Laserowa korekcja wzroku, gdzie?

  • Autor
    Odp.
  • olapomir
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Hej w końcu zdecydowałam się na laserową korekcję wzroku, coraz więcej czytam dobrego i słyszę o tym zabiegu. Stąd moje pytanie czy poradzicie ten zabieg, czy też gdzie go wykonywaliżcie i jakie wrażenia? Dodam tylko że jestem z Katowic.

    bettyboom
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Laserowa korekcja to żwietne rozwiązanie, nie dziwię się, że się zdecydowałaż. Czytałam sporo na ten temat i muszę przyznać, że jest bardzo skuteczna. Moja bliska znajoma zdecydowała się na zabieg, a miała dożć dużą wadę wzroku, zatem tylko taka metoda mogła jej pomóc. Trzeba pamiętać, że musisz ukończyć 20 rok życia, aby wada była stabilna. 😀

    Mandarynka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 245
    • Zapaleniec

    Osobiżcie jestem po takim zabiegu i to już ponad rok.. Jak ten czas szybko leci. Zabieg miałam w Warszawie, CMO Laser. Jak najbardziej byłam i nadal jestem zadowolona. Wszystko przebiegło szybko, sprawnie i bezboleżnie. Jak najbardziej polecam zabieg. Jaką masz wadę? Plusy czy minusy?

    Paulina Demczukowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Ja jestem niedługi czas po zabiegu Lentivu, który kupiłam na grouponie optegry . Jak dla mnie zabieg bezbolesny . Ogólnie okazał się byc świetnym rozwiązaniem dla mnie jako osoby, która ma prace , w której te okulary dość zawadzają 😉

    Honorata Janta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Również jestem po zabiegu lentivu. Bardzo się cieszę ,ze zrobiłam sobie ten zabieg .Nie wiem jak Paulina , ale ja np miałam zalecenie żeby przez 5 dni nie robic makijażu 😉 A zabieg bardzo polecam . Ja tydzień później mogłam pójśc na basen

    Izabela Nikiel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja się wybieram na zabieg lentivu ( który notabene zakupiłam na grouponie optegry również ) . w przyszłym tygodniu . jestem juz po badaniach kwalifikacyjnych 😉 ogólnie z podejścia do pacjenta jestem bardzo zadowolona . takze teraz juz czekac tylko na zabieg . Jak wrócę to się podzielę wrażeniami 😉 pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Laserowa korekcja wzroku, gdzie?"

Przewiń na górę