Meżczyźni wolą blondynki?:>

  • Autor
    Odp.
  • WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Jak to jest z tymi mężczyznami i z tym,że blondynki cieszą się wiekszym powodzeniem niż brunetki? 🙂 Jakie sa Wasze opinie na ten temat? 🙂
    Mile widziane opinie zarówno kobiet jak i mężczyzn 😉

    mythbuster
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 227
    • Zapaleniec

    Ja tam wolę brunetki.

    Zaraz, czekaj…

    Nie! Szatynki!

    Chwila…Blondynki tez lubię…

    Wiesz co… W sumie to lubię wszystko co sie rusza i na drzewo nie…

    A tak na serio. Osobiżcie wolę długie lżniące, kruczoczarne włosy. Słyszałem, że przyciagają sie osoby o różnych kolorach włosów. Blondynki często wolą brunetów, brunetki blondynów. Ze swojego doswiadczenia wiem, że jest w tym trochę prawdy.

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    Czy ja wiem, czy wola??? I poza tym.. jest jeszcze kwestia tego czy my mowimy o kolorze wlosow jak blondynka 😉 tak wiem, to stereotyp..

    Ja tam nie auwaal roznicy w „zwracaniu uwagii” z czasow bycia blodnyka i teraz kiedy jestem szatynka.. A ze dobiera sie „wlosowe” przeciwienstwo.. hmmm.. nigdy sie nie zastanawialam nad tym ne serio..

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    pewnie ze wola blodyny!!! osobiscie nie podobaja mi sie ani brunetki ani bruneci…ale to moze pewne uprzedzenie 😉 blondynki góra!!!!!

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    to jest raczej kwestia własnegogustu. Blondynki mogą przyciągać wzrok… Widomo jasny kolor zawsze przykuwał uwagę, ale jak to jest z powodzeniem raczejnie dasię ustalić. Choć mogę się mylić.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm…racja,że to jest rzecz gustu.Ale z własnego dożwiadczenia wiem,że blondynki bardziej zwracaja uwagę mężczyzn…tzn ja jstem blondynką i pamiętam,że na brak adoratorów nigdy nie narzekałam 🙂 później zapragnęłam poeksperymantowac z włosami i zafarbowałam je na kasztanowy(wyszedł mi prawie czarny…no nieważne) i zaobserwowałam spadek zainteresowania moja osobą…teraz znowu jestem blondyną i musze przyzna,że zawsze jakis facet sie do nmie przyczepia…no sama nie wiem jak to wyjasni 😉

    farfalla
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 959
    • Zasłużony

    hmmm może więszkożć mężczyzn rzeczywiżcie się ogląda za blondynkami, ale też zdażają się 'zdeklarowani’ wielbiciele ciemnych włosów. 🙂 Tu chyba nie ma za bardzo się nas czym zastanawiać. 😉

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Tak całkiem obiektywnie rzecz biorac to kolor włosów wogole nie ma znaczenia 🙂 Moim typem męskiej urody są bruneci z ciemną karnacją a jak juz się zakochuje to zazwyczaj w facetach ktorzy mocno odbiegaja od mojego ideału męskiej urody… 😀 ale miało by o kobietach a nie o meżczyznach więc juz nic więcej nie pisze… 😆

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    osobiscie wydaje mi sie, że kolor włosów nie odgrywa zbytniej roli wszystko zależy jak dziewczyna sie reprezentuje w całożci

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Wydaje mi sie ze zaden facet nie wybiera dziewczyny wyłącznie po kolorze włosów
    Ale czy tak jest… 8) 8)

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    No włażnie nie wiem sam czy to ma znaczenie………bo
    Moja byla zona byla brunetką a moja ukochana jest blondynką.
    Poza tym tak mało jest naturalnych blondynek……….
    Nie dyskwalifikuje to jednak w zaden sposob pan, oczywiżćie jesli mają rozum!

    vangelis
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Kolor włosów nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia.

    Brunetki, blondynki – ja wszystkie was dziewczynki
    Całować chcę,
    Lecz przyznam się o jednej tylko żnię
    Tą kochać chcę

    😀

    Greeneye
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    Najnowsze badania w tym wzgledzie ustalily, ze kazdy inny kolor wlosow niz ciemny, oraz kazdy inny kolro ocu niz brazowy to mutacja. Tak podchodza do temnatu genetycy. Innymi slowy jest to pewna rzadkosc. W POlsce moze niekoniecznie, ael co powiecie o Azji, Afryce, Ameryce Poludniowej? Tak blondynki sa wrecz pozerane oczami.
    Ale gdy taki poludniowiec pojaiw sie w Warszawie, Polki wzdychaja za nim bez umiaru. I tak to juz leci. Jasny kolro faktyzcnie bardziej przyciaga wzrok samcow (bardiej wrazliwi jestesmy na zdecydowane kolory, niz kobiety bawiace sie w subetlnosic kolorystyzcne). I teraz logiczeni rzecz biora, skorko faceci szybciej zauwazaja blondynki, to jak juz zauwaza, to cos z tego moze byc. Zas ta niezauwzaona nawet, neizaleznie od rezsty jej walorow, za duzo nie zwojuje. To nieco jak reklama, hihi. Moe byc i kiepska, ale gdy szokuje iwpada w oko, jest skutezcna.
    O tym jednak, czy od kobiety chce cos wiecje, na penow nie decyduje jej kolor wlosow.

    MidianOna
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    mysle ze bardziej liczy sie ogolnoksztalt… :>

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Mój facet mi kiedyż powiedział że lubi kobiety „rude”. Chociaż sama jestem blondynką i często zmieniam kolor włosów to i tak mówi mi że w każdym kolorze mu sie podobam 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meżczyźni wolą blondynki?:>"

Przewiń na górę