• Autor
    Odp.
  • Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    byłam wczoraj u gina i planuje od przyszłego miesiąca zmienić mi tabletki na Levomine włażnie, mówi że są bardzo dobrze przyswajane, a po tych co mam teraz mam problem z libido i apetytem i dlatego zdecydował się na zmianę. Brałyżcie bądź bierzecie Levomine? ja nigdy nie słyszałam o takich tabletkach, dlatego chciałabym co nieco się dowiedzieć.

    kokoszkakumoszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wiesz co, wydaje mi się że powinnaż spróbować żeby się przekonać jakie rzeczywiżcie są i jak na Ciebie będą oddziaływać. To sprawa indywidualna.

    magasy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    w pełni się zgadzam, ja też łykałam już wiele różnych antyków, różnie reagowałam. to sprawa organizmu, musisz dać im szansę, brać przez 2-3 miesiące i sama zobaczysz, czy jest lepiej.

    adriananana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Szczerze, to nie miałam stycznożci z tymi tabletkami,ale wydaje mi się,że znajoma je sobie chwaliła. Musisz sprawdzić jak będą na Ciebie działać 😉

    Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    no ja jakoż zawsze mam lęk przed nowym lekiem, dlatego zapytałam, jeszcze ktoż je bierze? fiGi, nie masz żadnych skutków ubocznych? no niska cena mi się jak najbardziej podoba 🙂

    magasy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    a jaka jest cena tych tabletek? może ja też bym je spróbowała.

    kokoszkakumoszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Wiesz co, z tego co wiem Levomine nie są drogie, mają atrakcyjną cenę. Sama ich nie zażywam, ale rozmawiałam z koleżanką, która je stosuje i jej wspomniałam o nich dlatego wiem że są tanie.

    magasy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    muszę zapytać w mojej aptece przed wizytą u ginki, to może sobie zamienię i zobaczę jak ja na nich będę funkcjonować.

    Ewelka22
    Participant
    • Tematów: 19
    • Odp.: 36
    • Stały bywalec

    no ja jeszcze nie wiem ile tak naprawdę kosztują, ale troszkę mnie uspokoiłyżcie, nikt nie napisał nic złego a to dla mnie bardzo dużo. Dzięki dziewczyny. Oczywiżcie proszę o kolejne wypowiedzi, czekam na odpowiedź fiGi 🙂

    adriananana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Niedawno spotkałam się ze znajomą, o której wczeżniej pisałam,że bierze te tabletki. Akurat rozmawiałyżmy o babskich sprawach bo sama mam teraz dylemat czy nie sięgnąć po tabletki antykoncepcyjne i nadal zapewniała,że bardzo dobrze na nią działają. Prawdę mówiąc to nigdy nie miałam stycznożci z tabletkami anty, a wiecie jak to czasem jest. Ginekolog może nie zrobić odpowiednich testów tylko przepisuje tabletki na chybił trafił, a chciałabym mieć jakież rozeznanie co do tych tabletek, po których jest najwięcej skutków ubocznych itd. Ewelka, a Tobie jak służą?

    Mysiak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Levomine to tabletki ogólnie dobrze tolerowane przez organizm-przynajmniej mój. Biorę je 6mcy i nie mam żadnych problemów-nie przytyłam ani rzadnych tam skutków ubocznych.Mój gin przed przepisaniem mi ich kazał zrobić badanie krwi i inne badania.

    Lenalee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Fajnie, że trafiłam na ten wątek 🙂 Od niedawna biorę tabletki antykoncepcyjne, ale po tych które mam okropnie się czuję. Z waszych pozytywnych opisów wygląda,że warto spróbować z tymi tabletkami. Muszę porozmawiać ze swoim ginekologiem, może mi je przepisze i zobaczę jak się będę po nich czuła 🙂

    magasy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    ja je biorę i jest ok, przestałam mieć hużtawkę nastrojów, nie tyję, jest ok. I cera mi się poprawiła. cena też akceptowalna jak dla mnie.

    TERESKA098
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ja jestem z nich zadowolona chodziarz lekarz przepisał mi ich nie dawno. Nie mam po nich żadnych skutków ubocznych. Miesiączki są regularne i bezbolesne. Polecam.

    majama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    sa całkiem całkiem ,moja znajoma je uzywa

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Levomine"

Przewiń na górę