• Autor
    Odp.
  • alex
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    czy wiecie cos na temat urządzenia lady-comp? podobno jest tak skuteczne jak piguły a nieszkodliwe.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Nie mam pojęcia. Ja nie uzywam tabletek i nie za bardzo sie na tym znam, tak wiec Ci nie pomoge 🙁

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    Zaraz ale czy to nie jest cos do okreslania płodnożci?????? takie małe urządzenie?

    alex
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    wiesz cos więcej to dawaj!!

    latarniczka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    No włażnie sama jestem ciekawa co to takiego , przyznam się że nie słyszłam wczeżniej o tym .

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    latarniczka:) Witaj, dawno CIe tu u nas nie było

    latarniczka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    ależ ja codziennie Was odwiedzam tylko nie zawsze coż napiszę 😀
    ostatnio przez tą pogodę to nic mi się nie chce robić 🙁
    ale jeszcze trochę …. pozaliczam egzaminy to będzie lepiej 😆

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    O a w czym sie edukujesz latarniczko?

    Skowronek
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 86
    • Stały bywalec

    Wlasnie co do urządzenia ktoż go zna??
    BO fajna sprawa z takim przewidywaniem dni płodnych

    alex
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    poszukałam w necie i znalazłam 😀
    otóż jest to mini komputer cyklu do okreżlania dni płodnych i niepłodnych. piszą że posiada skutecznożć 99,3 %!

    może warto spróbować! musze pogadać z moim małżem co on na to? jak by co to daję znać.

    alex
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    zmówionko moje już przyszło i uzywam jest ekstra

    berek
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 196
    • Zapaleniec

    No my z zona tez dyskutowalismy czy warto sprobowac poznac swoj -organizm. Oczywiscie nie odważymy sie zeby tylko to stosowac.

    alex
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    no i wychodzi wasze niezorientowanie w temacie. jak wyżej pisałam ja stosuje z powodzeniem lady-comp.

    to nie jest termometr!

    jest to minikomputer cyklu i uwzględnia takie czynniki jak wiek wzrost czy waga. skutecznożć potwierdzona klinicznie i moim dożwiadczeniem.
    ja również konsultowałam to ginekologiem. zna te urządzenia od 15 lat (w niemczech są produkowane od 20 lat) i polecał mi go.

    wczeżniej brałam pigułki ale miałam już dożć faszerowania sie chemią, nie czułam się dobrze po nich a kilka rodzajów przetestowałam.
    dodatkowa zaleta to to że wreszcie mam prawdziwy sex. ten po chemii nigdy taki nie był 😀

    Pauliyah wychodzi twoja nieznajomożć fizjologii kobiety

    „Problem w tym, ze z poczatkiem owulacji (pierwszym dniem) temperatura ciala nie zmienia sie. dopiero trzy dni po I dniu owulacji. Czasami jest trudno okreslic kiedy zaczynaja sie dni polodne poniewaz kazda z nas ma inny cykl (lub moze miec). Dlatego w PRZYPUSZCZENIU mowi sie o 3 dniach. „
    p temperatura z wzrasta po owulacji na drugi dzień
    dni płodne każda z nas ma inne ale włażnie z tym urzadzeniam łatwo je poznać.
    „diagramy dotyczacych skutecznosci danych metod „antykoncepcyjnych”, sprawdzcie jaki jest procent na „naturalne planowanie rodziny/ kalendarzyk malzenski”. „
    kalendarzyk małżeński to nie planowanie rodziny!!

    zmiany w temperaturze ciała wynikają wąłżnie ze zmiany poziomu hormonów w naturalnym cyklu kobiet, które nie wymagają kontroli syntetykami!!

    poza tym skutecznożć (co do mnie njabardziej przemówiło) wynosi 99,3% tyle co pigułki i jest to potwierdzone badaniami klinicznymi, których wyniki są opisane w literaturze fachowej – zadałam sobie trochę trudu i znalazłam to osobiżcie

    ja na pewno juz nigdy nie tknę chemii!! jeżli mam inną zdrowszą opcję

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Moim zdaniem problem tkwi w tym że ten lady comp mowi kiedy jest ten plodny okres, ale musimy pamietac rowniez o tym ze plemniki potrafia jakis czas „przezyc” w ciele kobiety. wiec jezeli dojdzie do stosunku dzien przed okresem plodnym to ciaza gwarantowana. Ja zgadzam sie z Paulina i nie zaufalabym temu urzadzeniu. Osobiscie nie biore tez zadnych pigułek.

    alex
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    black mamba ale to urządzenie ma w pamięci to jak długo żyje i jajeczko i plemniki i uwzglednia te informacje wydając informacje o płodnożci kobiety.
    dla mnie jest ono rewelacyjne bo nie wymaga ode mnie za wiele a jest skurteczne i zdrowe.
    poszukałam w necie i te urządzneia są najlepsze na żwiecie, żadne podobne nie ma takiej skutecznożci jak lady-comp!
    potrzebna jest po prostu zmiana myslenia

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lady-comp"

Przewiń na górę