Lepiej kogoż stracić czy nie mieć kogo tracić??

  • Autor
    Odp.
  • poziomka87
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    pytanie jak w temacie… co myżlicie??

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Lepiej kochać i stracić,niż nie kochac wcale 🙂 ( w kreskówce „ED,EDD i EDDY” padła sentencja „Lepiej kochac i stracić niż zgubić i znaleźć” i to mnie totalnie rozbroiło 😆 ) Dobrze jest poznać smak miłożci,wiedzieć jak to jest,kiedy ma sie motylki w brzuchu,wyrastają nam skrzydła i unoszą nas dwa metry nad ziemią… Fajnie jest znac to uczucie 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Zgadzam sie z WarnGirl. Lepiej jest stracic to co sie kochalo, niz nie poczuc co to znaczy prawdziwa milosc.

    anetta01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie kochać i stracić niż żałować, że się nigdy nie kochało.

    Patrycja07
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 40
    • Bywalec

    Oczywiżcie zaznać smaku miłożci niż nie kochać w ogóle.

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Jak to było….
    Lepiej zrobić coż i tego żałować – niż żałować, że sie czegoż nie zrobiło.. 😉

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Oczywiżcie że lepiej kochać i stracić.

    elfilka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    W życiu trzeba wszystkiego dożwadczyć. Wiadomo, że każda strata boli, ale nie ma tego złego… Zawsze trzeba doszukiwać się dobrej strony w przykrej sytuacji.Jak stracisz miłożć swojego życia, to staraj się pamiętać tylko te dobre chwile. Trzeba też pamiętać, że coby się nie dział to nie jest koniec żwiata;) Ja włażnie dożwiadczyłam straty, jest ciężko, ale żyć się da. Wychodzę z założenia, że co mnie nie zabije to napewno wzmocni. Na przyszłożć będę czujniejsz i już nie dm się wkręcić jak małe dziecko.

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    zdecydowanie kochać i stracić. masz możliwożć poznania tego cudownego uczucia, poczuć jak to jest kochać i być przez kogoż kochanym …

    Heroina
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 140
    • Zapaleniec

    Jak widać wszyscy mają bardzo podobne zdanie na ten temat. I słusznie 🙂
    Miło jest potem wspominać wspólnie spędzone chwile. No i trzeba sie nauczyć niczego nie żałować. Zarówno tego sie było razem jak i tego że sie rozstało. Bo tak widać czasem musi być. Ludzie przychodzą i odchodzą.
    „Ktoż odchodzi, ktoż przychodzi
    ktoż chce własna kroczyć drogą
    a ktoż z tobą ramię w ramie…” 😉

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    zdecydowanie kochać i stracić. masz możliwożć poznania tego cudownego uczucia, poczuć jak to jest kochać i być przez kogoż kochanym …

    obys nigdy nie poczula jak to jest stracic.

    jk-1984
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Zdecydowanie lepiej kogoż stracić niż nie mieć nigdy.
    Warto przeżyć miłożć.
    Mojego chłopaka poznałam w wieku 24lat, nigdy wczeżniej nie byłam w związku.

    Miłożć jest skrzydłem, które ten dał człowiekowi, aby ten mógł wzlecieć do Niego.

    maja1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Oczwiscie ze lepiej pokochac i kogos stracic (nie zycze nikomu zeby stracil swoja milosc) niz nie kochac w ogole….

    helenamroz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    No, być może tak to jest, że lepiej nie przechodzić przez te całe uniesienia. Góry i doły. Że lepiej życ sobie w bezpiecznym, z dala od wzlotów i upadków. Bezekstazowo. Oszczęszic sobie to spustoszenie, ktorym normalnie zakańcza się związek.
    W tej chwili tak mi się wydaje.

    perelka85
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Zdecydowanie lepiej kochać i stracić, a najlepiej kochać i nie tracić… jednak, kiedy dzieje sie inaczej, to zawsze jest co wspominać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lepiej kogoż stracić czy nie mieć kogo tracić??"

Przewiń na górę