• Autor
    Odp.
  • agaska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Witam,
    Chciałabym wspomóc mojego syna studenta i kupić mu nowy komputer. Studiuje zarządzanie i dużo czasu pożwięca na naukę przy komputerze, lecz ten który ma obecnie jest urządzeniem kilkuletnim i potrafi odmówić posłuszeństwa. Myżlę, że taki komputer bardzo mu się przyda na studiach i w życiu codziennym także. Możecie polecić jakiż model? Mogę na taki zakup przeznaczyć 2000, lub rozważyć raty i wówczas jakież droższe rozwiązanie.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Może acer albo hp?

    beti27s
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Mi podobają się Sony VAIO, ale najlepiej skonsultuj zakup z synem. Każdy ma indywidualne potrzeby i zależy jakie opcje będą mu potrzebne. Np. jeżeli korzysta z programów graficznych to kupienie mu laptopa z kwotę niższą niż 3000zł jest wyrzuceniem pieniędzy w błoto.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Najlepiej zrobisz podając budżet w jakim chcesz się zmieżcić z zakupem laptopa,wtedy pomożemy i doradzimy który model będzie najlepszy,z dobrą konfiguracją.

    Rosanto_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Zgadzam się,w pierwszej kolejnożci musimy poznać budżet bo akurat opisywane powyżej laptopy Sony Vaio nie są wcale takie dobre na przeciw tego co oferują. Może jeden z modeli Lenovo lepiej by się sprawdził?

    Ilona Poniatowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jeżeli masz już ustalony konkretny budżet na komputer i wiesz jakie wymagania ma spełniać, czyli do czego będziesz go najczężciej używać, to może zapytaj specjalistów w tej dziedzinie. Odezwij się do redicreo, wiem że mają serwis komputerowy i naprawiają sprzęt, ale pomagają też zmontować nowy komputer pod Twoje preferencje osobiste.

    Sandra Glonka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Zapytaj może specjalistów o swojego laptopa. Wiem, że krakowski serwis Redicreo zajmuje się również takimi rzeczami. Odezwij się do nich. Powiedz jaki masz budżet, jaki chcesz laptop, a na pewno doradzą Ci jakiż najlepszy w tej cenie.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Ja mam lenovo y700, ma bardzo mocną obudowę, dobrą grafikę, dobre parametry . Ja jestem bardzo zadowolona.

    pieknyolek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Może zapytaj się najpierw syna czy chce [usunięto_link] czy [usunięto_link]. Jeśli już będziesz wiedziała to wejdź na https://xtreem.pl/ i tam znajdz coś ciekawego.

    Cortina
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Teraz najpopularniejsze z tej polki są chyba lenovo

    Sasanka90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    HP mialo fajna serie pavilionow, nie wiem czy nadal je robia w nowych modelach ale uwielbialam swojego.

    emila22
    Participant
    • Tematów: 17
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    co lepsze pod kątem gier? Laptop czy komputer stacjonarny?

    marcyy
    Participant
    • Tematów: 8
    • Odp.: 43
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie komputer stacjonarny. Na laptopie trzeba iść w kompromicy podczas grania, zmniejszać detale, żeby gry chodziły lepiej. W takiej eksploatacji komputer szybko się zużywa, trzba pamiętać o regularnej wymianie pasty termoprzewodzącej i czyszczeniu. Przed zakupem latpopa koniecznie obejrzeć np recenzje na notebookcheck.pl. Stacjonarny będzie najlepszy do grania i łatwiejszy w konserwacji. Zobacz sobie np dział desktopy gamingowe na sferisie. min Actina robi dobre komputery do tego celu.

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Polecam Dell lub Lenovo. Ja ostatnio pomagałam wybrać laptop mamie do pracy i niestety musiałyśmy kupić dużo drożej niż planowałyśmy. Mały wybór, chyba przez to, że teraz wszyscy pracują z domu… Chciałyśmy taki ze średniej półki,a le w każdym coś nam nie pasowało – może byłyśmy wybredne 😛 Ale na koniec stwierdziłyśmy, że lepiej dopłacić niż kupić byle co.

    Princessa44
    Participant
    • Tematów: 51
    • Odp.: 19
    • Stały bywalec

    Lenovo to sprawdzona marka. Ja mojego już używam 5 rok i dopiero teraz coś się z nim podziało.  Dodatkowo polecam Ci specjalistów z Enter Serwis którzy świetnie naprawiają wszelkie usterki.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Laptop"

Przewiń na górę