Meble w kolorze burgudnu

  • Autor
    Odp.
  • korta
    Participant
    • Tematów: 27
    • Odp.: 157
    • Zapaleniec

    Meble są takie jak w temacie. W jaki sposób dopasować do tego kolory ścian, aby całość wyglądała atrakcyjnie i estetycznie? Ma ktoś u siebie takie meble?

    Obcasik
    Participant
    • Tematów: 3
    • Odp.: 58
    • Stały bywalec

    A patrzyłaś może po gotowcach w Google? Może ten kierunek najlepiej obrać, co?
    A ja bym dała po prostu jasne, bo jeśli meble ci się zbudzą, to przecież do jasnych kolorów będą pasowały wszystkie inne.

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    może jakiś jasny beż jeśli chodzi o ściany, dodatki jakieś bardziej klasyczne, my w takim sklepie z antykami znaleźliśmy sporo ciekawych rzeczy, nawet starą, drewnianą komodę. Musieliśmy wynająć firmę Wiki z warszawy do transportu bo jest to jednak kawał mebla, a auto mamy małe. Ale wydaje mi się, że taki styl właśnie, klasyczny, takie mocne dodatki powinny wyglądać dobrze.

    Angelika Wrzos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Mam na ścianie w salonie taki kolor ścian. Kluczowe było odpowiednie oświetlenie, żeby zrobiło się jaśniej i przytulniej. Zestaw mebli do tego pokoju kupiłam na Mebel-Partner w kolorze biało-beżowym i myślę, że to był najlepszy wybór, bo pokój od razu się zrobił jakby większy, mimo wstawionych szafek 😉

    Magda.Olech
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Ten kolor mebli kojarzy się z czymś ciężkim. Może faktycznie jakieś beże lub jasne szarości. Jeśli to salon, to [usunięto_link] też powinna być w jasnych kolorach.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meble w kolorze burgudnu"

Przewiń na górę