mocz- srodek na piekna cere?

  • Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    Witam

    mam pytanie czy ludzki mocz może wpłynąc dodatnio na naszacere? nawilży ją, może stanie sie bardziej piekna? gdzież wyczytałam ze włażnie takie włażciwożci ma

    co Wy o ty sądzicie?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    żadna reklama, tylko jestem ciekawa waszego zdania, i czy faktycznie tak jest czy nie:)

    leila
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    kiedys czytałam, że ponoć poprawia cere. Wygladza niedoskonalosci..likwiduje pryszcze, przebarwienia. Ponoć trzeba przemywac nim twarz przez jakies 2tyg….
    Ale, mimo ze mam problemy z cera, to nigdy bym sie nie odwazyla z tego skorzystac… ostatnio kupilam krem vichy normadern- myslalam, ze pomoze a tylko mnie cala wysypalo 😕 😕 wiec nawet boje sie pomyslec co moglby zrobic mocz !! 😯

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Ja slyszalam, ze mocz pomaga goic sie rana i to probowalam, na cere nie probowalam i sprawdzac nie bede, bo nie wyobrazam sobie smarowac buzi siuskami… no łej!

    Patrycja Kokot
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    Jak zrobilam sobie pierwszy tatuaz i jeszcze byl zastupkowany, to wujek mi kazal nasikac do kubeczka i wcierac mocz w tatuaz… fu… Napewno bym moczu nie stosowala do pielegnacji :/

    Jadwiga Buch
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja wolę bardziej nowoczesne metody… Na przykład na moje cienie i worki pod oczami kupiłam sobie w aptece krem remescar na cienie i worki pod oczami, bo nie umiałam sobie z nimi poradzić…a krem działa rewelacyjnie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " mocz- srodek na piekna cere?"

Przewiń na górę