Meczace pulsowanie pod okiem…

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Witam!
    Ja to stale cos:/ Od tygodnia mam upierdliwe migotanie pod okiem co to jest??Miga i miga i lzawi,piecze momentami?Czyatalam,ze to moze kwestia tego ,ze mam za malo jakis witamin w organ.?Czy to jakies chorobsko ??Oby nie??Nie wiem co robic!Prosze o pomoc:( 🙁

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    Mam dokladnie to samo! pod lewym okiem co jakis czas cos mi tam skacze 😛 Mozliwe ze to brak witamin,ale tez to cos z cisneniem. Nie wiem dokladnie…. moze kto inny nam pomoze 🙂

    Madelaine5
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    To brak witamin lub tiki wywołane stresem, najlepiej p****żc sie do lekarza i zapytac, bo to napewno nic dobrego

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Mi sie to zdarza,ale zaraz przechodzi…

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    To przede wszystkim brak potasu. Dziwie się, ze zauwazylas takie „dolegliwosci” u siebie dopiero niedawno. Ja od kiedy pamietam miewam takie skurczyki. Dzieje się tak gdy jestes przemeczona, pijesz za duzo kawy, zle sie odzywiasz no i oczywiscie ALKOHOL. Ja ostatnio chodzilam wcięta lub pijana przez 6 wieczorow z rzedu, w dodatku przez 2 tyg pilam kawe ze 2 razy dziennie i to migotanie bylo na porzadku dziennym.

    iwa1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    Migotanie pod okiem,a czasami tez powieki jest objawem niedoboru w organizmie magnezu. Ja tak mam, jeżeli w pore nie wezmę preparatu magnezowego to dochodzą do tego uporczywe i bolesne nocne skurcze łydek 😮

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    To przede wszystkim brak potasu. Dziwie się, ze zauwazylas takie „dolegliwosci” u siebie dopiero niedawno. Ja od kiedy pamietam miewam takie skurczyki. Dzieje się tak gdy jestes przemeczona, pijesz za duzo kawy, zle sie odzywiasz no i oczywiscie ALKOHOL. Ja ostatnio chodzilam wcięta lub pijana przez 6 wieczorow z rzedu, w dodatku przez 2 tyg pilam kawe ze 2 razy dziennie i to migotanie bylo na porzadku dziennym.

    [usunięto_link] wrote:

    Migotanie pod okiem,a czasami tez powieki jest objawem niedoboru w organizmie magnezu. Ja tak mam, jeżeli w pore nie wezmę preparatu magnezowego to dochodzą do tego uporczywe i bolesne nocne skurcze łydek 😮

    To potasu czy magnezu w koncu?

    iwa1
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    ja uważam ze magnezu,zresztą tak jak pisałam ja czasami mam podobne objawy i po zażyciu tabletek magnezu wszystko mija 🙂

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja tez jestem za tym ze to niedobór magnezu;)

    kredka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    hmm ja tez miewam czasem takie tiki ale nie sądziłam, ze może to być spowodowane jakimż niedoborem..jak dobrze, ze piszecie buuziaki:D:D:D

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    Magnezu i potasu też. Ogolnie się mówi, ze to magnez na to wpływa (Sama też wtedy zażywam magnez), ale PRZEDE WSZYSTKIM brakuje nam wtedy POTASU.

    masazysta
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    A może po prostu masz zmęczone oczy, np: od komputera?

    martyna1
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 306
    • Pasjonat

    Brak witaminy z grupy B. Zdarza mi się to niekiedy, jak jestem niewyspana, zmęczona i wiem, że witaminy mi brakuje, zresztą często mi brakuje. Tak więc polecam uzupełnić dietę.

    magda7
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    mysle,ze magnez w tabletkach wystarczy,aby przestało pulsowac

    Dorota123
    Participant
    • Tematów: 28
    • Odp.: 1610
    • Maniak

    magnez… juz kiedyż o tym pisałam… takie pulsowanie to jeden z objawów niedoboru magnezu

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meczace pulsowanie pod okiem…"

Przewiń na górę