Luksusowe zabiegi

  • Autor
    Odp.
  • berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Dla mnie luksusem są zabiegi u kosmetyczki… Zabiegi, na które rzadko mogę sobie pozwolić. Ale to takie przyjemne, móc się oddać w ręce fachowca z nadzieją, że za godzinę czy dwie wyjdzie się z gabinetu piękniejszą 🙂 Czasem więc pozwalam sobie na takie drobne przyjemnożci, czasem na większe. Gabinety kosmetyczne oferują coraz bardziej wyrafinowane zabiegi. Mikrodermabrazja diamentowa czy Golden Spoon („złote łyżeczki”) – same nazwy brzmią luksusowo 😉 Korzystacie z takich zabiegów? Albo masaż – nie tylko standardowy, ale także różnymi aparatami (założyłam temat o jednym z nich – żelazko antycellulitowe, jestem ciekawa czy któraż z Was je stosowała, bo bardzo mnie kusi). Tak, to jest luksus.

    maarlenaa21
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 45
    • Bywalec

    Golden Spoon? Możesz powiedzieć o tym coż więcej?

    berenika
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Golden Spoon – złote łyżki, to wielofunkcyjny aparat do zabiegów kosmetycznych na twarz, oczy, dłonie oraz biust, ramiona i kolana.

    Golden Spoon emituje 3 rodzaje energii:
    – BIOprądy są stosowane do zabiegów: oczyszczania galwanem, jonoforezy, bezoperacyjnego liftingu
    – Energię termiczną: w miejscu poddanym zabiegowi działa relaksująco na miężnie, przynosi ulgę przy bólach i napięciu miężni. Tymczasowo wpływa na wzrost cyrkulacji krwi, jest pomocna przy cieniach pod oczami i poprawia cerę. Energia cieplna intensyfikuje także działanie preparatów kosmetycznych.
    -Masaż wibracyjny: działa drenująco, pomaga usunąć nadmiar wody w okolicy poddanej zabiegowi oraz zredukować opuchliznę. Masaż wibracyjny działa stymulująco na tkanki co wpływa na poprawę elastycznożci skóry.

    Tyle znalazłam na ten temat 🙂 Sama – nie próbowałam.

    wera555
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    ja mam swój ulubiony luksusowy salon w Krakowie. Też uważam że odrobina relaksu każdej kobiecie się należy:) Zabiegi które oferuje ten salon to lipomax, ultracontur czy fale radiowe. Mam zamiar wybrać się na jakiż pakiet bo promocje wakacyjne sięgają 50%!! W końcu żyje się tylko raz wiec powinnyżmy korzystać z takich „luksusów” czężciej niż 1 na miesiąc 🙂 Pozdrawiam

    kikutek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Kosmetyczka to raczej nie luksus…Przynajmniej mi się tak wydaje… To już prędzej SPA, bo tam to przechodzimy gruntowna ,,renowację”;)
    Ja ostatnio dwa tygodnie temu korzystałam z wellnessu w mercure w Karpaczu, maja mnóstwo różnych zabiegów na niemal każda czężć ciała- taka pielęgnacja to jest prawdziwy luksus:)

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    A duże to wellness w Karpaczu? I wiesz może czy są tam jakież atrakcje dla dzieci? Myżlimy o jakiejż wyprawie w góry zimą i rozważaliżmy też Karpacz. A z hoteli mercure to byłam już kiedyż w Heveliusie w Gdańsku i bardzo mi się podobało

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Czy bierzecie tutaj pod uwage wszelkie zabiegi zwiazane z medycyna estetyczna,jak np. kwas hialauronowy,macrolane ?

    orzechowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Oho, jeżli patrzeć pod kątem ceny to endermologia lpg jest zdecydowanie luksusem – ale warto 😀

    feliksastachowiak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Pewnie ze kwas to luksus..

    rawwakk
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Oho, jeżli patrzeć pod kątem ceny to endermologia lpg jest zdecydowanie luksusem – ale warto 😀

    racja, duży luksus ale jak kosztowny !

    fionashrek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Pewnie ze warto:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luksusowe zabiegi"

Przewiń na górę