lubicie buty na obcasach?

  • Autor
    Odp.
  • Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    hmm zalożyłam taki temat bo chciałabyms ię dowuedziec w jakich butach hcodzicie ja osobiscie chciałabym chodzic na obacasach ale jakos mi nie wygonie zawsze mnie jakies obecieraja”:/

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja może bym chodziła ale szkoda moich nóg… mogę chodzić na tzw „kaczuszkach” do 3 cm… wyżej nie 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja się czuje niepewnie na szpilkach 😕 Dlatego wole płaskie balerinki lub japonki 😀 Szpilki zakładam tylko wtedy kiedy naprawdę muszę.Zauwazyłam jednak,że w szpilkach mi sie dobrze tańczy(ale tylko wtedy kiedy tańcze w parze,wtedy na palcach jest jakos tak wygodniej 🙂 ),ale jednak nie ma to jak płaskie buciki 😀

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Szpili? Nie nie dla mnie, dużo chodzę , biegam więc szpilki do tego się nie nadają zupełnie. Wole sportowe buty, jakież balerinki czy coż w tym stylu, mogą też być klapki, najlepiej japonki do których mam sentyment! A szpilki? Na specjalne okazje owszem np. wyjżcie do teatru czy coż w tym stylu 🙂

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    W szpilkach poruszam się jak kaczka 😉 Zdecydowanie wolę sportowe buty, trampki itp.

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    przed ciaza zawsze obcasik. przez ciaze plaskie, po ciazy rowniez. a teraz to ciezko sie do obcasa znow przyzwyczaic chociaz musze jedne szpileczki kupic do spodni w kancik ktore dostalam na imieniny

    -Mosquito-
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Lubię wyższe obcasy. Ale zależnie od okazji. W teren – buty terenowe, spotkania ze znajomymi – już na jakimż obcasiku, randka – szpilki 😉

    toska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Noszę zwykle na obcasie o różnej wysokożci.A mam tylko 160 cm i przy
    swoim facecie wyglądałbym jak kurdupelek.Poza tym obsaciki wysmuklają
    przy trochę większej wadze niż nakazywałaby norma.Noszę je już tyle lat ,że „głupio mi jest na niskim .A jak chcę wygodniej to noszę koturnie.

    ania.
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja też tylko sportowe buty 😉 Natomioast na obcasiku to jak już musze … i tak samo lepiej mi się w nich tańczy tańce towarzyskie bo wtedy jakoż tak lepiej na paluszkach… a żeby nózki nie bolały to najlepiej napić się jakiegoż alkoholu na znieczulenie 😉

    makaronik
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    a ja chodze czesto 🙂 uwielbiam szpilki 🙂 kiedys bolaly mnie nogi. teraz juz nie. kwiestia przyzwyczajenia chyba.
    uwielbiam tez klasyczne damskie mokasyny i ciżemki 🙂
    generalnei uwielbiam buty… i wydaje na nie duzo za duzo pieniedzy:(
    i zawszemowi esobie ze butow nigdy za duzo hehe 🙂

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    obcas tylko na wielkie uroczyste wyjscie! a na codzien trampy 🙂

    Roxana
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 145
    • Zapaleniec

    Kiedyż nie wyobrażałam sobie życia bez obcasów teraz z obcasami. Mam jeszcze parę par ale to na wyjżcia a po mieżcie i do pracy niskie albo do 5 cm. Wiem, że w szpilkach kobieta wygląda smukło i sexi ale co zrobić jak ja cenię wygodę 🙄

    adis
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Ja uwielbiam i mogłabym chodzic całymi dniami gdyby tylko mi sie tak bardzo nogi nie obcierały 😉
    W praktyce ubieram w dni, kiedy nie mam aż tak dużo do załatwienia i mam pewnożć, że nawet jak z moimi nogami będzie bardzo źle, to będę w stanie wrócić o własnych siłach do domu.
    Ale na szpilkach (obowiązkowo przynajmniej 10cm) czuję się bardzo kobieco 🙂
    A w pozostałe dni (których jest zdecydowanie czężciej) – tampki, adidaski, balerinki i wszystko inne, w czym mogę swobodnie dobiec do tramwaju 😉

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    No cóz Figa tylko na Obcasach.pl 😉 a tak serio naprawde lubię chodzić w butach na wysokich obcasach, szpilki, czy koturny, czy czułenka…wszystko w zasadzie chodzę na codzień, na spotkania, do pracy biura…średnio to ok 8-10 cm a mam 169 cm. Jak założyłam ost po przerwie dłuższej, trampki to aż mi było dziwnie.
    Tyle ze do tramwaju nie biegam bo wszędzie jeżdze samochodem to dlatego:)

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    Ja lubię chodzić na obcasach,ale tylko od czasu do czasu.Przeważnie wybieram płaskie buty.Chociaż na obcasie czuję się bardziej kobieco 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lubicie buty na obcasach?"

Przewiń na górę