• Autor
    Odp.
  • poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    Ostatnio czytałam na Lux lux ( [usunięto_link] ) o czymż takim jak japońskie głowice do prysznica produkujące mikrobąbelki. Czy ktoż słyszał o tym? Bo cena lekko mnie zwala z nóg i nie chciałabym inwestować w coż niesprawdzonego.
    A jak widać w temacie – planuję remont w łazience i chciałabym kupić już coż dobrego i wartego swojej ceny 🙂

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ja słyszałam i nawet wypróbowałam:) Co prawda tylko na dłoniach, u koleżanki, ale naprawdę czuć efekty. Nie wiem jak to działa, i pewnie bym nie wierzyła, że zwykły prysznic może mieć taki wpływ na jakożć skóry, ale to jest naprawdę dobre.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Też coż o tych mikrobąbelkach słyszałam, czy czytałam, ale niestety nie miałam okazji sama wypróbować:( Że to niby coż jak spa we własnej łazience, tak? Heh, fajnie by było, jeżli byłoby to coż takiego…

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Wiesz SPA kojaży się od razu z wielkimi sprzętami, basenami, saunami itp. A tu jest jedynie słuchawka do prysznica, którą sama spokojnie możesz zamontować. Niepozorna jeszcze w dodatku z japońskim napisami na opakowaniu, które nie kojarzą się z super sprzętem, tylko czymż zakupionym na bazarze. Ale to tylko pozory, tak naprawdę to małe coż ma żwietne działanie i ja spokojnie mogłabym to nazwać domowym SPA. Leczy choroby skóry, wypadanie włosów, zastępuje pilingi, mydła i balsamy, niesamowicie oczyszcza i nawilża. Nie wiem czy potrzeba czegoż więcej.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Heh, jeżli sama byż tego u koleżanki nie wypróbowała, to mogłabym pomyżleć, że żciemniasz z tym, jakie też to nie jest fajne;) No ale skoro mówisz, że sama to sprawdziłaż…

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    W sumie jeżli bym nie wypróbowała to sama bym pomyżlała, ze żciemniam:) Nie wiem, może można gdzież takie rzeczy wypróbować w sklepach. A warto zobaczyć jak to działa.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    No, tyle że taka wanna z bąbelkami to dopiero by kosztowała… Poza tym nie wiem, czy to chodzi o to samo. Czy jak wanna nam robi bąbelki, to ma to takie samo lecznicze itd. działanie jak ta japońska słuchawka;)

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Ale to też są wanny z mikrobąbelkami czy po prosu jacuzzi? Jeżeli chodzi o słuchawki to chyba luksus tkwi nie w tym ,że to jest małe i niepozorne, tylko, że ma takie działanie wszechstronne. A zamontowana słuchawka całkiem fajnie się prezentuje:)

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    fikander13, może chodzić o to, że to jest nowożć, to po pierwsze. A po drugie włażnie włażciwożci zdrowotne.
    Dzięki za linka, znalazłam tam żwietne propozycje na zaaranżowanie łazienki 🙂
    A co do wanny z hydromasażem – zdecydowanie jestem zwolenniczką prysznica, dlatego pytam o samą słuchawkę 🙂

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Tzn. ja miałam na myżli „dżakuzi”:) A czy to ma włażciwie jakież lecznicze działanie, to nawet nie wiem… Ale wiem, że wanna z dżakuzi to na pewno prestiż;)

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Wanna z jacuzz to prestiż, choć dzisiaj wiele ludzi ma takie wanny więc przestaje to być aż takim wyznacznikiem luksusu. A samo jacuzzzi chyba nic oprócz masażu nie daje jeżli chodzi o poprawę stanu skóry. Mikrobąbelki to cała skomplikowana technologia jak się dowiedziałam.

    poduszyciel
    Member
    • Tematów: 27
    • Odp.: 427
    • Pasjonat

    No z tego co wyczytałam wydaje się naprawdę fajne. Interesujące.
    Chociaż cena nadal mnie trochę przeraża.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    No cena faktycznie nie nastraja optymistycznie… Choć z drugiej strony pomyżl sobie tak: wydasz raz więcej i już nigdy nie musisz zostawiać kasy przy każdym wyjżciu na spa;)

    delicja
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 242
    • Zapaleniec

    Fakt, mało to to nie kosztuje, ale jak kogoż stać na wannę z jacuzzi czy prysznic z hydromasażem to tym bardziej na mikrobąbelki. To też są wydatki rzędu kilku tysięcy złotych.

    doll
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 158
    • Zapaleniec

    Jak ja bym chciała mieć tyle pieniędzy, żeby mnie było na to wszystko stać… Na każdy luksus, który bym sobie tylko zamarzyła;) Poza taką wypażną łazienką na pewno sprawiłabym sobie saunę… Ale najpierw musiałabym sprawić sobie dom, bo nie słyszałam o tym, żeby dało się zamontować saunę w mieszkaniu;)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łazienka :)"

Przewiń na górę