MaKijaż na studniówke?

  • Autor
    Odp.
  • ewelcia606
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jaki makijaż proponujecie na studniówke? Dużo marurzystek ma z tym problem.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Wszystko zależy od kreacji… ale nie ma też co szaleć.Chociaz nie wiem jak jest teraz.Za moich czasów żadna panna nie przychodziła do szkoły z toną tapety na twarzy,dlatego też u niektórych lasek jakikolwiek makijaż na studniówce dawał niesamowity efekt.Teraz prawie każda dziewczyna w żredniej szkole jest wystylizowana na 'lalunie’ więc ciężko stwierdzić jak powinna się umalować,żeby podczas balu maturalnego wyglądała wyjątkowo… może dla odmiany własnie powinna przyjżc bez makijażu? 😉

    elle
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    poszukaj jakiegoż makijażu w necie. W necie znajdziesz wiele ciekawych insiracji jeżli chodzi o makijaż, czy fryzurę na 100-dniówkę..
    Może smoky eyes?
    Tak sobie oczęta pomalowałam przed rokiem na swoją studniówkę 😉

    marcinkowa25
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Ja miałam bardzo delikatny makijaż i powiem szczerze, że razem z suknią i dodatkami efekt był chyba dobry? W każdym razie ja byłam zadowolona i czułam się dobrze. A to, że młode dziewczyny malują się w dosyć mocny sposób, to już nie nowożć. Ja w makijażu kładę największy „nacisk” na rzęsy, uwielbiam dłuuugażne rzęski. Nie wyszła bym z domu bez tuszu na rzęsach, hihi.

    aguus_
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 215
    • Zapaleniec

    ja też mam w tym roku studniówkę, ale nie stawiam na jakież bardzo mocne makijaże. całonocne balowanie… jeżli nie ma się dobrych kosmetyków, to może on nie wytrzymać do rana. 😉 coż naturalnego, rzęsy ok, lekki cień na powiekach pasujący do sukienki, róż na policzkach, błyszczyk. tyle. 🙂

    macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Moim zdaniem fajnie wyglada makijaz smoky eyes plus jasna, cielista szminka. Odcień cienia, która ma dac ,,Smoky” dobierasz to kolorów sukienki:)

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    to jest bal a na bal nie idzie sie w zwykłym makijażu 🙂
    on ma być trwały przede wszystkim 🙂
    a kolorki? ja proponuje szary, ciemny brąz i dużo zalezy jaki masz kolor sukni?
    a malujesz sie na codzien? jeżli nie, to cos delikatniejszego 🙂

    mendinia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    No to na pewno zależy od tego w co się zamierasz ubrać.
    bo makijaż najlepiej dobrać do koloru stroju.

    Czersi
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 741
    • Zasłużony

    Ja jak popatrzyłam co ludzie z mojej klasy odwalają na temat studniówki to odpusciłam sobie tą denną imprezę i mam spokój teraz gdy kolezanki pokłocone z chłopakami wychodzą z siebie,zeby znaleźć partnera albo użerają się z krawcowymi „bo nie tak sobie wyobrazały swoja sukienke” 😛
    A makijaż przede wszystkim dopasowany i trwały,ale też myżlę,ze nie może być jakiż wyzywajacy czy bardzo mocny,w koncu to szkolna impreza.

    Margarita
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    przede wszystkim musi „wytrzymać” na twarz przez trochę dnia i całą noc.
    dopasowanie kolorów jest koniecznażcią.
    Morze udaj się na makijaż do kosmetyczki,ona napewno cię upiększy.
    Ja swoją studniówkę wspominam bardzo, ale to bardzo fajnie.

    Miłej zabawy!!!!!!!!!!! 😛

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    też idę na studniówkę qwa a taka stara jestem o szock;p he wrócę do czasów licealnych… 🙄 😀 ale chyba mam większy problem z pomyslem na ubiór make up i na uczesanie niż na swoja 😯 ide w różowej sukience jestem blondynka i mam długie włosy nie wiem czy je upinać czy zostawić tak nic nie wiem 😯 😯

    Margarita
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 70
    • Stały bywalec

    Jak masz kasę to udaj się do fryzjera Faceta. On napewno genialnie ci zrobi włosy.

    U mnie w pracy oprucz kosnetyczki (mnie) mamy 2 facetów fryzjerów, jednego faceta od masażu, tatuaży i kolczyków i jednego do makijazy.
    Jestem przekonan, że będziesz zadowolona w 100%.
    Zawsze ich proszę o czesania( z tym, że ja mam za darmo- razem wszyscy pracujemy) 😛

    Zelka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 257
    • Zapaleniec

    oki dzięki za rade bo mam znajomego fryzjera i zapytam go o rade;] a nawet o nim nie pmyżlałąm;)

    mala mi
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 97
    • Zapaleniec

    Ja jak się wybierałam na swoją studniówkę to makijaż robiła mi kosmetyczka w salonie. Miałam robione paznokcie i włosy. Po prostu kompleksowo. A raz na jakiż czas można zaszaleć.

    Lady_Kala
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    Jak ktoż lubi i umie się malować,ma odpowiednią wprawę to może spokojnie odpużcic sobie kosmetyczkę i pomalować się samemu-warto zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na dobrej ajkożci trwałe kosmetyki-makijaż będzie trwały no i kosmetyki Ci zostaną do użytku:) W zależnożci od kreacjii i pożądanego efektu polecałabym smoky eyes-robi piorunujace wrażenie,godne uwagi sa też mocno połyskujące kosmetyki z brokatem-najlepiej ciemne (granat,ciemna-butelkowa zieleń,czarny,fiolet-pod warunkiem,że nie będą „gryzły” się z sukienką!!) Fajne cienie z brokatem ma w swojej ofercie Sephora!
    Może też warto by zaszaleć z np sztucznymi rzęsami?!

    Ale jeżli ktoż nie umie się malować albo robi tego za często może rzeczywiżcie warto oddać się w ręce wykwalifikowanej kosmetyczki…?!

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " MaKijaż na studniówke?"

Przewiń na górę