orrka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    super

    jud90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    świetny pomysł 🙂

    korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Beauty Lux. Kwestia jedynie wyboru poziomu szkolenia i dopasowania go do siebie, ale pod względem możliwości nauki i rozwoju niczego lepszego nie znajdziecie. Siedzimy w tej branży już dosyć długo i całkiem nieźle sobie radzimy, ale to wszystko wymaga solidnej pracy. Kilka tygodni szkolenia i macie przygotowanie zawodowe.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    A po co wam te kursy???

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kurs wizażu"

Przewiń na górę