Lepsze tanie czy drogie perfumy?

  • Autor
    Odp.
  • the_best_anna
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Witam, zastanawiam się czy warto wydawać bardzo duże kwoty na perfumy rzędu 500 – 1000 zł, czy lepiej używać „normalnych”, w bardziej przystępnych cenach, jak myżlicie? Ja osobiżcie jeżeli spotkam jakiż zapach, który mi się podoba i jednoczeżnie nie znam marki, to nie jestem w stanie wycenić czy to perfumy za 20 zł czy za 1000 zł. Wiele zapachów po 50 zł za flakonik jest dla mnie o dużo ładniejszych niż takich po 500 zł… ale może się nie znam, kto wie 😉 Co o tym myżlicie?

    basienka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Witam, zastanawiam się czy warto wydawać bardzo duże kwoty na perfumy rzędu 500 – 1000 zł, czy lepiej używać „normalnych”, w bardziej przystępnych cenach, jak myżlicie? Ja osobiżcie jeżeli spotkam jakiż zapach, który mi się podoba i jednoczeżnie nie znam marki, to nie jestem w stanie wycenić czy to perfumy za 20 zł czy za 1000 zł. Wiele zapachów po 50 zł za flakonik jest dla mnie o dużo ładniejszych niż takich po 500 zł… ale może się nie znam, kto wie 😉 Co o tym myżlicie?

    Witaj,

    w przypadku perfum za 20zł, czyli z pewnożcią podrabianych, zapach jest praktycznie taki sam, jak tych droższych – oryginalnych, ale szybciej się ulatnia. Nie jest taki trwały. Wiadomo, możesz się nim czężciej popsikać i na pewno nie jest Ci żal, jak skończy Ci się po miesiącu zamiast po paru czy nawet po pół roku. Jak Ci się skończy możesz znowu kupić i tak w kółko. Pytanie jest też, gdzie takie perfumy kupujesz. Jeżli gdzież na jakimż straganie, raczej będą podrabiane, jeżli na allegro czy od jakichż znajomych, którzy potwierdzą Ci w 100% ich oryginalnożć, wtedy, czemu nie? Warto skorzystać z okazji.

    Zastanawiam się tylko, co to za perfumy, które kosztują od 500 do 1000zł?? Z perfumami za 1000zł to się jeszcze nie spotkałam, ale jeżli tyle kosztują, to już wiadomo, że jest to luksusowy produkt, więc jeżli Cię na niego stać, możesz go oczywiżcie kupić. Ja osobiżcie, nie wydaję na perfumy więcej niż 400zł. Myżlę, że do tej kwoty możesz spokojnie kupić bardzo fajne perfumki znanych firm np. Gucci, Givenchy etc.

    Powodzenia przy wyborze!

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    nie no 1000 zł za perfumy to jak dla mnie juz lekka przesada.
    nie wydaję na perfumy więcej niż 250 zł.
    jakoż myżlę, że więcej po prostu nie warto.

    damnatia
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    Najlepsze są takie za 50zł 🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Zależy dokładnie jaka firma,bo np Adidas ma bardzo fajne perfumy za około 50-60zł i muszę przyznać,że utrzymują one zapach przez długi czas. Natomiast jeżli mam wybierać,to zdecydowanie wolę te droższe i oryginalne,gdzie mam pewnożć danego zapachu.

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Czemu od razu 500-1000, skoro np. w Superphramie można mieć dobre oryginalne perfumy za 100-200 zł? 🙂 I mowię tu o Kenzo, Dolce&Gabbana, a nie o Pumie itd.

    Artichoke
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Tanie perfumy mają te wadę, że zapach szybciej się ulatnia i nie ma w sobie takiej jakiejż ulotnej „szlachetnożci” czegoż droższego – mowiąc droższego mam na myżli perfumy za powiedzmy 150-300 zł, nie za 1000 😀

    Ja w sumie sporo używam tych tanich (z Oriflame), ale traktuje je jako taką wodę zapachową, a na wieksze wyjżcia wolę coż markowego, bo zapach jest mocniejszy i „szlachetniejszy”.

    Pachnij_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    W zasadzie to chyba większożć Użytkowniczek miała na myżli włażnie te oryginalne perfumy za kwotę powiedzmy do 250zł,gdzie można kupić markowe perfumy,które mają trwały i wyjątkowy zapach. Taniej rzecz jasna możemy kupić w perfumeriach internetowych,wystarczy tylko wybrać tą dobrą i sprawdzoną.

    1kropelka
    Participant
    • Tematów: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Ja nie kupuje drogich perfum, bo lubię mieć kilka różnych zapachów na półce. Mam kilka Bi-es, które są niedrogie. Używam je na zmianę w zależnożci od nastroju i okolicznożci. Wybrałam kilka naprawdę ładnych zapachów 🙂 .

    ggruszkastasia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    To oczywiste ze chinszczyzny smierdza i nie powinno sie tego nazywac perfumami. Jak mozna kupic za 25 i mowic o tym perfum. A w tramwajach od takich lasek tylko smierdzi….

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    Im tańsze tym niestety słabszej jakożci i trwałożci samego zapachu,miejmy to na uwadze. Poza tym marka też ma znaczenie,ja zawsze się tym sugeruje,a taniej dobre perfumy kupimy w drogeriach internetowych.

    pantofelek18
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Perfum nie kupuje się co miesiąc, więc czasami warto wydać odrobinę więcej i mieć coż lepszego. Poza tym teraz są te sklepy internetowe, gdzie są dużo niższe ceny za markowe produkty.

    mama_muminka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 64
    • Stały bywalec

    Wiadomo, że fajnie jest mieć porządne perfumy, dobrych marek, ale na takie zakupy można sobie pozwolić tylko raz na jakiż czas, dlatego ja drogie zapachy zostawiam na wielkie wyjżcia, a na co dzień noszę zapachy Paris Avenue, czyli alternatywy po 30-50 zł 😉

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    Zgadzam się,generalnie warto zainwestować i kupić dobre perfumy których zapach będzie po prostu trwały,a nie jak w przypadku tych najtańszych- czuć delikatną won która znika po godzinie…

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Ja wolę porządne perfumy, bo tak szybko nie ulatują. Ale nigdy nie przekracza ich cena 500 zł, bo uważam, że to juz przesada

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lepsze tanie czy drogie perfumy?"

Przewiń na górę