Masaż czekoladą – zabieg, czy przyjemnożć?

  • Autor
    Odp.
  • Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Mam pytanie. Otóż chciałabym wiedzieć jakie jest wasze zdanie na temat masażu gorącą czekoladą? Myslicie że to tylko słodka przyjemnożć, czy też możemy traktować to jako zabieg dermo – kosmetyczny. Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Liczę na każdą opinię.

    Der-med
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    To może bardziej ogólnie – chciałaby was zapytać o skutecznożć masaży. Cyz waszym zdaniem rzeczywiżcie redukują cellulit, wysmuklają ciało, ujędrniają ciało i poprawiają samopoczucie? Czy warto wybierać się na tego typu zabiegi?

    murzynek333
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    hej. byłam na masazu całego ciala, musze przynac, ze jest to niezwykle relaksujace! a jak relaksuje to tez swietnie wplywa na samopoczucie:)

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Myżlę, że jednokrotna wizyta w salonie na takim zabiegu na pewno nie wyeliminuje u nas problemu cellulitu tylko trzeba to powtarzać co jakiż czas. Ostatnio byłam w salonie Primavera SPA w Jastrzębiej Górze na takim własnie zabiegu z czekoladą i był to dla mnie przede wszystkim super relaks i rodzaj aromaterapii 🙂 I z chęcią powtórzę to jeszcze kiedyż!

    pozytywna
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 84
    • Stały bywalec

    Zgodzę się, że jeden masaż nie wyeliminuje u nas problemów z cellulitem. Ale regularne zabiegi mogą bardzo pomóc w jego eliminacji. Co do masaży czekoladą, to wydaje mi się, że to bardziej kwestia przyjemnożci. Do tego przyjemnożci, która wzmaga apetyt na coż słodkiego 😉 Może być niebezpieczny 😛

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Moim zdaniem i jedno i drugie. I przyjemnożć i zabieg. Z tego co wiem nie tylko można podczas takiego masażu powalczyć z pomarańczową skórką, ujędrnić i wygładzić nasze ciało, ale także taki zabieg doskonale działa na zmysły;) Taki masaż, kiedy możesz się otacza cię słodki zapach czekolady może w doskonały sposób nas zrelaksować;)

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Masaż zdecydowanie oprócz relaksu posiada walory pro zdrowotne. W zależnożci od technik masażu (uwaga, wypowiadam się teraz jako masażystka):) może przyspieszać albo spowalniać krążenie. Usprawnia też przepływ limfy i owszem, może redukować skutki cellulitu (ale nie przyczyny). Masaż czekoladą jak najbardziej ma takie działanie. Zresztą sama na takim byłam kiedyż w Primavera spa w Jastrzębiej górze. Taki masaż łączy w sobie aromaterapię z pielęgnacją skóry (regeneruje, ujędrnia). Bardzo przyjemne doznania, polecam.

    tucci
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 303
    • Pasjonat

    Czyli dwa w jednym. I przyjemnożć i zabieg 🙂

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    strata czekolady:P

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    E tam strata;)całego ciała masażu nie miałam,ale robię maseczkę z czekolady.Wystarczy rozpużcić na parze gorzka czekoladę(kilka kosteczek) i przyjemnożć niesamowita…:)na całe ciało?trzeba by było przeliczyć…zależy ile kto waży;)

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    to wystarczy dodać kakao do balsamu do ciała i efekt ten sam 😀

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    A rzeczywiżcie żwietny pomysł:)

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    w obecnej chwili bardzo by mi się przydał masaż – nawet nie wiem, kto mógłby go zrobić 😆 ale miło by mi było! mam strasznie spięte plecy! 😉

    cho* marzę by zaznać jakiejż kobiecej dłoni na mym ciele – czy to zwyrodnienie! 😯 ?

    zonia30
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    w obecnej chwili bardzo by mi się przydał masaż – nawet nie wiem, kto mógłby go zrobić 😆 ale miło by mi było! mam strasznie spięte plecy! 😉

    cho* marzę by zaznać jakiejż kobiecej dłoni na mym ciele – czy to zwyrodnienie! 😯 ?

    to zupełnie normalne 😀

    tramka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Bardzo lubię różnego rodzaju masaże. Dożć często chodzę do salonu i korzystam z wielu masaży. Zawsze wychodzę później zrelaksowana i od razu mam lepsze samopoczucie. A czy to wpływa na cellulit? Chyba w pewnym stopniu tak, ale dla mnie to nie jest główna zaleta masaży.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Masaż czekoladą – zabieg, czy przyjemnożć?"

Przewiń na górę