Łysienie u faceta

  • Autor
    Odp.
  • Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    Mnie to nie kreci, ale sa tacy co uwazaja ze to żwiadczy o meskosci, bo lysina jest typowo meskim zjawiskiem przeciez

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mój chłopak ma małe zakola ale i tak go kocham

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Moj tez ma, ale w sumie to mam to w d****, kocham go za to jaki jest 🙂

    Zreszta duzo zalezy od fryzury ;P

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    a ja chcialm jeszcze dodac ze moja Tata jest lysy a go bardzo kocham 🙂

    camofra
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    mój chłopak ma dopiero 21 lat a już ma spore zakola, ale w ogóle mi to nie przeszkadza, dzięki temu jest jeszze bardziej charakterystyczny.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    jak facet zaczyna łysieć, trzeba go szybko żciąć na zero. Nie ma nic gorszego, niż zakola i przerzedzone włosy, już chyba lepiej ta łysa czacha 🙂

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    ojojoj to mi sie nie podobaja lysiejacy i z zakolami.
    Nie wiem moze jakas dziwna jestem,ale mnie to odpycha od faceta 🙄

    samyczyk
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    a podobaja sie wam mezczyznji albo chlopacy z pieknymi wlosami (dlugimi lub krotszymi) tez pewnie nie? 🙂 pewnie wam sie podobaja z jakimis normalnymi wlosami czyli dokladnie to niewiadomo jakimi:), a tak wogule to niepatrzycie na wyglad z tym ze oczywiscie odpowiecie za patrzycie:) ale jak mialybyscie okreslic jaki wam sie podoba wyglad to pewnie nieumialybyscie go okreslic – tego wygladu meskiego jaki sobie wyobrazacie gdy zasypiacie:)

    [usunięto_link]:) wrote:

    ojojoj to mi sie nie podobaja lysiejacy i z zakolami.
    Nie wiem moze jakas dziwna jestem,ale mnie to odpycha od faceta 🙄

    naprawde myslisz ze jestes dziwna?:) nie rob z siebie jakiejs dziwnej, kazda normalną kobiete odpycha kazda meska cecha jaka by niebyla, no chyba ze jakas cecha charakteru, no ale teraz mowimy o wygladzie, wiec wszystko ok, nie jestes zadna dziwna:)), tylko niemow ze podoba ci sie owlosiona klatka mezczyzny, a mozliwe ze teraz tak napiszesz:) albo poprostu uznasz ze bardziej sprytnie bedzie napisac ze ci sie niepodoba:) i tak w ogule to niepatrzysz na wyglad bo nie to sie liczy. itd.:)

    [usunięto_link] wrote:

    Mnie to nie kreci, ale sa tacy co uwazaja ze to żwiadczy o meskosci, bo lysina jest typowo meskim zjawiskiem przeciez

    Mnie to nie kreci – alez oczywiscie, dziwne jakbys przyznala sie do tego publicznie ze krecą cie mezczyznji lysi albo ze wogule kreca cie mezczyznji:), hmm myslisz ze sa tacy ze lysina swiadczy o meskosci, a moze bys nie pisala ze sa tacy, tylko bys napisala co ty myslisz o lysieniu i ktos by poprostu mogl sie dowiedziec jakie jest twoje zdanie bo wkoncu to forum, a tym bardziej temat o lysieniu mezczyzny, wiec moglabys cos napisac co ty myslisz o tym, a nie samo to ze cie nie kreci – stare i przebrzmiale ze cie nie kreci 🙂 wiec wkoncu niewiem czy tez jak ci tacy uwazasz ze lysienie jest meskie

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Mój mąż ma 35 lat i jest prawie łysy,ale za to nadrabia klatką piersiową i nie tylko………..
    I powiem Wam,że jest baaaaaaaaaaaardzo sexy 😆

    Johani
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 233
    • Zapaleniec

    U niektórych facetów wygląda to okropnie, a u innych rewelacyjnie. Nie ma reguły. Ja na to akurat nie zwracam uwagi :)[/i]

    zuza22
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 160
    • Zapaleniec

    Samyczyk,czy Ty musisz ciągle do kogoż się dowalać?????????????
    Jednemu podoba sie córka a drugiemu teżciowa………

    Natalala
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Jak będą widoczne jakież efekty tego specyfiku to daj znać.

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Ja niestety mam zakola i ich nienawidzę 🙁

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Mój 31-latek tez ma zakola ale przy długich włosach tego tak nie widać. Nie przeszkadza mi to. Trochę zaczyna przypominać Nergala 😀

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    W wieku 31 lat zakola to nic. W tym wieku niektórzy są już łysi jak Rokita. Pewnie ja podzielę los takich, a jeżli połączyć to z moją urodą to będę wyglądał jak nieudacznik 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Łysienie u faceta"

Przewiń na górę