LASEROWA KOREKCJA OCZU

  • Autor
    Odp.
  • gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Hej, bardzo chciałabym się pozbyć okularów. Ostatnio zastanawiałam się nad korekcją laserową. Jest to zabieg kosztowy ale trwały. Podobno nic nie boli,a efekty zdumiewające. Jednak trochę się boję, nie wiem gdzie zrobić, nie chce się oddać w niepewne ręce. Miała to któraż z was? Koleżanka poleciła mi okolaser na Grzybowskiej w Wawie, ale nic o nich nie wiem. Poradźcie plis..

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja też jestem zainteresowana tematyką. Na opinię o klinice w Warszawie też trafiłam, żadnej negatywnej opinii nie znalazłam. Ja się zastanawiałam nad laserem albo taką trwałą soczewką którą się wszczepia na stałe.

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Po prostu chce usłyszeć opinię wielu osób, a nie tylko jednej. Trochę grzebałam w forach to rzeczywiżcie mało się piszę. Jakież nieudane przypadki były tyko w Katowicach. A trwała soczewka to czym się różni od korekcji laserowej?

    betty80.80
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Moja przyjaciolka prawie 10 lat temu robila w wawrszawie. jest bardzo zadowolona z efektu. To byl jakies jeden z najbardziej znanych lekarzy z tej dziedziny. I ja bym sie tym kierowala – by byl to okulista bardzo doswiadczony i polecany przez innych lekarzy. Wzrok to zbyt wazna rzecz by pojsc do pierwszego lepszego…

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    To prawda, dobrze wybrać lekarza to 99% sukcesu. A pewnie nie pamiętasz cóż to był za lekarz?

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Włażnie pamiętasz jak się nazywał ten lekarz? albo klinikę? Mi polecano doktora Szaflika , ale on nie przeprowadza operacji więc sama nie wiem?

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Chyba same będziemy musiały sprawdzić jakiegoż lekarza 😉 A jaką gosiau27 masz wadę, dużą? bo ja mam tak pomiędzy +3a2 na obu,to chyba szansa na całkowite wyleczenie jest duża. Ostatnio sprawdzałam włażnie jakiż rok temu wiec jak się teraz nic nie zmieniło to się pewnie zdecyduje na zabieg.

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja mam – 2 na oba i wkurza mnie ta wada nie chce już okularów! Chyba pójdę tam gdzie koleżanka mi radziła. Trochę czytałam o doktor Grabskiej Liberek i chyba do niej pójdę, bo forumowicze nic nie piszą…a ja już zebrałam kaskę i nie mogę się doczekać, ale strach jest.:/

    wilczur
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    nie jest bolesne tylko po tem nie mozna sie przemeczac

    wilczyca
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Słyszałam o tym zabiegu i faktycznie można pozbyć się wady wzroku, podobno na stałe. Nie jest to zabieg bolesny.

    mikus231
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Z opinii jakie czytałam , słyszałam to do takich zabiegów klinika2000 w Katowicach jest dożć dobra 🙂

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Ja zapisałam się na pierwszą konsultacje, później będę miała badania kwalifikacyjne i wybiorą mi metodę jaką będą robić zabieg. Trochę się denerwuje ale bardziej tym że się nie zakwalifikuje.

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Ja już jestem po zabiegu, bo tak można to nazwać, trwa krótko i jest bezbolesny. Nie ma się czego bać! W końcu byłam w Okolaserze na Grzybowskiej, bardzo przyjemni lekarza. Gorąco wam polecam! Mandarynka nie martw się musisz pójżć aby się dowiedzieć, zawsze są też inne sposoby ale trzymam kciuki!

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    To moje gratulacje, bardzo zazdroszczę. W takim razie zapytam Cie jak z tymi badaniami kwalifikacyjnymi, dużo tego jest? wszystko u Ciebie wyszło ok? U kogo w końcu byłaż? u tej Grabskiej Liberek?

    gosia27
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Badań jest sporo, ale co zrobić, przynajmniej po badaniach wszystko wiadomo, to akurat dobrze że o to dbają. U mnie wszystko ok, od razu po widziałam lepiej, a po kilku dniach było już super. Tak, byłam u Grabskiej Liberek, bardzo miła lekarka, możesz do niej spokojnie iżć. Na prawdę nie ma się czego bać:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " LASEROWA KOREKCJA OCZU"

Przewiń na górę