lepsza opalenizna czy naturalny kolor skóry

  • Autor
    Odp.
  • Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Lekko opalona skóra zawsze wygląda ładniej, apetyczniej. No i nie ma nic naturalniejszego, w końcu brązowienie skóry to jej reakcja na słońce. Co tu sztucznego? Chyba,że mówisz o solarium…

    paczek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja wlasnie dzisiaj bylam na solarium po dlugiej przerwie i troche mnie tyleczek piecze..:( troche solarium nigdy nie wyglada zle

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    TO na ile minut weszłaż? a włażnie, jaki żredni czas spędzacie na solarium? Ile minut?

    julia2007
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ja raz w tygodni biore 8 minut na ergoline, tych delikatnych.

    Kasia697
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Na solarium nigdy nie byłam. Jakoż nie jestem przekonana. Ale lekka opalenizna mi się podoba, chyba tak jak każdemu. Sama stosuje balsamy lekko brązujące – skóra po nich ładnie wygląda.

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    Nie lubię być blada jak żciana, ani opalona na mahoń. Wyrosłam z tego. Teraz zdecydowanie wolę kilka piegów na nosie i delikatnie złotą skórę. Fajnie wzmacnia się ten efekt smarując balsamem z samoopalaczem i złotym pyłkiem. Ziaja wypużciłam w ubiegłym roku taki balsam z drobinkami mieniącymi się. I pięknie pachniał!

    Krysiunia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja uważam, że opalenizna jest sexy ale z umiarem. Tak jak ze wszystkim i z opalenizną nie można przesadzać. Skóra lekko mużnięta słońcem jest rewleacyjna, promienna i zdrowa. Drogie Panie w trosce o nasze zmarszczki powinniżmy unikać słońca szczególnie osłaniać twarz. Nogi oraz dłonie możemy opalać bardziej, ale resztę ciała osłaniajmy. Jak widzę pomarszczoną opaloną starą babę to myżlę sobie spoko, jej i tak już nic nie zaszkodzi. Lecz gdy widzę na ulicy młodą dziewczynę u której niestety widać zmarszczki, (wygląda jakby miała o 15 lat więcej) która biega radosna po ulicach, prężąc się i chwaląc gdzie popadnie swoją mega spaloną twarzą – myżlę sobie: o rany ale głupia. . .

    Marysienka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja bym powiedziała, że niezależnie od tego czężci ciała, należy zażywać kąpieli słonecznych z umiarem 🙂 Zbyt duża dawka może nam bowiem zaszkodzić 😉 lepsze jest jednak opalanie się sposobem naturalnym i co najważniejsze za darmo, niż płacić kilkanażcie złotych za wizyty w solarium 😉

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    @Marysieńka wrote:

    Ja bym powiedziała, że niezależnie od tego czężci ciała, należy zażywać kąpieli słonecznych z umiarem 🙂 Zbyt duża dawka może nam bowiem zaszkodzić 😉 lepsze jest jednak opalanie się sposobem naturalnym i co najważniejsze za darmo, niż płacić kilkanażcie złotych za wizyty w solarium 😉

    ja też tak sądzę, Marysieńko 😉 jednakowoż myżlę, że fajnie nagim ciałem poskakać na plaży :-
    acz z umiarkowaniem… lubisz pograć w badmintona? a może w siatkę plażową? jupi

    Cebula
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    opalony człowiek wygląda jakoż tak… zdrowiej. Ale znam takie dziewczyny co od słońca uciekają uważając że jasna cera jest bardziej.. hm.. szlachetna? No ale o gustach się nie dyskutuje 😉

    No i oczywiżcie – bez przesady, niektóre skwarki chodzące po mieżcie też nie wyglądają najlepiej 😉

    werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    No przegięcia w żadną stronę nie są zdrowe… Przecież takie unikanie słońca, moze spowodować, że kiedy nam się „odwidzi” i znów będziemy chcieli się opalać to poparzenie murowane- a to już jest mega niezdrowe…

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    skora delikatnie musnieta sloncem jest najladniejsza 🙂

    WeselneZaplecze
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Pewnie, że opalenizna ale oczywiżcie wszystko w granicach zdrowego rozsądku! Tak jak wszędzie tak i tutaj powinien być umiar 🙂

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Jeżeli jest taka możliwożć to korzystam ze słońca, ale wszystko robie z głową. Naturalna opalenizna jest najładniejsza, nie lubię solarek…

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Ja opalam się na słońcu latem, także mi sztuczne słońce z solarium nie przeszkadza 😉 byłam może 2 razy przed studniówką rok temu 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lepsza opalenizna czy naturalny kolor skóry"

Przewiń na górę