Mój chłopak uwielbia…

  • Autor
    Odp.
  • Henryczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Smakowite pomadki do ust:) Mój chłopak uwielbia, kiedy mam na ustach owocowe, pachnące pomadki i błyszczyki. Dziewczyny, jeżli znacie jakież wyjątkowe smaki, poproszę:)

    ploszka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    moj ulubiony to arbuz 😛

    Moj chlopak za to uwielbia rajstopy 😉 haha troche to dziwne ale jakoż zaczynam go troche rozumieć 😀

    corniak
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Mnie to nie dziwi. Mój mąż także lubi gdy mam ubrane rajstopy – ciemne, jasne, z wzorkami lub bez…:)

    torpeda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    Faceci chyba w ogóle lubią smakowite kobitki, które można pocałować w słodkie usta 🙂 Mój lubi jak zakładam seksi bieliznę z sensile.eu i szpilki do tego 🙂 potem żmiejemy się, że jak to w butach do łóżka!? 😉

    emilkazalewajka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Mój facet uwielbia moje słodkie usta, jak pomaluje się masełkiem malinowym. Uwielbia jak w sypialni ubieram seksowną bieliznę, dlatego z okazji wczorajszego Dnia Chłopaka kupiłam dla siebie/dla niego strój pielęgniarki na sensile.eu i to był mój mały pokaz specjalnie dla niego. Uwielbia też jak przygotowuje mu jego ulubione należniki meksykańskie i żartuje bo podobno wtedy jestem bardzo sexi 😉

    tedmugh
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    Koniecznie spróbuj smakowych Carmexów!

    zdjecie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Ciekawe nocne ciuszki:)

    rafandynka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 113
    • Zapaleniec

    Patrzec mi w oczy dlatego zawsze staram sie miec makijaz ktory je podkresli 😉 Super sprawa jest baza pod tusz do rzes z GR, Lash Primer ktora ie tylko utrwala makijaz, ale tez dodaje rzęsom objętości i je wydłuza. Przy regularnym stosowaniu zauwazylam również, że sa bardziej odzywione.

    Klaudia90
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Mój uwielbia całować z językiem moje szpilki, szczególnie w jaskrawych kolorach, przetestujcie ze swoimi, uczucie władzy 100% 🙂

    ivonka_stonka
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    kiedyś miałam pomadkę rabarbarową, porzeczkę i malinę, ale to już dłuuugi czas temu. Jakiś rok temu mignęła mi pomadka pepsi i cola 🙂

    feromonka
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    U mnie akurat lubi jak mam dość matowe usta 🙂 Najlepiej ciemnoczerwone ewentualne koralowy 😀

    Kira
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Ja lubię lipstick o smaku cherry coli 🙂

    Vicky11
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    może smackersy? Coca-cola waniliowa to mój faworyt.

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Mój facet uwielbia, gdy zmywa naczynia, a ja podchodzę od tyłu przytulam się i łapię go za krocze…

    Ale wtedy buzuje w nim…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mój chłopak uwielbia…"

Przewiń na górę