• Autor
    Odp.
  • aeki
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Produkty ze sklepów IKEA dostępne dla każdego bez wychodzenia z domu – aeki.pl

    Bru-netka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja uwielbiam chodzić po sklepach , a po Ikei to szczególnie:)

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Ciekawe, ciekawe, też lubię chodzić po sklepach, ale coraz czeżciej czasu mi na to brak. Dlatego chętnie skorzystam z pomocy 🙂

    Dywilan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Wg. mnie w Ikei można kupować dekoracje i dodatki, natomiast czy meble to bym polemizował. Co prawda używam codzień biurka z Ikei od prawie 7 lat, jednak np. moi rodzice mieli łóżko z Ikei, szedłem po nim i zapadła mi się noga 😆

    Spopielala
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    Meble z Ikei są włażnie różnej jakożci, ale raczej te tańsze, ze sklejki, bywaja takie sobie… Ale jak ktoż potrzebuje np. do studenckiego mieszkania, na jakiż czas, to są ok 🙂

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Zgadzam się,meble z Ikei są naprawdę bardzo różnej jakożci i często w zamian za niższą cenę otrzymujemy po prostu słabsze jakożciowo,papierowe mebelki,które szybko ulegają zniszczeniu.

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Niestety też z dożwiadczenia wiem, że jakożć tych tańszych z Ikei dosłownie można porównać do mebli z papieru. Dobre ale jako tymczasowe, meble z którymi nie wiadomo co później zrobić. A tak odnożnie mebli z papieru, to pewnie wiecie, że ostatnio do „dizajnerski” hit na zachodzie, meble z papieru, a raczej z tektury. Przeglądałam ostatnio sieć, i znalazłam naprawdę niesamowite projekty, niestety głównie na zachodnich stronach. U nas widziałam całkiem niezłe rzeczy w Tektoorze. To co można zrobić z papieru jest niesamowite. Jak na razie, w Polsce ta moda dopiero kiełkuje. I tak sobie pomyżlałam, że trwałożć tych tanich z Ikei i tekturowych pewnie tak bardzo nie różni się od siebie, przynajmniej te drugie są na pewno bardziej eko.

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Do swojego domu mebli z Ikea bym nie kupiła ale do domu np. pod wynajem tak. Cena=trwałożć materiałów.

    JOKAMAR
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Do własnego domu zdecydowanie nie. Wolę tradycyjne meble z drewna. Mają nietypowy charakter, duszę. A jeżli chodzi o wynajem… są na pewno tanie, co do trwałożci polemizowałabym. I to bardzo.

    agrado
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Meble z Ikei nie należą do najdroższych. Mam w domu w sypialni jeden regał i jestem z niego zadowolona – tzn z funkcjonalnożci bo kolor wybrałam zbyt ciemny i teraz wybrałabym już jażniejszy.

    Americana
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Niestety trwałożć tych tańszych mebli z Ikei jest marna. Wymiana po kilku latach jest nieunikniona.

    mako82
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja ostatnio zakupiłam z mężem piękny stół rozkładany :)) W końcu mogę zrobić pierwszą Wigilię w domu, wszyscy się pomieszczą. Mam bardzo dużo mebli z Ikei i mogę powiedzieć, że w ich składaniu to już jestem mistrzynią… 🙂

    Lapsus
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    To prawda, że meble z IKEI są różnej jakożci – te najtańsze niestety marnej, ale te z litego drewna – czemu nie? Ja mam od 4 lat kuchnię z IKEI i sobie chwalę, zresztą wszyscy gożcie chwalą, jak nas odwiedzają. Jednego im nie można odmówić – żwietnie zaaranżowanych pomieszczeń/boksów w sklepie – aż chce się to przenieżć do swojego domu.

    Euro-Zakupy
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 105
    • Zapaleniec

    Akurat w tym przypadku o jakożci poniekąd decyduje sama cena,im droższe meble np te dębowe- tym większa jakożć,solidnożć i pewnożć wykonania. Ikea ma kilka ciekawych wzorów i wersji kolorystycznych mebli.np tych do kuchni,ale zwracajmy uwagę na tą jakożć wykonania bo w przeciwnym wypadku możemy czuć się rozczarowani.

    Kikor
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Ja włażnie dzisiaj zamówiłam do domu nowe [usunięto_link], szukałam ich w Ikei, ale niestety w tym sklepie były za drogie, ale mam szczężcie bo udało mi się na internecie znaleźć te drzwi taniej

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meble z IKEI"

Przewiń na górę