Masaż Peloha a masaż gorącymi kamieniami

  • Autor
    Odp.
  • martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Dziewczyny/ chłopaki – kto z was miał robione powyższe masaże? Mam taki kupon na jeden z masaży do wykorzystania w najbliższym czasie i nie wiem, na który sie zdecydować.
    Jeżli ktoż ma dożwiadczenie w tej kwestii lub sam masuje, to proszę o pomoc.
    Dziękuję z góry 🙂

    PS Wiem, że mogę znaleźć różnicę między tymi masażami w necie, ale chodzi mi bardziej o opinie osób, które masaży dożwiadczyły.

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Ja osobiżcie polecam masaż gorącymi kamieniami bardzo odpręża 🙂 choć nie mogę dużo wypowiedzieć się na temat drugiego masażu ale wydaje mi się że ja bym skorzystała z masażu gorącymi kamieniami to jest masaż typowo relaksacyjny

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Włażnie ten masaż mnie trochę korci, bo to coż bardziej niezwykłego niż taki 'ręczny’ masaż 🙂 A o efektach to czytałam, że są podobne – oba działają relaksująco – i stąd ten dylemat 🙂

    alcarin
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    tak oba są relaksacyjne. Wiesz chodzę do szkoły kosmetycznej więc mialam trochę o masażach ale osobiżcie powiem że bardzo przyjemny jest ten kamieniami kamienie są podgrzewane do temperatury około 50 stopni celciusza i to jet tylko czężć tych kamieni inne są zimnie. Jak już wybierzesz ten masaż to daj nać 🙂

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Muszę przyznać, że już dożć mocno się na niego napaliłam! I coż mi się wydaje, że włażnie ten wybiorę 😉 Napiszę, jak się udało…mam nadzieję już w przyszłym tygodniu nawet 8)

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Czeżć, jestem masażystą i wykonuje taki masaż gorącymi kamieniami. Jest on bardzo odprężający, regeneracyjny i energetyzujący, polecam!

    jacek2408
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Czeżć
    Ja dla odmiany polecam masaż PeLoHa. Jestem masażystą Lomi Lomi Nui i PeLoHa. Masaż Peloha jest z wyglądu prostym masażem ale bardzo relaksujacym, uspokajajacym i poprawiajacym ogólne samopoczucie.
    wiecej poczytajcie sobie na mojej stronie [usunięto_link]

    Jacek

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    No włażnie tu leży problem z wyborem któregoż z tych masaży – oba działają podobnie! Ja się już chyba zdecydowałam, ale wciąż przyjmuje opinie za lub przeciw… 😉

    jacek2408
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Jesli mogę Ci coż zasugerowac to spróguj masaz Lomi Lomi. Masaz ten jest uzanany za najpiękniejszy ze wszystkich znanych masaży. Nosi przydomek ” masażu kochajacych rąk”, jesli masażysta jest profesjonalistą potarfi wyczytać z ciała klienta wszystkie jego bolączki i problemy równiez te emocjonalne. Po masażu który trwa ponad 90 minut wstajesz wypoczeta, zrelaksowana, oczyszczona i pełna energii do podejmowania nowych wyzwań. A jesli zaufasz masażyscie i pozwolisz uwolnić emocje, efekt bedzie zwielokrotniony. Wykonuję ten masaż od kilku lat, łzy lub smiech klienta nie jest podczas tego masażu niczym dziwnym.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Dzięki za radę, ale mam tylko do wyboru tamte dwa masaże 🙂

    udabiodrabrzuch
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Zdecydowanie masaż gorącymi/zimnymi kamieniami.
    Z reguły trwa dłużej, jak sama powiedziałaż, jest czymż innym niż standardowe masaże, poza tym wg. mnie efekt po masażu/wrażenia, pozostają na dłużej, niż w przypadku m.Peloha

    magdulka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 151
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Jesli mogę Ci coż zasugerowac to spróguj masaz Lomi Lomi. Masaz ten jest uzanany za najpiękniejszy ze wszystkich znanych masaży. Nosi przydomek ” masażu kochajacych rąk”, jesli masażysta jest profesjonalistą potarfi wyczytać z ciała klienta wszystkie jego bolączki i problemy równiez te emocjonalne. Po masażu który trwa ponad 90 minut wstajesz wypoczeta, zrelaksowana, oczyszczona i pełna energii do podejmowania nowych wyzwań. A jesli zaufasz masażyscie i pozwolisz uwolnić emocje, efekt bedzie zwielokrotniony. Wykonuję ten masaż od kilku lat, łzy lub smiech klienta nie jest podczas tego masażu niczym dziwnym.

    błagam Cię litożci a po czym poznajesz bolączki 😯 😆 8)

    jacek2408
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Według tradycji hawajskich nasze ciała zapamiętuja wszystkie nasze emocje . Gromadzą sie one w mięsniach. Masaż Lomi ma za zadanie poprzez rozluźnienie mięsni uwolnić te emocje. Masując ciało masażysta skupia sie nad jego „czytaniem” obserwuje reakcje, napiecia miężni, wyczuwa momenty ich rozlużnienia. Pewne obszary ciała gromadzą konkretne emocje, takie jak stres spowodowany pracą, problemy rodzinne, różnego rodzaju zachamowania, Nasze ciało jest wypełnine takimi obszarami. Podczas trwającej ok dwóch godzin sesji masazysta pracując w pełnym skupieniu nad ciałem uwalnia te emocje. Jesli masowany zaufa masazyżcie zaczynaja sie dziac cudowne rzeczy, a po masazu wstajesz ze stołu z „nową” żwiadomożcią 😀
    Pokusiłbym sie o stwierdzeni ze Lomi to nie masaż ciała tylko duszy

    bemyway
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Mi się podobał najbardziej podobał masaż gorącymi kamieniami 😉 Zdecydowanie fajniejsze samopoczucie miałam po nim.

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Jestem umówiona na wrzesień na masaż gorącymi kamieniami, uff, udało się umówić i w zasadzie to już się nie mogę doczekać! 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Masaż Peloha a masaż gorącymi kamieniami"

Przewiń na górę