moj facet idzie sam na wesele:(

  • Autor
    Odp.
  • myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    kurcze moj facet idzie sam na wesele i strasznie mi z tego powodu przykro bo skoro jestesmy para powinnismy pojsc razem przynajmiej tak mi sie wydaje a on nawet mi tego nie zaproponowal:(

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Może dostał zaproszenie bez osoby towarzyszącej?

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    sama nie wiei jeszcze wypalil ze mam isc w sobote do pracy to sie nudzic sama w domu nie bedem ale gdy sobie o tym pomysle to cholera mnie bierze 👿 i jeszcze wypalil ze mam isc w sobote do pracy to sie sama nie bede w domu nudzila 👿

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To trzeba zapytać wprost, dlaczego nie bierze Cię ze sobą. Tak nie robi kochający face, przynajmniej powinien to wszystko wyjażnić.

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    hmmm… sama nie wiem… moze chodzi tez o to ze ja nie znam tej pary młodej… ale i tak mi przykro:(

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    no i co z tego, ze nie znasz pary mlodej?
    albo ze dostal zaproszenie bez osoby towarzyszacej?

    ja tez ostatnio takie dostalam. odrazu grzecznie pioinformowalam, ze nie przyjde. za kilja dni dostalam zaproszenie dwuosobowe i przeprosiny.

    koles zachowuje sie jak idiota. nie ma usprawiedliwienia. ma cie zwyczajnie gdzies.

    moniab
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    skoro jestescie parac to chyba powinien z Toba porozmawiac moj maz jak dostała zaprszenia sam to nie poszedl sam tak zadecydowal ( nie bylismy wtedy małzenstwem) a on nawet nie porozmawial z toba bez sensu

    VanillaSky
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 331
    • Pasjonat

    Myżlę, że możesz porozmawiać z nim, mówiąc co czujesz. Nieznanie młodej pary nie jest usprawiedliwieniem, bo chyba o to chodzi, żeby poznawać swoich znajomych. Nic więcej nie jestem w stanie napisać, bo nie znam Waszej sytuacji. Powodów może być mnóstwo. Najlepiej więc porozmawiać. Z drugiej strony popatrz na to w ten sposób, nie musisz się zastanawiać „co na siebie ubrać” 😀 Pozdrawiam.

    PS. parvati, nie powinnaż tak ostro oceniać, nie znamy sytuacji, nie wiemy czy „ma gdzież” czy są inne powody.

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    jak jestescie para i nie chce cie zabrac to po prostu swinia i tyle, sory jesli cie urazilam

    myszolek
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    juz z nim porozmawialam i powiedzialam jak sie czuje:( on powiedzial ze chcialby mnie zabrac ze soba ale dostal zaproszenie bez osoby towarzyszacej. Ale obiecal ze przyjedzie szybko z wesela i bedzie o 24.00 najpozniej o 24.30

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    haha…. co to za typ? ma pannę i jej nie bierze ;/
    jak bym dostała zaproszenie bez os tow. to bym nie poszła na ta uroczystożć.. 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    juz z nim porozmawialam i powiedzialam jak sie czuje:( on powiedzial ze chcialby mnie zabrac ze soba ale dostal zaproszenie bez osoby towarzyszacej. Ale obiecal ze przyjedzie szybko z wesela i bedzie o 24.00 najpozniej o 24.30

    Myżlę, że powinien jakoż użwiadomić parze młodej, że ma partnerkę i nie jest sam.

    smarta
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    doikladn9ie tez tak mysle, jak dostal zaproszenia bez osoby towarzyszacej to nie powinien pojsc na to wesele!!!

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    doikladn9ie tez tak mysle, jak dostal zaproszenia bez osoby towarzyszacej to nie powinien pojsc na to wesele!!!

    Dla mnie to jest zupełnie jasne, może powinnaż go uwiadomić?

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    skoro jesteżcie razem to powinniżcie iżc razem a nie osobno. Bo jaki ma sens to ze pójdzie sam i wróci wczesnie? I Ty o on będziecie miec zepsute humory.
    Niech powie młodej parze, że nie może przyjżc na żlub, bo nie chce Cię samą zostawiac. Może zrozumieją i zaproszą także Ciebie…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moj facet idzie sam na wesele:("

Przewiń na górę