• Autor
    Odp.
  • feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Dzień dobry, pisze do was z prośba o pomoc przy kremie Mialenia. Czytałam dużo opinii że ten krem na zmarszczki jest w porządku, ale nie wiem czy się skusić, bo nie należy on do najtańszych, ale chcę się by twarz była jędrniejsza i bardziej spięta, że tak to ujmę. Przepraszam, że tutaj wstawiam ten post, ale nie wiem kogo się poradzić. Macie jakieś doświadczenia z kremem? Warto sobie zafundować go? Proszę o pomoc, bo nie wiem czy mogę ufać innym opiniom. 🙂

    syropek.klonowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja używam i to dość długi i w sumie bardzo spoko. Starość do każdego przyjdzie i jak chce się walczyć to wszystkim. Prócz mialenia robię sobie ćwiczenia na zmarszczki masaże. Co do ceny faktycznie nie jest najtańszy ale serio wole teraz wydać więcej i żeby to działało a nie wydawać co miesiąc po 20 złotych i mieć z tego co nic bo tak to zazwyczaj się kończy 😉 Nie mówię już o tych drogich kremach które są niby ą i ę a tracisz kasę i cierpliwość… I jak tu nie mieć zmarszczek od złości? 😉

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Dzięki w ogóle, ze odpisałaś! Super i bardzo dziękuję 🙂 Czyli po jakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty by te zmarszczki faktycznie się spłyciły czy tam zmniejszyły? A te ćwiczenia to gdzie można zobaczyć? One są dostępne normalnie na internecie?

    syropek.klonowy
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    U mnie pierwsze efekty było widoczne po 3 tygodniach jakoś. Co do zmarszczek to faktycznie były już wtedy mniej widoczne.Także mialenia jest bardzo w porządku 😀 A ćwiczenia włącz sobie na youtube albo jak wpiszesz w google to powinny Ci wejść strony z tym jak dokładnie takie ćwiczenia robić 😀 Powodzenia 🙂

    Jackie
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Hej dziewczyny,

    gdzie kupowalyscie ten krem? Bo ostatnio specjalnie sie dopytywalam jak bylam na zakupach i nikt nic nie wie i pierwsze slyszy :/

    MashaMag
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    On jest dostępny chyba tylko przez neta. Wpisz w google nazwę to powinna być strona kosmetyku.. ewentualnie zawsze zostaje allegro albo jakieś apteki internetowe :p

    SingAsong
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    A może jakiś skład tego kremu?

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mialenia – opinie"

Przewiń na górę